Το ψηφοδέλτιο της παράταξης “Κως_Αγάπη_μας” του Αριστοτέλη Παυλίδη

Ενώπιον του Προέδρου Πρωτοδικών Κω

 Δήλωση Κατάρτισης Συνδυασμού

Στην Κω σήμερα 27 Απριλίου του έτους 2014, με την παρούσα εμείς οι υπογράφοντες Σας δηλώνουμε ότι καταρτίζουμε συνδυασμό με τον οποίο θα διεκδικήσουμε την εκλογή μας στο δήμο Κω κατά τις δημοτικές εκλογές της 18ης Μάιου του έτους 2014, για την εκλογή δημάρχου, δημοτικών συμβούλων και συμβούλων δημοτικών κοινοτήτων.

Η παράταξή μας αποτελείται από τα παρακάτω πρόσωπα τα οποία αναγράφονται αλφαβητικά κατά υποψηφιότητα σε δημοτικό συμβούλιο και δημοτικές κοινότητες:

Αριστοτέλης Παυλίδης του Αντωνίου

Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Κω

Υποψήφιοι για το δημοτικό συμβούλιο του Δήμου Κω

 

Εκλογική περιφέρεια Δικαίου

  1. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΚΛΕΙΤΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΚΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  6. ΚΟΥΖΟΥΚΑ (ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ) ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ
  7. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ – ΒΙΤΩΛΙΑΝΟΥ (ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

Εκλογική περιφέρεια Ηρακλειδών

  1. ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΛΕΠΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  8. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΠΕΡΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Εκλογική περιφέρεια Κω 

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΗΣΑΪΑ
  4. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΕΚΑΤΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  8. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  9. ΚΟΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  11. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ
  12. ΜΑΪΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΜΠΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ή ΚΙΑΝΗ
  15. ΜΩΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  16. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  17. ΠΕΤΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΥ
  18. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ
  19. ΤΟΥΜΠΑΖΗ ΤΑΜΑΡΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  20. ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΤΣΑΜΠΑΛΛΑ (ΠΟΥΛΙΟΥ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  22. ΤΣΙΒΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΧΑΤΖΗΡΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΛΕΩΠΑ
  25. ΧΑΚΑΠΑΪΝΕΝ ΣΙΝΙΚΑ – ΚΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΠΕΠΤΙ ΑΡΜΑΣ

 

Υποψήφιοι για τις δημοτικές κοινότητες

 

Δημοτική κοινότητα Αντιμάχειας

  1. ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ
  2. ΚΑΛΟΤΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  3. ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΧΡΥΣΟΚΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΜΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

Δημοτική κοινότητα Ασφενδιού

  1. ΚΑΖΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΙΡΗ ΤΟΥ ΑΡΗ
  3. ΠΙΠΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΡΕΪΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ

 

Δημοτική κοινότητα Καρδάμαινας

  1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  3. ΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  4. ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  5. ΨΑΡΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δημοτική κοινότητα Κεφάλου

  1. ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική κοινότητα Κω

  1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΒΡΑΧΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  5. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΙΜΒΡΑΗΜΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΔΕΝ ΤΟΥ ΑΜΠΙΔΙΝ
  7. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΣΑΡΑΝΤΗ (ΣΑΡΑΝΤΗ) ΕΙΡΗΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ
  10. ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  11. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  12. ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δημοτική κοινότητα Πυλίου

  1. ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΛΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  3. ΛΑΔΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΤΟΓΡΟΥ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ