Επιτυχίες μαθητών της Δωδεκανήσου στο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία, στο πλαίσιο του περιοδικού «Μικρός Ευκλείδης» που εκδίδει και υπό την αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας, διοργάνωσε την Παρασκευή 7 Μαρτίου 2014 τον 8ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «Παιχνίδι και Μαθηματικά». Στον διαγωνισμό αυτό συμμετέχουν μόνο μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης Δημοτικού.

Ο διαγωνισμός διεξήχθη στις αίθουσες των τμημάτων της Ε’ και ΣΤ’ τάξης των σχολείων του νομού μας,  τα οποία δήλωσαν συμμετοχή, υπό την επίβλεψη των δασκάλων τους.

Στον φετινό διαγωνισμό πήραν μέρος  164 τμήματα από 55 Δημοτικά Σχολεία του Νομού Δωδεκανήσου. Η συμμετοχή αυτή δείχνει το μέγεθος της αποδοχής του διαγωνισμού από τους μαθητές που φοιτούν στα σχολεία αλλά και από  τους εκπαιδευτικούς που υπηρετούν σε αυτά. (Θυμίζουμε ότι στον 7ο Διαγωνισμό τα αντίστοιχα τμήματα ήταν 141 και τα σχολεία που συμμετείχαν ήταν 48 και πρώτευσαν 218 μαθητές.)

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ελληνικής  Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των μαθητών που συγκέντρωσαν την μεγαλύτερη βαθμολογία σε κάθε τμήμα. Η βαθμολόγηση των γραπτών έγινε από τους δασκάλους του κάθε τμήματος. Σύμφωνα λοιπόν με τα βαθμολογικά στοιχεία που μας έστειλαν τα σχολεία, οι μαθητές που συγκέντρωσαν την μεγαλύτερη βαθμολογία ξεχωριστά σε κάθε τμήμα, είναι συνολικά 266. Ο μεγάλος αριθμός των παιδιών που διακρίθηκαν και πρώτευσαν στο τμήμα τους, δημιουργεί ελπίδες ότι θα είναι πολλά τα παιδιά που θα συνεχίσουν να διακρίνονται και στις επόμενες τάξεις. Νιώθουμε όμως την ανάγκη να συγχαρούμε όλους τους μαθητές που πήραν μέρος στον διαγωνισμό και να τους ευχηθούμε καλή συνέχεια στην μαθητική τους πορεία.

Γίνεται αντιληπτό ότι λόγω του μεγέθους του ο διαγωνισμός αυτός δεν θα μπορούσε να υλοποιηθεί αν δεν τον είχαν αγκαλιάσει οι μάχιμοι εκπαιδευτικοί της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στους οποίους το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας εκφράζει τις ευχαριστίες του.

Τα ονόματα των μαθητών που πρώτευσαν στο τμήμα τους είναι:

ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΗ ΤΜΗΜΑ
3ου ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ Ε2
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε2
ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤ1
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ2
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ Ε1
18ου ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΤ2
ΚΟΤΡΕΤΣΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Ε2
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ Ε1
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΑΣΤΕΡΟΠΗ ΣΤ1
ΤΖΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤ1
13ου ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε1
ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ Ε2
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ1
ΠΕΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1
2ου ΡΟΔΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ2
ΚΑΣΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΛΑΧΑΤΙΝ ΣΕΡΧΑΝ Ε1
ΛΑΝΔΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε1
ΠΑΜΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤ1
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ Ε2
ΣΑΒΒΑΪΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2
ΤΣΙΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε1
Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑ ΒΑΛΑΣΙΑ ΣΤ1
ΓΛΥΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤ2
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΤ1
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2
ΠΑΠΠΟΥ ΔΩΡΑ ΣΤ1
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ε1
ΣΚΟΥΜΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Ε2
ΤΣΙΓΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2
ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΡΕΪΜΟΝΤ Ε
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ
2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
ΜΑΡΓΟΥΤΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Ε
ΤΑΝΤΙΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΣΤ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤ
3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΜΑΝΤΑ ΔΑΝΑΗ ΣΤ1
ΜΠΡΑΤΣΑΪ ΣΥΛΒΙΑ ΣΤ2
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤ2
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤ1
ΠΥΡΓΙΟΓΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ1
ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΤ2
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1
ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1
ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε1
ΣΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1
1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΝΑΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1
ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε3
ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε3
Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΚΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ε
ΔΟΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε
ΖΑΡΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ1
ΚΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε
ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΘΑΡΡΕΝΗ Ε
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ Ε
ΠΕΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Ε
ΦΡΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2
1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε1
ΜΕΡΤΣΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2
ΜΟΣΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ1
ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2
ΠΕΖΟΥΒΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ2
ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ Ε
ΜΙΝΓΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ
ΜΠΟΝΑΪ ΝΤΕΑ Ε
ΜΥΞΟΛΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
ΤΟΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΙΧΑΛΙΝΑ ΣΤ
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΚΑΛΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ1
ΜΠΑΛΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ Ε2
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ Ε1
ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ2
ΠΥΛΙ ΚΩ
ΒΑΒΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2
ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΛΒΙΡΑ ΣΤ2
ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ε2
ΡΟΥΦΑ ΑΝΝΑ ΣΤ1
ΧΑΤΖΗΔΑΥΙΔ ΑΝΘΙΑ-ΤΟΥΛΑ Ε1
ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩΣ
ΓΚΟΥΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΝΗ Ε3
ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ1
ΗΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ2
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ε1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1
ΧΑΤΖΗΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2
4ου ΚΩ
ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΤ1
ΚΟΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2
ΜΑΡΓΙΕ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΤ1
ΝΟΥΚΑΪ ΕΡΑΛΝΤ ΣΤ2
ΣΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ε1
ΧΛΑΠΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΤ3
6ου ΚΩ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤ
ΚΟΥΛΛΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΣΤ
ΛΕΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤ
ΤΡΟΥΜΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε1
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2
7ου ΚΩ
ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ
ΦΛΟΡΙΤΣ ΝΤΑΒΙΝΤ ΣΤ
1ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε
ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ2
2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1
ΠΑΤΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ Ε2
ΣΔΡΕΓΚΑΣ ΣΚΕΥΟΣ ΣΤ2
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1
3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ
ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ Ε2
ΠΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1
ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
ΤΖΑΒΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ Ε2
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Ε2
ΤΣΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ
5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε2
ΑΞΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Ε1
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤ1
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤ2
6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΛΙΑ ΑΝΝΑ ΣΤ1
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ε
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΝΑ ΣΤ2
ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΤ
ΧΑΛΙΠΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤ1
ΣΤΑΝΕΒ ΘΕΟΔΩΡΟ ΣΤ1
ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ2
2ου ΚΩ
ΚΑΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ2
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ Ε1
ΝΟΥΡΚΑ ΕΡΙΚΑ ΣΤ1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε2
1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΟΥΡΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ε2
ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ ΣΤ1
ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ2
ΦΡΥ-ΚΑΣΟΥ
ΑΠΟΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε
ΒΡΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε
ΚΟΥΤΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΤ
ΜΠΑΤΗ ΠΟΘΗΤΗ ΣΤ
ΣΑΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ Ε
ΣΠΑΧΙΑ ΡΑΦΑΕΛ ΣΤ
1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΒΙΛΑΝΟΥΤΣΙ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ
ΝΙΚΟΛΟΒ ΑΛΕΞ Ε
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΙΜΟΣ ΣΤ
ΧΑΝΔΑΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε
ΨΥΧΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Ε
5ου ΡΟΔΟΥ
ΕΠΙΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ2
ΜΑΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε1
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ2
ΜΠΟΛΑΝΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ1
ΠΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ2
ΡΕΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1
ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΤΖΟΥΛΙΟ ΣΤ2
ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1
ΤΑΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ1
ΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ1
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2
8ου ΡΟΔΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1
ΚΟΥΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1
ΜΠΟΥΧΛΑ ΜΑΡΙΑ Ε1
ΠΗΛΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε2
ΠΛΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΣΤ2
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Ε2
12ου ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε2
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ2
ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤ1
ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΤ1
ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΑΡΗΣ ΣΤ2
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΣΤ1
7ου ΡΟΔΟΥ
ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
ΖΑΡΙΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΣΤ
ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε
ΦΕΣΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ Ε
15ου ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2
ΑΥΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1
ΛΕΣΙΩΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1
ΠΑΠΠΑΣ- ΖΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2
ΧΑΛΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Ε1
1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ
ΜΑΝΩΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ Ε1
ΣΥΝΤΙΚΑ ΧΟΥΣΕΙΝ Ε1
ΤΣΙΤΣΕΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2
ΦΕΣΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Ε1
ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΚΕΣΑΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Ε
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ
1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΣΤ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε1
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε2
ΣΟΡΩΝΗΣ
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε1
ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε1
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤ1
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Ε
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ
ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ1
ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ1
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2
ΠΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2
ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΕΤΗ ΣΤ2
ΧΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ1
ΣΑΪΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ2
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1
ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε1
1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΓΕΡΙΚ ΜΑΣΤΗ ΕΝΤΓΚΑΡ Ε2
ΖΗΣΗ ΔΑΝΑΗ Ε1
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2
ΜΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ε2
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε2
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2
11ου ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΤΖΕΡΑΛΝΤΙΝΑ ΣΤ
ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ
ΤΣΟΥΚΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΣΤ
ΧΟΤΖΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ
2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΜΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ2
ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1
ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2
ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2
ΦΕΪΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1
ΝΤΑΪΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΤ2
ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ε1
ΠΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1
ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε2
ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ε1
ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΣΤ2
ΚΑΤΑΒΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ1
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε1
ΤΕΡΖΗ ΜΕΛΙΚΑ Ε2
ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε
ΒΕΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤ
ΕΜΠΩΝΑ
ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Ε
ΜΑΡΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤ1
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2
3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΜΥΡΙΣΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑ Ε1
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ Ε1
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΤ
ΜΠΕΡΓΚΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
ΣΤΑΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε
ΛΑΚΚΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ
ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΓΙΕΛΤΣ ΛΑΡΑ ΣΤ
ΣΚΑΡΠΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ Ε
ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ε
ΜΙΛΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ
ΝΤΑΪΓΙΑ ΚΛΕΒΙΣΑ Ε
ΦΟΥΣΑ ΜΑΡΚ Ε

 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ