Βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς «ΘΑΛΗΣ» ,«ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» , «ΕΥΔΗΜΟΣ» και «ΙΠΠΑΡΧΟΣ»

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, για να τιμήσει τους μαθητές που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς του σχολικού έτους 2013 – 2014, θα διοργανώσει εκδήλωση βράβευσης.

Κεντρικός ομιλητής είναι ο Καθηγητής Διδακτικής των Μαθηματικών στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου, μέλος της Εξελεγκτικής Επιτροπής της ΕΜΕ και της Διεθνούς Επιτροπής για τη Μελέτη και Βελτίωση της Διδασκαλίας των Μαθηματικών (CIEAEM) κ. Φραγκίσκος Καλαβάσης, με θέμα “Η ευθύνη και τα προβλήματα των μαθηματικών”.

Διαχρονικά τα μαθηματικά συνδέονται με την επίλυση προβλημάτων τα οποία διατυπώνονται και αναδεικνύονται ανάλογα με τις ανάγκες και τις επιταγές κάθε εποχής. Από την ποικιλία των προβλημάτων που εμφανίζονται και απασχολούν τις μαθηματικές κοινότητες κάποια ξεχωρίζουν, χωρίς όμως όσα ξεχωρίζουν να μοιάζουν μεταξύ τους. Αλλά και οι Μαθηματικοί που λύνουν αυτά τα ξεχωριστά προβλήματα είναι κι αυτοί ξεχωριστοί, αλλά δεν μοιάζουν μεταξύ τους . Ο ομιλητής θα αναλύσει την σύνδεση των μαθηματικών με την ανάπτυξη της ανθρώπινης σκέψης και τον πολιτισμό, αναφερόμενος στα χρονικά, τοπικά και οικουμενικά χαρακτηριστικά της. Ιδιαίτερα θα αναφερθεί στη σύγχρονη εποχή στην οποία η μαθηματική εκπαίδευση εντάσσεται στα θεμελιώδη ανθρώπινα δικαιώματα και οι μαθηματικές κοινότητες έχουν μεγάλη ευθύνη για τη συνεχή ανάπτυξη αλλά και διάδοση της μαθηματικής επιστήμης.

  Η εκδήλωση έχει προγραμματιστεί να διεξαχθεί στις 30 Μαρτίου 2014 ημέρα Κυριακή, στο Δημοτικό Θέατρο Ρόδου, στις 11:00 π.μ. Οι μαθητές που θα βραβευτούν είναι αυτοί που διακρίθηκαν στους Πανελλήνιους διαγωνισμούς «ΘΑΛΗΣ» και «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» καθώς και στους Δωδεκανησιακούς Διαγωνισμούς «ΕΥΔΗΜΟΣ» και «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Στους πίνακες που ακολουθούν αναφέρονται τα ονοματεπώνυμα των μαθητών αυτών. Παρακαλούνται οι Διευθυντές των σχολείων να ενημερώσουν τους μαθητές του σχολείου τους για την εκδήλωση αυτή.

ΠΙΝΑΚΑΣ 1 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΚΛΕΙΔΗ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Γ ΛΥΚ

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

2

Β ΛΥΚ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

3

Α ΛΥΚ

ΤΣΙΝΝΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

4

Α ΛΥΚ

ΚΩΣΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

5

Α ΛΥΚ

ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

6

Β ΓΥΜΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΑΓΝΗ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

7

Β ΓΥΜΝ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΑΔΑΜ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΙΝΑΚΑΣ 2 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΛΗ

Α/Α

ΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Β ΓΥΜΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΑΓΝΗ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

2

Β ΓΥΜΝ

ΓΚΙΖΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

3

Β ΓΥΜΝ

ΚΑΜΠΑΣ

ΣΠΥΡΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

4

Β ΓΥΜΝ

ΚΑΡΑΒΑΣ

ΝΑΣΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

5

Β ΓΥΜΝ

ΚΟΖΕΛΙ

ΑΛΜΠΙ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

6

Β ΓΥΜΝ

ΜΑΓΚΑΚΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

7

Β ΓΥΜΝ

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

8

Β ΓΥΜΝ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΑΔΑΜ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

9

Γ ΓΥΜΝ

ΑΛΕΒΙΖΟΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

10

Γ ΓΥΜΝ

ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ

ΝΙΚΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

11

Γ ΓΥΜΝ

ΕΛΛΗΝΑ

ΙΩΑΝΝΑ-ΣΤΕΛΛΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

12

Γ ΓΥΜΝ

ΚΑΡΤΕΡΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

13

Γ ΓΥΜΝ

ΚΟΖΑ

ΣΥΛΒΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

14

Γ ΓΥΜΝ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

15

Γ ΓΥΜΝ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

16

Γ ΓΥΜΝ

ΝΙΚΟΛΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

17

Γ ΓΥΜΝ

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

18

Γ ΓΥΜΝ

ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

19

Γ ΓΥΜΝ

ΤΣΙΓΚΟΥΡΑΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

20

Γ ΓΥΜΝ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

21

Α ΛΥΚ

ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

22

Α ΛΥΚ

ΖΗΦΟΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

23

Α ΛΥΚ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

24

Α ΛΥΚ

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ

25

Α ΛΥΚ

ΚΑΣΔΑΓΛΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

26

Α ΛΥΚ

ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

27

Α ΛΥΚ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

28

Α ΛΥΚ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ

ΑΛΕΞΙΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

29

Α ΛΥΚ

ΚΩΣΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

30

Α ΛΥΚ

ΛΕΣΙΩΒΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

31

Α ΛΥΚ

ΛΟΥΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

32

Α ΛΥΚ

ΜΑΓΓΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

33

Α ΛΥΚ

ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

34

Α ΛΥΚ

ΜΕΓΓΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

35

Α ΛΥΚ

ΜΥΛΟΧΑΡΑΚΤΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

36

Α ΛΥΚ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

37

Α ΛΥΚ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

38

Α ΛΥΚ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

39

Α ΛΥΚ

ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑ

ΡΗΓΩ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

40

Α ΛΥΚ

ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

41

Α ΛΥΚ

ΣΚΙΑΔΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

42

Α ΛΥΚ

ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗ

ΕΛΕΝΗ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

43

Α ΛΥΚ

ΣΚΟΥΡΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

44

Α ΛΥΚ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

45

Α ΛΥΚ

ΤΣΙΝΝΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

46

Α ΛΥΚ

ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

47

Β ΛΥΚ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ

ΕΛΕΝΗ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

48

Β ΛΥΚ

ΑΞΙΩΤΗ

ΕΛΕΝΗ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

49

Β ΛΥΚ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

50

Β ΛΥΚ

ΖΑΪΡΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

51

Β ΛΥΚ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

52

Β ΛΥΚ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΜΑΡΩ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

53

Β ΛΥΚ

ΚΑΠΕΤΑΝΤΣΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

54

Β ΛΥΚ

ΚΟΣΜΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

55

Β ΛΥΚ

ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

56

Β ΛΥΚ

ΜΑΪΜΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

57

Β ΛΥΚ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

58

Β ΛΥΚ

ΠΥΡΓΙΟΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

59

Β ΛΥΚ

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

60

Β ΛΥΚ

ΣΑΚΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

61

Β ΛΥΚ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ

ΑΙΜΙΛΙΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

62

Β ΛΥΚ

ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΝΗΣ

ΜΙΚΕΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

63

Β ΛΥΚ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

64

Β ΛΥΚ

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

65

Γ ΛΥΚ

ΒΑΡΕΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

66

Γ ΛΥΚ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

67

Γ ΛΥΚ

ΜΕΙΧΑΝΕΤΖΙΔΗΣ

ΦΙΛΗΜΩΝ ΣΑΜΙΡ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

68

Γ ΛΥΚ

ΜΠΑΚΙΡΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

69

Γ ΛΥΚ

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΙΝΑΚΑΣ 3 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΠΠΑΡΧΟ

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

ΑΡΝΙΚΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3ο Γυμνάσιο Ρόδου

1ο ΒΡΑΒΕΙΟ

2

ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Ροδίων Παιδεία

2ο ΒΡΑΒΕΙΟ

3

ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο Γυμνάσιο Ρόδου

3ο ΒΡΑΒΕΙΟ

4

ΜΑΛΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

3ο Γυμνάσιο Χώρας Καλύμνου

ΕΠΑΙΝΟΣ

5

ΑΛΜΠΡΕΧΤ ΜΕΡΣΙΝΑ

Ροδίων Παιδεία

ΕΠΑΙΝΟΣ

6

ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

Ροδίων Παιδεία

ΕΠΑΙΝΟΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ 4 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΔΗΜΟ

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

ΑΡΝΙΚΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

2

ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

3

ΣΚΙΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΟΛΥΜΠΟΥ

4

ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

6

ΜΑΛΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

7

ΜΕΡΣΙΝΑ ΑΛΜΠΡΕΧΤ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

8

ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

9

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ

3o ΓΥΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

10

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

11

ΝΟΥΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

12

ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

13

ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΗΛΙΑΚΟΥ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

14

ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

15

ΝΙΚΟΣ ΠΑΧΟΣ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

16

ΕΙΡΗΝΗ ΣΚΥΛΛΑ

2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

17

ΧΑΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΤΕΛΛΗ

2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

18

ΣΚΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

19

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ

6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

20

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΛΙΚΑ

6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

21

ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

22

ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΘΕΜΕΛΙΝΑ

1o ΝΙΚΗΦΟΡΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

23

ΛΙΝΑΡΔΟΥ AΝΝΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

24

ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

25

ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

26

ΣΑΒΒΑΣ ΔΟΝΤΑΣ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

27

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

28

ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

29

ΧΑΡΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

30

ΜΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

31

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ-ΠΛΑΤΩΝ

6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

32

ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

33

ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

34

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

35

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΦΙΛΙΔΗ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

36

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΟΥΓΚΡΟΣ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

37

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές.

Για τη Διοικούσα Επιτροπή

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ