Τα ονόματα των μελών στις εφορευτικές επιτροπές της Ρόδου

1o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (253)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑερικΟς Αναστάσιος του Αντωνίου και της Μαριάνθης
2. Αμπελιωτης Παναγιώτης του Γεωργίου και της Ασημίνας
3. ΑναμουρλΗ Ευαγγελία Στέλλα του Γεωργίου και της Αγγελικής
4. ΑγγελΙδη Μαρία του Δημητρίου και της Σταματίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΑνδρεΑδη Γεσθημανή του Μιλτιάδη και της Μαρίας Λουκίας
2. ΑντωνΙου Σταύρος του Ηρακλή και της Λουκίας
3. ΑντΩνογλου Φωτεινή του Γεωργίου και της Σταματίας
4. Βασιλειαδη Σοφία του Ιωάννη και της Λεμονιάς

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (254)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Βλαχακης Νικήτας του Μάρκου και της Γεωργίας
2. ΒλΑχος Διομήδης του Δημητρίου και της Βαρβάρας
3. Βολονακη Χριστίνα του Ιωάννη και της Μαρίας
4.Βορεινακη Αικατερίνη του Γεωργίου και της Άννας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΒογιατζΗς Γεώργιος του Σάββα και της Μαρούλης
2. Γαλουζης Ιωάννης του Στεφάνου και της Ανδρονίκης
3. Γεραβελης Σπυρίδων του Χαραλάμπου και της Αγγελόπης
4. ΓερΑκης Μιχάλης του Στεφάνου και της Γεωργίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (255)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΔΕΔΕΘΑΤΟΣ Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Ελένης
2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ Αναστάσιος του Μιχαήλ και της Μαριέττας
3. ΔΙΑΜΑΝΤΗ Νεκταρία του Μιχαήλ και της Ευαγγελίας
4. ΔΟΦΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος του Αθανασίου και της Χρυσούλας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΖΑΓΑΛΑΚΗΣ Νικόλαος του Αθανασίου και της Ειρήνης
2. ΖΑΡΑΦΤΗΣ Γεώργιος του Κυριάκου και της Ευαγγελίας
3. ΔΙΑΚΟΣΤΕΡΓΑΚΗΣ Μιχαήλ του Ιωάννη και της Άννας
4. ΖΟΥΜΠΕΡΗ Μαρία του Γεωργίου και της Τσαμπίκας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (256)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Κωνσταντίνα του Ιωάννη και της Μαρίας
2. ΚΑΖΑΝΤΗ Αικατερίνη του Σεβαστιανού και της Καθολικής
3. ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ Πέτρος του Ελευθερίου και της Άννας
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Διονυσία του Κωνσταντίνου και της Καλλιόπης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΑΚΑΡΗ Μαρία του Μιχαήλ και της Ειρήνης
2. ΚΑΛΑΜΑΣ ΑΒΟΥΡΗΣ Κοσμάς του Βίκτωρ και της Καλλιόπης
3. ΚΑΛΑΦΑΤΗ Καθολική του Παύλου και της Θεώνης
4. ΚΑΚΚΑΡΗ Μαρία του Μιχαήλ και της Ειρήνης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (257)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ Μαρία του Αντωνίου και της Ειρήνης
2. ΚΑΡΙΠΗΣ Σπύρος του Γεωργίου και της Φωτεινής
3. ΚΑΡΥΩΤΗΣ Δημήτριος του Βασιλείου και της Κωνσταντίνας
4. ΚΑΤΡΗΣ Παντελής του Σάββα και της Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΑΣΙΩΤΗΣ Μιχαήλ του Βασιλείου και της Κυραψηλής
2. ΚΑΤΖΑΚΗ Ελένη του Μηνά και της Σταυρούλας
3. ΚΑΤΡΗ Ελισάβετ του Ποθητού και της Ειρήνης
4. ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ Μαριέττα του Νικολάου και της Ευτέρπης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (258)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημοσθένης του Ευστράτιου και της Άννας
2.  ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ Σεβαστή του Εμμανουήλ και της Παναγιούλας
3.  ΚΟΥΓΙΟΥ Αννα του Δημητρίου και της Δέσποινας
4.  ΚΟΤΛΙΔΑ Δήμητρα του Αθανασίου και της Μιχαλίτσας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ Αικατερίνη του Σπύρου και της Σεβαστής
2. ΚΟΥΛΤΙΝΙΟΣ Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Μαρίας
3. ΚΟΥΝΙΟΣ Ιωάννης του Ιωάννη και της Χαριτωμένης
4. ΚΟΥΓΙΟΣ Δημήτριος του Βασιλείου και της Υπαπαντής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (259)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΙΣΙΚΟΣ Μιχαήλ του Γεωργίου και της Σταυροθέας
2. ΜΟΝΤΙΑΔΗΣ Ανδρέας Μιχαήλ του Μιχαήλ και της Μπάρμπρο
3. ΝΤΟΒΕΛΛΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου και της Δέσποινας
4. ΜΙΓΚΛΗ Πανορμίτα του Κωνσταντίνου και της Ειρήνης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Παναγιώτης του Θεοδοσίου και της Σεβαστής
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Νικόλαος του Ελευθερίου και της Φωτεινής
3. ΟΡΦΑΝΟΥ Ευαγγελία Τσαμπίκα του Αντωνίου και της Αικατερίνης
4. ΜΟΣΧΟΣ Αγαπητός του Νικήτα και της Αναστασίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (260)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Λεωνίδας του Γεωργίου και της Ειρήνης
2. ΣΑΡΙΔΑΚΗ Μαρία του Χρήστου και της Ερασμίας
3. ΣΙΦΩΝΙΟΣ Νικόλαος του Παναγιώτη και της Ειρήνης
4. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ Δικαία του Μιχαήλ και της Σταματίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Αννα του Μιχαήλ και της Μαριάνθης
2. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ Νικόλαος του Μιχαήλ και της Ελένης
3. ΤΣΩΝΗΣ Στέφανος του Κωνσταντίνου και της Άννας
4. ΣΙΔΗΡΑΣ Ιωάννης του Μιχαήλ και της Άντζελας

2o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (261)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Ανέστης του Μιχαήλ και της Σταματίας
2.    ΒΑΡΔΕΛΗ Βαλασία του Μιχαήλ και της Μαρίας
3.    ΑΓΓΕΛΟΥ Αντώνιος του Ευαγγέλου και της Αφροδίτης
4.    ΑΓΙΑΚΑΤΣΙΚΑΣ Αναστάσιος του Αντωνίου και της Αναστασίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Καλλιόπη του Ιωάννη και της Στυλιανής
2.    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Μιχαήλ του Νικήτα και της Χρυσάνθης
3.    ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ Βασίλειος του Γεωργίου και της Αικατερίνης
4.    ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ Παναγιώτα του Βασιλείου και της Αναστασίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (262)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΓΟΥΛΑΣ  Παναγιώτης του Ιωάννη και της Σταματίας
2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Νικόλαος του Ιωάννη και της Αναστασίας
3. ΕΡΙΝΗ Ευγενία του Παναγιώτη και της Γεωργίας
4. ΖΗΣΙΜΟΥ Ιωάννης του Δημοσθένη και της Αθανασίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΖΟΥΝΗΣ Θεολόγος του Εμμανουήλ και της Ζαφείρας
2. ΖΩΙΔΗΣ Θεόφιλος του Νικολάου και της Μαρίας
3. ΚΑΛΙΓΕΡΟΥ Στελλίνα Ιωάννα του Μιχαήλ και της Αικατερίνης
4. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Αλέξανδρος του Ιωάννη και της Βάσως

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (263)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΝΝΗ Αναστασία του Παλαιολόγου και της Ευαγγελίας
2. ΚΑΠΙΤΑΝΟΥ Ελισάβετ Μαρία του Τσαμπίκου και της Τζακλίν Ελίζ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Δέσποινα του Ανδρέα και της Ευφροσύνης
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος του Πέτρου και της Διονυσίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου και της Σταματίας
2. ΚΑΡΠΑΘΙΟΣ Εμμανουήλ του Ευαγγέλου και της Παρασκευής
3. ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΙΟΣ Νικόλαος του Βασιλείου και της Άννας
4.ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΣ Μάριος του Γεωργίου και της Δέσποινας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (264)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΣ Στέργος του Παντελή και της Ευαγγελίας
2. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ Ειρήνη του Στυλιανού και της Σουλτάνας
3. ΚΟΥΦΟΥ Γεώργιος του Νικολάου και της Αικατερίνης
4. ΚΡΑΝΑ Αλίκη του Δημητρίου και της Αγγελικής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΡΕΜΛΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου και της Μαρίας
2. ΚΡΗΤΙΚΟΣ Δημήτριος του Σταύρου και της Τσαμπίκας
3. ΚΩΛΕΤΗΣ Θεόδωρος του Εμμανουήλ και της Ειρήνης
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ Ελένη του Νικολάου και της Ζωής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (265)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΛΟΥΙΖΪΔΗ Αγλαϊα Ελένη του Αλεξάνδρου και της Σταματίας
2. ΛΟΥΚΑΪΔΗΣ Σάββας του Λουκά και της Τσαμπίκας
3. ΜΑΓΟΣ Κυριάκος Παντελεήμων του Σωτηρίου και της Μαρίας
4. ΜΑΝΤΖΟΝ Αλέξανδρος του Ανδρέα και της Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΜΑΝΤΙΚΟΥ Φανή του Νικολάου και της Καλλιόπης
2. ΜΑΝΩΛΑΡΟΣ Κωνσταντίνος του Στυλιανού και της Σοφίας
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Σταύρος του Γαβριήλ και της Μαρίας
4. ΜΑΡΙΝΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Μιχαλίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (266)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΑΣ Αναστασία του Αλφρέδου και της Αικατερίνης
2. ΜΑΥΡΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου και της Γεωργίας
3. ΜΕΙΧΑΝΕΤΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος του Χρήστου και της Γκρέις
4. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Γρηγόριος του Γεωργίου και της Καλλιόπης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΜΗΝΕΤΤΟΣ Αναστάσιος του Ιωάννη και της Ανθής
2. ΜΙΧΑΛΑΚΗ Δέσποινα του Εμμανουή και της Παρασκευής
3.ΜΟΣΧΟΝΑΣ Ευάγγελος του Χαραλάμπου και της Σοφρώνης
4.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ Βασίλειος του Αγγελή και της Καλλιόπης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (267)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΜΠΑΛΗΣ Ιωάννης του Μιχαήλ και της Στυλιανής
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Αννα του Εμμανουήλ και της Σοφίας
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Θωμάς του Γεωργίου και της Ελένης
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Αλέξανδρος του Ορέστη και της Φλώρας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΠΑΠΟΥΛΗ Κυριακή του Μάριου και της Σουλτάνας
2.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Ειρήνη του Νικήτα και της Τσαμπίκας
3.ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Ιωάννης του Μηνά και της Μαρίας
4.ΠΟΛΥΤΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Κωνσταντίνας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (268)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.ΣΑΚΕΛΛΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου καιτ ης Ναζέκ
2.ΣΑΠΝΑΡΑΣ Ναπολέων του Παναγιώτη και της Θεοδώρας
3.ΣΑΡΡΗ Φωτεινή του Παντελή και της Ελλάς
4.ΣΠΑΝΟΣ Ιωάννης του Παναγιώτη και της Γεωργίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ Διαμάντω του Κωνσταντίνος και της Αθανασίας
2.ΣΩΤΗΡΙΟΥ Χαράλαμπος Σταύρος του Μιχαήλ και της Ειρήνης
3.ΤΖΟΥΛΙΑΝΗ Βασιλική του Ανδρέα και της Δημητρούλας
4.ΤΡΙΚΟΙΛΗ Μαρία Διονυσία του Ιωάννη και της Γεωργίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (269)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.ΤΣΟΥΛΗ Αλεξία του Μιχαήλ και της Ελευθερίας
2.ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Αγαπητός του Γεωργίου και της Ήβης
3.ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ Ευαγγελία του Στυλιανού και της Μαίρης
4.ΦΩΚΑ Άννα του Σωτηρίου και της Μαρίας κάτοικος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΦΩΤΑΚΗ Μαριάννα του Αντωνίου και της Καλλιόπης
2.ΧΑΒΙΑΡΑΣ Κωνσταντίνος του Νικήτα και της Εύας
3.ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ Μαρία Αννα του Ανδρέα και της Νάντιας
4.ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ Άγγελος Ευθύμιος του Ηρακλή και της Αγγελικής

3o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (270)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΡΦΑΡΑΣ Μερκούριος του Δημητρίου και της Άννας
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δημήτριος του Λεωνίδα και της Ελένης
3. ΓΑΖΗΛΑ Δέσποινα του Ιωάννη και της Κρυστάλλω
4. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ Κασσάνδρα του Νικολάου και της Ντόρτε Μπρο
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Ιωάννη και της Παναγιώτας
2.  ΒΑΓΓΕΡ Δαυϊδ του Αντωνίου και της Μερόπης
3.  ΒΑΛΛΑ Αυγή του Θεοδώρου και της Μαρίας
4.  ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Ελένη του Ιορδάνη και της Ρόζας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (271)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Γεώργιος του Ευσταθίου και της Άννας
2. ΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑ Ευτυχία του Κωνσταντίνου και της Θεανώς
3. ΔΟΝΤΑΣ Νικόλαος του Σάββα και της Γεωργίας
4. ΔΟΥΚΗ Φανερωμένη του Πανορμίτη και της Ανζέλ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΔΕΤΣΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Χριστίνας
2. ΖΩΑΝΝΟΥ Μιχαήλ του Χαλίλ και της Γεωργίας
3. ΙΣΚΑΣ Εμμανουήλ του Αναστασίου και της Σοφίας
4. ΚΑΜΠΟΥΡΗ Βασιλεία του Γεωργίου και της Αγγελικής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (272)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ Γεώργιος του Ιωάννη και της Χρυσούλας
2. ΚΑΤΙΝΑΣ Γεώργιος του Ηλία και της Χριστίνας
3. ΚΑΤΣΑΡΑ Αντιόπη του Νικολάου και της Δήμητρας
4. ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ Μιχαήλ του Χρήστου και της Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΛΑΔΑ Άννα Μαρία του Γιακουμή και της Ευαγγελίας
2. ΚΟΚΚΙΝΟΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Παναγιώτας
3. ΚΟΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη του Ιωάννη και της Μαρίας
4. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Μάρκος του Νικολάου και της Σεβαστής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (273)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.ΛΥΤΟΥ Ευγενία του Κωνσταντίνου και της Άννας
2. ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ και της Μαρίας
3. ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ και της Μαρίας
4. ΜΑΝΙΑΣ Γεώργιος του Νικολάου και της Ξανθίππης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ Σταμάτιος του Εμμανουήλ και της Ελένης
2. ΜΕΛΑ Χριστίνα του Νικολάου και της Αναστασίας
3. ΜΗΤΣΙΝΙΩΤΗ Αγγελική του Χρυσοστόμου και της Μαρίας
4. ΜΗΤΣΟΥ Χρήστος του Βασιλείου και της Τσαμπίκας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (274)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.ΜΟΣΧΑΚΗ Ευαγγελία του Αλεξάνδρου και της Αναστασίας
2. ΜΟΥΖΟΣ Ταξιάρχης Παναγιώτης του Δημητρίου και της Αφροδίτης
3. ΜΟΥΣΤΟΥΚΗΣ Πολύδωρος του Θεμιστοκλή και της Αθανασίας
4. ΜΠΑΚΑΡΗ Μαρία Χριστίνα του Κωνσταντίνου και της Τσαμπίκας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΜΠΑΛΗ Αννα του Κωνσταντίνου και της Δώρας
2. ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ Δημήτριος του Αλεξάνδρου και της Αμαλίας
3. ΜΠΟΝΗ Σωτηρία του Ευθυμίου και της Αγγελικής
4. ΜΠΟΥΡΝΗ Θεοδώρα του Αποστόλου και της Καλλιρόης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (275)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΝΑΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου και της Ελευθερίας
2. ΠΑΛΜΟΥ Μαρία Ευριδίκη του Χρήστου και της Φρειδερίκης
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Νικόλαος του Μιχαήλ και της Σταματίας
4. ΟΡΦΑΝΟΣ Γεώργιος του Σταύρου και της Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΠΑΓΚΑΣ Εμμανουήλ του Δημοσθένη και της Αγγελικής
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Τατιάνα Μαρία του Στεφάνου και της Χιλντεγκαρτ
3. ΞΥΑΛΙΝΑΣ Αλέξανδρος του Ιωάννη και της Κλάρας Μπριτ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Αθανάσιος του Φιλίππου και της Μαγδαληνής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (276)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Στυλιανή του Χρήστου και της Μαρίας
2.  ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Σέργιος του Ιωάννη και της Μαρίας
3.  ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μιχαήλ του Γεωργίου και της Δικαίας
4.  ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αγγελος  Κωνσταντίνος του Ιωάννη και της Μοσχούλας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ Σταματία του Χρήστου και της Δέσποινας
2. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Αλέξανδρος του Σταύρου και της Ζήλκε
3. ΠΑΠΠΟΥ Στυλιανή του Παναγιώτη και της Παντελίνας
4.  ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ Χρυσοβαλάντης του Εμμανουήλ και της Φανής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (277)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.ΠΟΥΛΗ Ιωάννα Αυγή του Αλεξάνδρου και της Μαρίας
2. ΠΥΡΑΚΗ Λέλια του Νικολάου και της Ελένης
3. ΡΑΡΡΑΣ Αχιλλέας του Νικολάου και της Σούζαν
4. ΡΗΝΟΥ Γεώργιος του Παναγιώτη και της Βίβιακ Ελιζαμ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΡΟΔΙΤΗΣ Πανορμίτης του Αποστόλου και της Πελαγίας
2. ΡΟΥΝΤΗ Πέτριτ του Δημητέρ και της Κατερίνας
3. ΡΩΜΑΙΟΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Παναγιώτας
4. ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ Κωνσταντίνος του Στεφάνου και της Σεβαστής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (278)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΤΣΙΓΑΡΟΣ Θεολόγος του Ιωάννη και της Μαρίας
2.  ΤΡΙΠΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου και της Ευαγγελίας
3.  ΥΨΗΛΑΝΤΗ Μαρία του Στεφάνου και της Παρασκευής
4.  ΤΣΑΓΚΑΡΗ Μαρία του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΤΖΑΜΠΑΖΗ Γεωργία του Γεωργίου και της Φωτεινής
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Ιωάννης του Γεωργίου και της Αναστασίας
3. ΦΛΩΡΟΣ Νικόλαος του Βασιλείου και της Ειρήνης
4. ΧΑΛΙΠΗΛΙΑ Μαρία του Εμμανουήλ και της Σεβαστής

4o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (279)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ Καλλιόπη Φαίδρα του Ζαχαρία και της Σοφίας
2.    ΑΓΔΑΛΗΣ Γεώργιος του Σάββα και της Παρθένας
3.    ΑΛΒΑΝΟΣ Διονύσιος του Ιωάννη και της Φλουρής
4.    ΑΝΘΙΤΣΑ Βαια Νόρα του Χαριλάου και της Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Φαίδρας
2. ΒΑΡΝΑΒΑΣ Κυριάκος του Νικολαου και της Θεοδώρας
3.ΒΛΑΧΟΥ Καθολική του Ελευθερίου και της Φωτεινής
4. ΓΑΛΑΝΤΗ Καλλιόπη του Ιωάννη και της Αικατερίνης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (280)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΓΕΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ Πέτρος του Πασχάλη και της Ζωής
2.    ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Γεώργιος του Κωνσταντίνου και της Παρασκευής
3.    ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ Δανάη του Ευαγγέλου και της Γαρυφαλιάς
4.    ΓΙΑΛΙΑΔΑΚΗΣ Νίκος του Εμμανουήλ και της Πηγής-Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΓΙΩΤΗ Μαγδαληνή του Αποστόλου και της Αναστασίας
2.ΓΚΙΟΥΡΑ Νικολέττα του Δημητρίου και της Θέκλας
3.ΓΛΥΝΑΤΣΗ Γεωργία του Νικολάου και της Ιωάννας
4.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θεοφάνης του Αντωνίου και της Φαίδρας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (281)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΖΑΝΝΑΚΗΣ Θεόδωρος του Ιωάννη και της Χαρίκλειας
2.  ΖΑΡΑΝΗΣ Τσαμπίκος του Πέτρου και της Δημητρίας
3.  ΖΑΧΑΡΗ Ανθούλα του Παναγιώτη και της Δέσποινας
4.  ΗΛΙΟΥ Ανίτα του Ηλία και της Μπαρμπαρα
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΘΑΝΑΣΗ Κωνσταντίνα του Αλέκου και της Λευτερίας
2. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΥ Χριστίνα του Στέλιου και της Άννας
3. ΙΑΤΡΟΣ Νικόλαος του Αγγέλου και της Θεώνης
4. ΚΑΒΟΥΝΤΖΗΣ Εμμανουήλ Χορχε του Πανορμίτη και της Βασιλείας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (282)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ Ελευθερία Νεκταρία του Μιχαήλ και της Αρτεμισίας
2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Μιχαλία του Σωτηρίου και της Αθανασίας
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Μαρία του Στυλιανού και της Ασημίνας
4.  ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Σωτήριος του Νικολάου και της Ανθιόπης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΑΡΟΖΑΣ Κωνσταντίνος του Ροζάριο – Νικολάου και της Φωτεινής
2.ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ Μιχαλίτσα του Φιλήμωνα και της Αννας
3.ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ Μιχαήλ του Σταματίου και της Τσαμπίκας
4. ΚΙΚΑΣ Μιχαήλ του Σπύρου και της Ταρσίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (283)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΚΟΥΛΛΑΡΟΣ Ελευθέριος Γεώργιος του Δημητρίου και της Ειρήνης
2. ΚΟΥΛΟΒΑΤΟΥ Παρασκευή του Παναγιώτη και της Παναγιούλας
3. ΚΟΥΡΟΣ Χαράλαμπος του Ιωάννη και της Σπυριδούλας
4. ΚΟΥΤΣΑΦΑΣ Αντώνιος του Παναγιώτη και της Τσαμπίκας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ Παντελής του Ανδρέα και της Ευαγγελίας
2.ΚΟΥΦΛΗ Γεωργία του Παντελή και της Ιωάννας
3. ΛΙΖΑΡΔΟΥ Ασημίνα του Αριστοδήμου και της Αναστασίας
4. ΛΥΡΙΟΥ Ανθιόπη του Γεωργίου και της Γεωργίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (284)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΜΑΓΟΣ Κωνσταντίνος του Σωτηρίου και της Μαρίας
2. ΜΑΖΑΡΑΚΟΥ Χριστίνα του Θεόφιλου και της Μαρίας
3. ΜΑΚΡΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Καλλιόπης
4. ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ Αικατερίνη του Παντελή και της Πολυξένης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΜΑΜΜΗΣ Διαμαντής του Δημητρίου και της Ευδοξίας
2. ΜΑΝΟΥΣΟΣ Θωμάς του Ιωάννη και της Ραιγιας – Χέλεν
3. ΜΑΝΩΛΑΚΗ Βασιλεία του Μιχαήλ και της Αναστασίας
4. ΜΙΧΑΛΑΚΗ Αμαλία του Μιχαήλ και της Καλλιόπης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (285)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΟΥΝΔΑΝΟΥ Μιχαλίτσα του Ιωάννη και της Ειρήνης
2. ΜΟΣΧΟΒΑΚΟΣ Μιχαήλ του Βασιλείου και της Καλλιόπης
3. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Ιωάννης του Παράσχου και της Αικατερίνης
4.  ΜΠΑΜΠΗ Μαρία του Πάρι – Νικολάου και της Θεοδοσίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.  ΜΠΑΡΟΥΤΑ Μαρία του Ιωάννη και της Ασημίνας
2.  ΝΙΜΟΡΑΚΙΩΤΑΚΗ Ιωάννα του Νικολάου και της Αικατερίνης
3. ΝΙΣΥΡΙΟΣ Μιχαήλ του Αντωνίου και της Ειρήνης
4. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Βασίλειος του Αθανασίου και της Φρειδερίκης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (286)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΝΑΓΟΣ Δημήτριος του Ελευθερίου και της Αννας
2.  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ Ειρήνη Χρυσοβαλάντου του Ευήμερου και της Σταματίας
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Σοφία του Αθανασίου και της Γαρυφαλιάς
4. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ιωσήφ του Παναγιώτη και της Δέσποινας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ Μιχαήλ-Άγγελος του Μιχαήλ και της Μαγδαληνής
2. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Ζέση-Μόνικα
3. ΠΕΡΟΥ Κυριακή του Γεωργίου και της Τουλής
4. ΠΛΙΩΤΑ Πηνελόπη του Κωνσταντίνου και της Γεωργίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (287)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΡΕΪΣΗΣ Χρυσοβαλάντης του Γεωργίου και της Γιαννούλας
2. ΡΙΖΟΣ Μιχαήλ του Αριστοκλή και της Εμβουλης
3. ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ Ευαγγελία του Γεωργίου – Ιωάννη και της Αικατερίνης
4. ΣΑΡΛΗΣ Μιχαήλ του Αθανασίου και της Ξανθίπης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΣΙΜΙΟΝΙΔΗΣ Νικόλαος του Συμεών και της Ελένης
2. ΣΚΥΛΛΑ Θεοδοσία του Αποστόλου και της Καλλιόπης
3. ΣΠΑΝΟΥ Άννα του Δημητρίου και της Σταυρούλας
4. ΣΤΑΥΡΙΔΗ Σαπφώ Μαρία του Γεωργίου και της Κατρίνας-Σίρκ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (288)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΣΤΕΦΑΝΟΥ Αικατερίνη του Ευαγγέλου και της Μαργαρίτας
2. ΣΦΑΚΙΟΣ Δημήτριος του Τσαμπίκου και της Αναστασίας
3. ΤΑΣΤΑΝΕΛΗ Μαρία του Σταύρου και της Διαμαντής
4. ΤΖΕΛΠΕΗ Βασιλική του Δημητρίου και της Χρυσής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ Φίλιππος του Τσαμπίκου και της Φραγκούλας
2.ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Χρυσοβαλάντης του Εμμανουήλ και της Μαρίας
3.ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου και τηςς Μαριάνθης
4. ΦΙΛΙΠΠΟΥ Μιχαλία του Νικολάου και της Ειρήνης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (289)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΦΡΑΓΚΟΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ και της Μαρίας
2. ΦΡΑΝΤΖΗ Καλλιόπη του Ιωάννη και της Βασιλείας
3. ΦΩΤΟΥΛΗ Βασιλεία του Μιχαήλ και της Μαρίας
4.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ Ιωάννα του Σταματίου και της Χρυσής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΧΑΡΚΙΑΝΑΚΗΣ Ματθαίος του Εμμανουήλ και της Αικατερίνης
2.ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Εμμανουήλ του Νικολάου και της Θεοδοσίας
3.ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ Λεωνίδας του Δημητρίου και της Θεανώς
4. ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΥ Αικατερίνη του Θεοδώρου και της Κωνσταντίνας

5o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (290)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΓΑΠΗΤΑΚΗ Αθανασία του Παναγιώτη και της Ελένης
2. ΑΓΑΠΗΤΙΔΗ Μαρία του Δημητρίου και της Ζηνοβίας
3. ΑΓΓΕΛΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου και της Μαρίας
4. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Διαμάντω του Ανδρέα και της Βασιλικής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Σπυρίδων του Κωνσταντίνου και της Μαρίας
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χρήστος – Γεώργιος του Δημόκριτου και της Ειρήνης
3.ΒΑΒΟΥΛΑΣ Σακελάριος του Γεωργίου και της Αικατερίνης
4. ΒΑΖΟΥΚΟΥ Ευαγγελία του Εμμανουήλ και της Αικατερίνης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (291)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΒΑΛΣΑΜΗ Χριστίνα του Νικολάου και της Αικατερίνης
2. ΒΑΡΔΑΛΗΣ Αγγελος-Χρήστος του Θρασύβουλου και της Δέσποινας
3. ΒΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Δημητρίου και της Μαρίας
4.ΒΑΣΙΛΑΚΗ Μαρία του Γεωργίου και της Τσαμπίκας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΒΑΣΙΛΑΣ Λουκάς του Μιχαήλ και της Μαρίας
2.ΒΛΑΝΤΗΣ Δημήτριος του Τεφικ και της Ευγενίας
3.ΒΟΝΑΚΗ Κοντέσσα του Παναγιώτη και της Αικατερίνης
4. ΓΑΜΠΡΕΛΗ Αρτεμισία του Μιχαήλ και της Νικολέτας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (292)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΓΙΩΡΓΑΣ Κωνσταντίνος του Χρήστου και της Ελευθερίας
2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης του Βασιλείου και της Βασιλικής
3. ΓΚΑΡΤΖΩΝΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου και της Αθηνάς
4. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ Ελένη του Βασιλείου και της Ελπίδας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου και της Μαρίας
2.ΔΕΝΔΗ Δήμητρα του Σταύρου και της Σωτηρίας
3.ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ Μαρία του Βαγιανού και της Μιχαλίας
4. ΕΛΕΝΗΣ Εμμανουήλ του Αντωνίου και της Σταματίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (293)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.ΕΞΑΡΧΟΣ Θανάσης του Αποστόλη και της Μελπομένης
2. ΕΡΓΟΥ Μιχαήλ του Νικολάου και της Αναστασίας
3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γεωργία του Μιχαήλ και της Αλεξάνδρας
4. ΖΑΝΝΑΚΗΣ Γεώργιος του Σωτηρίου και της Σταυρούλας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΖΗΝΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία – Μαρία του Γεωργίου και της Ευαγγελίας
2.ΖΗΦΙΑΣ Σταύρος του Ελευθερίου και της Δέσποινας
3.ΖΟΥΡΟΥΔΗ Αναστασία του Κωνσταντίνου και της Μαρίας
4. ΚΑΒΑΛΑΚΗ Μαρία του Γεωργίου και της Αναστασίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (294)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΛΗΣΠΕΡΗ Τσαμπίκα του Μιχαήλ και της Καλλιόπης
2. ΚΑΛΙΑΡΑ Ιωάννα του Βασιλείου και της Ευαγγελίας
3. ΚΑΜΠΕΡΗΣ Γεώργιος του Θεοδώρου και της Μαριγώς- Σμάρου
4. ΚΑΜΠΟΥΡΗ Αγγελική του Φιλίππου και της Ειρήνης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ Δημητρία – Αικατερίνη του Ιωάννη και της Ελισσάβετ
2.ΚΑΠΠΟΥ Αντώνιος του Αγαπητού και της Βασιλείας
3.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ιωάννης Σωτήριος του Νικόλαου και της Μαρίας
4. ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ Λεωνίδας του Πέτρου και της Σεβαστής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (295)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΤΙΚΑΣ Γεώργιος του Ιωάννη και της Ελευθερίας
2. ΚΑΤΡΗ Σαμπρίνα ¨Αννα – Λίζα του Νικολάου και της Λυδίας
3. ΚΑΤΡΗΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ και της Παρασκευής
4. ΚΑΤΣΑΡΑ Ειρήνη του Θεοδώρου και της Ευδοκίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΕΛΕΣΟΓΛΟΥ Χουσειν του Μεχμέτ και της Σαμπαχατ
2.ΚΙΤΣΑΗΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ και της Αννας Λουίζα,
3.ΚΛΕΙΝΑΚΗ Ευαγγελία του Ιωάννη και της Πηνελόπης
4. ΚΟΚΚΙΝΟΥ Καλοτίνα του Ιωάννη και της Θεοδώρας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (296)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΟΥΜΝΙΑΝΟΥ Νομική του Βασιλείου και της Ελευθερίας
2. ΚΟΥΜΠΙΑΔΗ Ειρήνη του Δημητρίου και της Μαρίας
3. ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ Νεκτάριος του Αγγέλου και της Χαρίκλειας
4. ΚΟΥΝΕΛΛΕΣ Κωνσταντίνος-Μιχαήλ, του Δημητρίου και της Δέσποινας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΟΥΤΡΟΥΛΛΗ Ματούλα του Σκεύου και της Καλοτίνας
2.ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ Αιμιλία του Αθανασίου και της Ελευθερίας
3.ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ Ιάκωβος του Δημητρίου και της Ελένης
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ Ευσταθία του Δημητρίου και της Μαρίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (297)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΛΑΤΟΥ Ευγενία του Γεωργίου και της Στεργούλας
2.ΛΕΒΕΝΤΕΡΗ Ελευθερία του Νικήτα και της Μαρίας – Ιωάννας
3. ΛΕΝΤΗΣ Κυριαζής-Χρυσοβαλάντης του Αντωνίου και της Μαρίας
4. ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗ Ελένη του Δημητρίου και της Χρυσάνθης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΛΙΑΜΑΚΗΣ Γεώργιος του Αναστασίου και της Καλλιόπης
2.ΛΙΤΣΗ Ορνέλα του Νικολλακ και της Μιτρούσα
3.ΛΟΪΖΟΣ Μικιές του Μιχαήλ και της Καλλιόπης
4. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Μιχαήλ του Δημητρίου και της Φωτεινής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (298)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΑΝΩΛΑ Ελένη του Μιχαήλ και της Σεβαστής
2. ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΥ Σταυρούλα Νεκταρία του Ιωάννη και της Μαρίας
3. ΜΑΟΥΝΗΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Κωνσταντίνας
4. ΜΑΡΚΟΥ Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Άννας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΜΑΣΤΟΡΟΥ Γεώργιος του Παναγιώτη και της Δέσποινας
2.ΜΑΧΑΙΡΑΚΗ Κωνσταντίνα του Κυριάκου και της Λαμπρινής
3.ΜΑΧΛΗΣ Μιχαήλ του Πέτρου και της Αγγελικής
4. ΜΕΝΤΟΣ Κωνσταντίνος – Τσαμπίκος του Παύλου και της Σταματίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (299)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ Δημήτριος του Βασιλείου και της Παναγιώτας
2. ΜΠΑΛΑΣΟΥ Δήμητρα του Γεωργίου και της Κατίνας
3. ΜΠΑΣΑΚΟΣ Χρήστος του Αθανασίου και της Αριστέας
4. ΜΠΛΗΖΙΩΤΗ Μαρία του Δημητρίου και της Ευδοκίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΝΑΚΚΑΣ Σάββας του Γεωργίου και της Σοφίας
2.ΝΕΜΠΟΤΑΚΗΣ Γεώργιος του Ιωάννη και της Ευαγγελίας
3.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ Ελένη του Γεωργίου και της Βενέρας
4. ΞΕΝΑΚΗ Ευαγγελία του Ευτύχιου και της Μαρίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (300)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΟΡΦΑΝΙΔΗ Μαριάννα του Γεωργίου και της Φλώρας
2. ΟΡΦΑΝΟΣ Ανέστης του Σταματίου και της Ζωγράφως
3. ΟΥΡΑΝΙΔΟΥ  Μαρία του Άγγελου και της Τσαμπίκας
4. ΠΑΛΑΙΟΣ Αντώνιος του Μιχαήλ και της Μαριάνθης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΠΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ιωάννης του Χαραλάμπους και της Αναστασίας
2.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Παναγιώτης του Αντωνίου και της Αφροδίτης
3.ΠΑΝΑΓΟΥ Αγγελική του Κωνσταντίνου και της Βηθλεέμ
4. ΠΑΠΑΒΕΡΓΗ Μιχαλίτσα του Εμμανουήλ και της Σταματίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (301)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ Νεκτάριος του Νέστωρ και της Δούκισσας
2. ΠΑΤΕΛΛΗΣ Μιχαήλ του Ελευθερίου και της Φλώρας
3. ΠΑΤΕΡΑ Μαρία του Δημητρίου και της Ειρήνης
4. ΠΑΤΡΙΚΗ Μαρία του Κυριάκου και της Ελένης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ Αγγελος του Εμμανουήλ και της Καθολικής
2.ΠΕΙΒΑΝΗ Κλεοπάτρα του Βασίλη και της Βασιλικής
3.ΠΕΡΑΚΗΣ Μιχαήλ του Ιωάννη και της Δέσποινας
4. ΡΟΔΙΤΗ Αγγελική του Κωνσταντίνου και της Ελευθερίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (302)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΡΟΥΣΣΟΣ Νικήτας του Κωνσταντίνου και της Σταματίας
2. ΣΑΜΑΤΑΚΗ Ειρήνη του Ματθαίου και της Παρασκευής
3. ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ Δέσποινα του Ιωάννη και της Τσαμπίκας
4. ΣΑΡΡΗΣ Εμμανουήλ του Νικολάου και της Στυλιανής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΣΑΜΨΑΚΟΥ Αικατερίνη του Γεωργίου και της Παλασας
2.ΣΒΟΥΡΑΚΗ Σμαράγδη του Γεωργίου και της Αικατερίνης
3.ΣΕΡΑΦΗΣ Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα και της Αθανασίας
4. ΣΚΕΝΤΖΑΣ Στέφανος του Κωνσταντίνου και της Αννας Μαρίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (303)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Ζώης του Δημητρίου και της Ελένης
2.ΣΤΑΤΗΣ Γεώργιος του Παναγιώτη και της Κυριακούλας
3.ΣΤΑΜΠΟΛΗ Σταματία του Παναγιώτη και της Μαρίας
4. ΣΤΑΠΠΑ Σεβαστή του Δημητρίου και της Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Νικήτας του Σάββα και της Ουρανίας
2.ΣΤΑΥΡΟΥ Χαρίκλεια Χριστίνα του Χρήστου – Εμμανουήλ και της Αναστασίας
3.ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ Παντελής του Μιχαήλ και της Μαρίας
4. ΤΟΠΑΛΟΒΑ Έλλα του Κωνσταντίνου και της Ελένης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (304)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΤΣΕΡΚΗΣ Ηλίας του Ιωάννη και της Μαρίνας
2. ΤΣΙΑΓΚΑ Φατμά του Αχμέτ και της Ισλάλ κατοίκου Κέννεντυ 7 -Ρόδος
3. ΤΣΙΑΚΟΥ Ειρήνη Νεκταρία του Γεωργίου και της Ευαγγελλιας
4. ΤΣΙΓΚΟΛΗΣ Βασίλειος του Γεωργίου και της Θαρρενής
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΤΣΩΝΗΣ Γεώργιος του Αντωνίου καιτης Ειρήνης κατοίκου
2.ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Ευστάθιος του Φωτίου και της Μαργαρίτας
3. ΦΛΑΓΚΟΥ Μαρία του Διαμαντή και της Παναγιώτας
4. ΧΑΪΔΟΥΛΗ Ελένη του Γεωργίου και της Κατίνας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (305)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ Αικατερίνη του Γεωργίου και της Χρυσάνθης
2. ΧΑΤΑΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου και της Μαρίας
3. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Αναστάσιος του Χρήστου και της Φαίδρας
4. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Αναστασία του Παντελή και της Ανδριάννας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σεβαστή του Ιωάννη και της Χρυσάνθης
2.ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ Αρετή του Μιχαήλ και της Ειρήνης
3.ΨΥΛΛΟΣ Ιωάννης του Σταύρου και της Ευαγγελίας
4. ΨΑΡΑΣ Αντώνιος του Φωτίου και της Στέλλας

6o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (306)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΓΑΠΗΤΑΚΗ Ειρήνη του Ευάγγελου και της Καλλιόπης
2. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Σεβαστής
3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χρήστος του Λεωνίδα και της Ελένης
4. ΑΡΓΥΡΗ Μαρία Μιχαλίτσα του Νικολάου και της Ιουλίας – Καλλιόπης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ Σάββας του Παντελή και της Μαρίας
2.ΑΡΦΑΡΑ Φωτεινή Μαρία του Κωνσταντίνου και της Ειρήνης
3.ΒΕΛΙΑΔΗΣ Αναστάσιος του Αλεξάνδρου και της Ανθούλας
4.ΓΑΛΑΝΟΣ Σταύρος του Κυριάκου και της Παρασκευής

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (307)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Βασιλεία του Ιωάννη και της Ελευθερίας
2 ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Παντελεήμων του Μερκουρίου και της Μιχαλίας
3. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ Δέσποινα του Βασιλείου και της Χρυσής
4. ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Σπυρίδων του Νικολάου και της Ασημίνας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ Ανδρέας του Δημητρίου και της Σταματούλας
2.ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ Αναστασία του Δημητρίου και της Μαριάνθης
3.ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ Αντώνιος του Ιωάννη και της Βασιλικής
4. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ Ελίζα του Γεωργίου και της Μαρίας – Τερέζας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (308)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΗΛΙΑΔΗΣ Σωτήριος του Ηλία και της Μοσχούλας
2. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ Μαρίνος του Θωμά και της Καλλιόπης
3. ΘΩΜΑΪΔΟΥ Σμαράγδη του Ιωάννη και της Δωροθέας
4. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ Θάλεια-Ειρήνη του Αργυρίου και της Αργυρούλας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου και της Μαρίας
2.ΚΑΒΟΥΝΙΔΗ Στέλλα του Αλεξάνδρου και της Νίκης
3.ΚΑΒΟΥΣΑΝΟΣ Χρήστος του Γεωργίου και της Δέσποινας
4. ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ Διονυσία του Γεωργίου και της Ευδοκίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (309)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΚΑΤΣΑΡΑΣ Αθανάσιος Στέλιος του Γεωργίου και της Μαρίας
2. ΚΑΤΣΙΜΙΡΗ Φωτεινή του Παναγιώτη και της Στεργούλας
3. ΚΕΡΑΝΙΔΗ Ελένη του Γεωργίου και της Παρασκευής
4. ΚΕΤΣΕΣ Κωνσταντίνος του Πανορμίτη και της Ειρήνης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΕΦΑΛΑ Ευδοκία του Βασιλείου και της Σεβαστής
2.ΚΛΟΥΒΑΣ Νεκτάριος Χρήστος του Μιχαήλ και της Μαρίας
3.ΚΛΩΝΑΡΗ Στυλιανή του Γεωργίου και της Δικαίας
4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ Μάρκος του Παρασκευά και της Ευγενίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (310)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΛΕΚΑΚΗ Μορφίνη του Γεωργίου και της Αστραδενής
2. ΛΕΝΤΗ Ιωάννα του Μηνά και της Αννας
3. ΛΕΡΙΑΣ Στυλιανός του Γεωργίου και της Χριστίνας
4. ΛΕΡΙΟΣ  Παύλος του Ιωάννη και της Ειρήνης κατοίκου Στέλιου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΛΟΥΚΑΡΑΣ Παναγιώτης του Βασιλείου και της Σταματίας
2.ΜΑΛΛΙΑΚΑ Ειρήνη του Ιωάννη και της Νομικής
3.ΜΑΝΕΤΤΑ Αικατερίνη του Ηλία και της Μαριάνθης
4. ΜΑΝΙΑΣ Ιωάννης του Στεφάνου και της Μαρίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (311)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική του Παρασκευά και της Μαρίας
2.    ΜΠΑΡΜΠΑΝΤΩΝΗ Αναστασία του Γεωργίου και της Κρυστάλλας
3. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Νικήτας του Μιχαήλ και της Σεβαστής
4. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ Γεώργιος του Πολυχρόνη και της Ελένης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ Ηλίας του Γεωργίου και της Κόμησσας
2.ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ Βασίλειος – Φάνης του Μιχαήλ και της Μαρίας
3.ΞΑΝΘΟΥ Βασιλική του Βασιλείου και της Χαρίκλειας
4. ΟΥΓΓΡΙΝΗ Δέσποινα του Αναστασίου και της Φρειδερίκης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (312)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Μιχαήλ του Θεοδώρου και της Σταματίας
2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Σταυρούλα – Εμμανουέλα του Ιωάννη και της Τσαμπίκας
3. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γεώργιος του Σταύρου και της Ζωοπηγής
4. ΠΑΣΧΑΛΗ Φωτεινή του Χαράλαμπου και της Λούλας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΠΑΧΟΥ Στεργούλα Κυρά του Νικολάου και της Ανθούλας
2.ΠΕΡΣΙΑΝΗ Ελευθερία του Ηλία και της Βασιλικής
3.ΣΑΒΒΕΝΑΣ Παναγιώτης του Παρασκευά και της Χαριτωμένης
4. ΣΑΛΟΝΙΤΗΣ Δημήτριος του Παναγιώτη και της Δέσποινας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (313)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΣΑΡΡΗ Τσαμπίκα του Γεωργίου και της Καθολικής
2.  ΣΑΡΡΟΣ Αθανάσιος του Ευάγγελου και της Μαρίας
3. ΣΕΊΤΗ Αικατερίνη του Ιωάννη και της Ειρήνης
4. ΣΙΔΕΡΗ Παναγιώτα του Εμμανουήλ και της Μαρίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΣΚΕΜΠΕ Αγγελική του Μιχαήλ και της Γεωργίας
2.ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ Ιωάννης του Ηλία και της Αργυρής
3.ΣΚΟΥΦΕΖΗ Ελένη του Γεωργίου και της Μαρίας
4. ΣΠΑΝΟΣ Ιωάννης του Γεωργίου και της Μαριάνθης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (314)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΣΥΦΩΝΙΟΣ Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Ευαγγελίας
2.    ΣΦΑΚΙΟΥ Σταματία του Νικολάου και της Χρυσούλας
3. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ Αλέξανδρος του Βασιλείου και της Άννας
4. ΤΑΝΤΗ Γεωργία Τσαμπίκα του Ιωάννου και της Ελευθερίας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΤΕΛΙΟΥ Αντιγόνη του Βασιλείου και της Όλγας
2.ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ Στέφανος του Δημητρίου και της Ιουλίας
3.ΤΙΑΚΟΥΔΗ Χριστίνα του Δημητρίου και της Σουλτάνας
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Σταμάτιος- Αλέξανδρος του Αγγέλου και της Μαρίας κατοίκου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (315)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΤΣΙΚΚΗ Μαρία του Σπυρίδων και της Καθολικής
2.    ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ Μάρκος του Ηλία και της Τσαμπίκας
3. ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Πρόδρομος του Σταύρου και της Άννας
4. ΥΨΗΛΑΝΤΗ Μαρία του Ιωάννη και της Μαρίνας
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΦΑΓΑ Θεμελίνα του Γεροντίου και της Νίκης κατοίκου Ανταγόρα 17 -Ρόδος
2.ΦΑΣΟΥΛΑΡΗ Σταμάτιος του Ιωάννη και της Μαρίας
3.ΦΡΑΓΚΕΣΚΑΚΗ Φλώρα του Φραγκίσκου και της Ελένης
4. ΧΑΒΙΑΡΑΣ Νικόλαος του Φανουρίου και της Μαρίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (316)
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Αικατερίνη του Γεωργίου και της Μπαλασούλας
2.    ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος του Θεοδοσίου και της Μαρίας
3. ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ελευθερία του Γρηγορίου και της Ελένης
4. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Τσαμπίκος του Κυριάκου και της Αικατερίνης
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ Ανθούλα του Τσαμπίκου και της Χρυσαφίνας
2.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Ιωάννης του Κωνσταντίνου και της Υπακοής
3.ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗΣ Χρήστος του Ελευθερίου και της Σεβαστής
4. ΨΥΛΛΑ Ισμήνη του Ανδρονίκου και της Ασημίνας