Δείτε τα σημεία που θα γίνουν αύριο rapid test

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Για την έκδοση πιστοποιητικού αποτελέσματος για τους διαγνωστικούς ελέγχους COVID-19 παρακαλούνται οι πολίτες να επισκεφθούν το gov.gr και να μεταβούν στην υπηρεσία “Βεβαίωση αρνητικού διαγνωστικού ελέγχου κορωνοϊού COVID-19” ακολουθώντας τις σχετικές οδηγίες. Η σύνδεση με τη συγκεκριμένη υπηρεσία απαιτεί τους προσωπικούς κωδικούς πρόσβασης στο taxisnet.

  1. Σταθμός Μετρό «Σύνταγμα», 09:00-20:00
  2. Δ. Αμαρουσίου, Πλατεία Ευτέρπης (ΗΣΑΠ), 09:30 -15:00
  3. Δ. Πειραιά, Βασ. Γεωργίου & Βούλγαρη, στο ΚΑΠΗ, 09:30 -15:00
  4. Δ. Αλίμου, 1ο ΚΑΠΗ Αλίμου, Λεωφ. Καλαμακίου 72, 09:30 -15:00
  5. Δ. Διονύσου, Πετζερίδου 3, Πολιτιστικό Κέντρο Κοινότητα Αγίου Στεφάνου, 09:30 -15:00
  6. Δήμος Ιλίου, Αίαντος 59, Ίλιον, 09:00 -15:00
  7. Δήμος Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 &Ευπαύλεως, Χαϊδάρι , 09:00 –15:00
  8. Δ. Αργυρούπολης, Αλεξιουπόλεως 27, Αίθουσα 1ου ΚΑΠΗ, Αργυρούπολη, 08:00-13:00
  9. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 08:30-20:30
  10. Δήμος Πυλαίας Χορτιάτη, Πέτρινο Πολιτιστικό Κέντρο Πυλαίας, Πολυτεχνείου 20, 09:30 – 15:00
  11. Δήμος Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30 – 15:00
  12. Δήμος Θέρμης, ΚΑΠΗ Θέρμης, Ιασωνίδου 19, 09:30 – 15:00
  13. Δήμος Παύλου Μελά, Στρατόπεδο Καρατάσιου , Λεωφ. Στρατού 37, 09:00 – 14:30
  14. Δήμος Ωραιοκάστρου , Α ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:30 – 15:00
  15. Δήμος Λαγκαδά , ΚΑΠΗ Λαγκαδά, Χρυσοστόμου Σμύρνης 29 , 09:00-14:00
  16. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 9:00 – 15:00
  17. Άνω Πόλη, 7ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονικης, Ακροπόλεως 14, 9:00 – 15:00
  18. Κάτω Τούμπα,8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00
  19. Τριανδρία, 14ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00
  20. Χαριλάου, 6ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00
  21. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη  ΔΕΘ, (είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία), 08:30-15:30
  22. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην  Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον Προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00
  23. Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου 07:30-20:30
  24. Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00
  25. ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Τρικούπη Σπυρίδωνος 31, 09:00-15:00
  26. ΚΑΠΗ Αγρινίου, Παπαφλέσα 5, Αγρίνιο, 08:30-10:00
  27.  Δ. Αγρινίου, Δημαρχείο, Χαριλάου Τρικούπη 10, 10:30-12:30
  28. Κ.Υ. Άνδρου, Χώρα, 09:00-17:00
  29. Μπατσί Άνδρου, πλησίον ΚΕΠ, 10:00-16:00
  30. Κοινωνικό Φροντιστήριο Ενορίας, Αγ. Πέτρου, Άργος, 09:30-14:00
  31. Κέντρο Νεότητας Μητρόπολης Αργολίδας, Βασ. Κων/νου 29, Ναύπλιο, 09:00-17:00
  32. Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 09:00-14:00
  33. Παναρκαδικό Νοσοκομείο, 08:00
  34. Μεγαλόπολη Αρκαδίας, Πλατεία, 09:30
  35. Θεόκτιστο Αρκαδίας, 18:00
  36. Δημαρχείο Άρτας, Περιφερειακή Οδός & Αυξεντίου, 07:00-15:00
  37. Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αχαΐας, Πάτρα, 08:30-20:30
  38. Πλατεία Ταμπαχανά Πατρών, 09:00-14:30
  39. Κ.Υ. Θήβας, Κάδμου 47, 09:00-15:00
  40. Λιβαδειά Βοιωτίας, Παλαιό Δημαρχείο, 09:00-14:00
  41. Δαύλεια Βοιωτίας, κοινοτικό κατάστημα, 10:00
  42. Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ζιάκα 23, Γρεβενά, 09:00-17:00
  43. Δημαρχείο Γρεβενών, 09:00-15:00
  44. Δεσκάτη Γρεβενών, κεντρική πλατεία, 09:30-11:30
  45. Καρπερό Γρεβενών, κεντρική πλατεία, 12:30-13:30
  46. Δ. Δράμας, Κέντρο Ενημέρωσης, 08:00-14:00
  47. Δ. Αλεξανδρούπολης, Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:00-16:00
  48. Δ. Αλεξανδρούπολης, Άγαλμα Νίκης- Νομαρχείο Αλεξανδρούπολης, Σουλίου 2, 09:00-14:00
  49. Κ.Υ. Ορεστιάδας, Έβρος, 08:00-16:00
  50. Λαϊκή Αγορά Ορεστιάδας, 10:00-13:00
  51. Λιμάνι Καμαριώτισσας-Κτήμα Μαλαματίνα, Σαμοθράκη, 08:00-16:00
  52. Οικισμός Θέρμα Σαμοθράκης, 10:00-14:00
  53. Τοπολιανά Ευρυτανίας, 08:00-10:00
  54. Βαλαώρα Ευρυτανίας, 10:30-12:30
  55. Κτελ Χαλκίδας, 09:00-15:00
  56. Κ.Υ. Ζακύνθου, Γλάδστωνος 1 & Φωσκόλου 83, 09:00-14:00
  57. Δ. Πύργου, Λάτσειο Δημοτικό Μέγαρο, Πλατεία Σάκη Καράγιωργα, Πύργος, Ηλεία, 09:00-17:00
  58. Αμαλιάδα Ηλείας, δημαρχείο, Φιλικής Εταιρείας 6, 09:00-14:30
  59. ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, Ημαθία, 09:00-16:30
  60. Πλατεία Νάουσας, Ημαθία, 09:30-14:00
  61. ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, πλατεία σιδηροδρομικού σταθμού, Ημαθία, 09:30-14:00
  62. Πεζόδρομος Βέροιας, Αριστοτέλους 3, 09:30-14:00
  63. Πλατεία Ελευθερίας, Ηράκλειο, 09:00-17:00
  64. Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, Ηράκλειο, 09:00-15:00
  65. Κ.Υ. Πρίνου, Θάσος, 09:00-17:00
  66. Κ.Υ. Ευδήλου, Ικαρία, 09:00-17:00
  67. Πλατεία Πύρρου, Ιωάννινα, 09:00-17:00
  68. Περιφέρεια Ηπείρου, Ιωάννινα, 09:00-14:00
  69. Κτήριο ΠΕ Καβάλας, Αμφιθέατρο “Γ. Παυλίδης”, Εθν. Αντιστάσεως 20, Καβάλα, 09:00-15:00
  70. Δημοτικό Κτήριο ΔΟΝΑ, Λακκί, Λέρος 09:00-17:00
  71. Αστυπάλαια, Λιμάνι Πέρα Γιαλού, 12:00-14:00
  72. Δ. Καρδίτσας, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, τέρμα οδού Σαρανταπόρου, 08:00-12:00
  73. Δ. Καρδίτσας, Πλατεία Ν. Πλαστήρα-Παυσίλυπο, Μυρμιδόνων 2, 07:00-12:00
  74. Δ. Παλαμά Καρδίτσας, κεντρική πλατεία, 08:00-12:00
  75. Κ.Υ. Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:00-16:00
  76. Λ. Κύκνων, Καστοριά, 09:00
  77. Άργος Ορεστικό, Καστοριά, 09:30
  78. Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, Μαντζάρου 5, 09:00-17:00
  79. Ιατροχειρουργική Εταιρεία Κέρκυρας, 09:00
  80. Πλατεία Βαλλιάνβου, Αργοστόλι, Κεφαλονιά, 08:00-16:00
  81. ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-15:00
  82. Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:00
  83. Κ.Υ. Κοζάνης, Αριστοφάνους & Καταφυγίου, 08:00-15:30
  84. Εράτυρα Κοζάνης, 09:00-11:00
  85. Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, 08:30-13:00
  86. Κιάτο Κορίνθου, Δημοτικό Θέατρο, Γ. Γεννημάτα 2, 09:30-13:30
  87. Επαρχείο Κω, Ακτή Μιαούλη 2, 08:30-15:00
  88. Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:00-17:00
  89. Κ.Υ. Αρεόπολης, Λακωνία, 08:00-14:30
  90. Κεντρική Πλατεία Λάρισας, Κύπρου 83, 07:00-12:00
  91. Πλατεία ΟΣΕ, Λάρισα, 07:00-12:00
  92. Πλατεία Ταχυδρομείου, Λάρισα, 07:00-12:00
  93. Φάρσαλα, Λάρισα, 09:00-12:00
  94. ΚΑΠΗ Αγίου Νικολάου, Γιαμπουδάκη 5, Λασίθι, 09:00-17:00
  95. Δ. Ιεράπετρας Λασιθίου, δημαρχείο, 10:00-14:00
  96. Κ.Υ. Μυτιλήνης, Πλατεία Μαρτύρων, 09:00-17:00
  97. ΚΑΠΗ Λευκάδας, Σκιαδαρέση 3, 08:00-16:00
  98. Μούδρος Λήμνου, Πολιτιστικό Κέντρο, επαρχιακή οδός Μούδρου, 08:45-14:45
  99. Δ. Βόλος, ΚΑΠΗ Αγίου Βασιλείου, Τριανταφυλλίδη 74, Βόλος, 09:00-17:00
  100. Παραλία Βόλου, έμπροσθεν Πανεπιστημίου, 08:00-14:00
  101. Αργαλαστή, Μαγνησία, 08:30-11:00
  102. Ν. Αγχιαλός, Μαγνησία, 12:30-14:00
  103. Αγριά, Μαγνησία, 08:00-14:00
  104. Αίθουσα Κουμουνδούρος-Κτήριο ΠΕ Μεσσηνίας, Καλαμάτα, 09:00-17:00
  105. Κ.Υ. Πύλου, Μεσσηνία, 09:00-14:00
  106. Αγροτικό Ιατρείο Κορυφασίου, Μεσσηνία, 09:30-13:30
  107. Γενικό Λύκειο Νάξου, Χώρα Νάξου, 09:00-17:00
  108. Αθλητικό Κέντρο Ξάνθης «Φίλιππος Αμοιρίδης», Δράμας 87, 08:30-15:00
  109. Παροικιά, Πάρος, ΚΑΠΗ, 09:00-17:00
  110. Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου & Εθνικής Αντιστάσεως, Πέλλα, 08:00-16:00
  111. Αριδαία Πέλλας, Πλατεία Σέτσκου, Κύπρου 30, 10:00-14:00
  112. Χώρος Εμποροπανήγυρης, Ανδρομάχη Πιερίας, 08:00-13:00
  113. Παραλία Πρέβεζας, Λιμενικό Ταμείο, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-17:00
  114. Καναλάκι Πρέβεζας, δημαρχείο, 08:00-13:00
  115. Δημοτικός Κήπος Ρεθύμνου, Ηγουμένου Γαβριήλ, 09:00-15:00
  116. 1ο ΚΑΠΗ Κομοτηνής, Φιλίππου 2-4, 10:00-15:00
  117. Δημοτική Βιβλιοθήκη Κομοτηνής (παλιά πρυτανεία), Δημοκρίτου 17, 10:00-14:00
  118. Αφάντου, Ρόδος, πλατεία δημαρχείου, 09:00-12:30
  119. Τήλος, Πλατεία Δημαρχείο, 18:00
  120. Κοκκάρι Σάμου, Κεντρική Πλατεία, 08:30-15:00
  121. Γ.Ν. Σάμου, Λ. Καλλίστρατου 17, Βαθύ, Σάμος, 08:30
  122. Κ.Υ. Καρλοβάσου, Ιπποκράτη Ζαΐμη 65, Καρλόβασι, Σάμος, 08:00-16:00
  123. Στρατόπεδο Παπαλουκά Σερρών, Προύσης 102-106, 09:00-14:00
  124. Λιμάνι Σκιάθου, 09:00-16:00
  125. Αθλητικό Κέντρο Δ. Βικέλας, Ερμούπολη, Σύρος, 09:00-15:00
  126. Πλατεία Δεσποτικού, Δεληγιώργη 3, Τρίκαλα, 08:00-12:00
  127. Πάρκο Κουρσούμ Τζαμί, Τρίκαλα, 08:00-11:00
  128. Πλατεία Αθαμανίας, Πύλη, Τρίκαλα, 09:00-10:00
  129. Πλατεία Γαρδικίου, Πύλη, Τρίκαλα. 10:30-12:00
  130. Πλατεία Καλλιρόης, Καλαμπάκα, Τρίκαλα, 12:30-13:30
  131. Πλατεία Κονισκου, Τρίκαλα, 11:00-12:00
  132. Πλατεία Ελευθερίας, Λαμία, 09:00-13:00
  133. Δημοτικό parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:30-16:30
  134. Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας, Οδός Φιλίας, Λαμία, 09:00-13:00
  135. Κοινότητα Τραγάνας, Δ. Λοκρών Φθιώτιδας, κεντρική πλατεία, 10:00-13:00
  136. Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, Φλώρινα, 08:00-14:30
  137. Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, πλατεία Ησαΐα, 08:00-12:00
  138. Δελφοί Φωκίδας, ΚΕΠ, 09:30-11:30
  139. Νέα Μουδανιά, Χαλκιδική, Κυνηγετικός Σύλλογος επί της Λ. Ελευθερίας, 09:00-17:00
  140. Δημαρχείο Χανίων, Κυδωνίας 29, 09:00-15:00
  141. Πλατεία Βουνακίου, Χίος, 08:30-15:00