60 νέους υποψήφιους με την παράταξη “ΡΟΔΗ” ανακοίνωσε ο Χατζής Χατζηευθυμίου

Εξήντα νέοι υποψήφιοι στην παράταξης “ΡΟΔΗ” με επικεφαλής τον  Χατζή Χατζηευθυμίου. Ακολουθούν τα ονόματα των υποψηφίων , οι οποίοι είναι χαρούμενοι για την επιλογή τους να συστρατευτούν στο πλευρό του κ. Χατζηευθυμίου. Είναι ένας μεγάλος αριθμός που καταδεικνύει ότι η δυναμική και η εμπιστοσύνη στην παράταξη κατακτιέται.

                 ΕΞΗΝΤΑ ΝΕΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ

1.       ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΣΑΒΒΑΣ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)  

2.       ΠΑΧΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ (ΛΑΡΔΟΣ)    

3.       ΦΡΟΝΗ  ΠΑΥΛΙΝΑ (ΣΑΛΑΚΟΣ)  

4.       ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΡΟΔΟΣ)  

5.       ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ν. ΡΟΔΟΣ)   

6.       ΝΙΚΗΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΜΑΣΣΑΡΙ )

7.       ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΝΩΛΙΤΣΑ(ΜΑΣΣΑΡΙ )

8.       ΛΟΥΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΜΑΣΣΑΡΙ)

9.       ΖΩΑΝΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΚΤΙΚΟΣ (ΚΟΣΚΙΝΟΥ)

10.   ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΤΟΠΙΚΟ ΡΟΔΟΥ)

11.   ΤΡΕΧΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ)

12.   ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΛΑ ΡΔΟΣ)

13.   ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  (ΡΟΔΟΣ)

14.   ΚΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  (ΑΦΑΝΤΟΥ)

15.   ΣΚΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΤΟΠΙΚΟ ΡΟΔΟΥ)

16.   ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΚΡΕΜΑΣΤΗ)

17.   ΒΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

18.   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΑΛΥΣΟΣ)

19.   ΦΑΚΙΟΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΒΑΤΙ)

20.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΜΟΛΕΣΚΟΣ (ΤΟΠΙΚΟ  ΡΟΔΟΥ)

21.   ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  (ΑΡΝΙΘΑ)

22.   ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΟΠΙΚΟ  ΡΟΔΟΥ)

23.   ΜΑΡΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

24.   ΣΙΑΡΜΠΑ ΑΡΓΥΡΩ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

25.   ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ)

26.   ΣΔΡΕΓΑ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΚΟΣΚΙΝΟΥ)

27.   ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

28.   ΣΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  (ΑΦΑΝΤΟΥ)

29.   ΜΟΣΧΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΞΕΝ/ΛΟΣ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

30.   ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

31.   ΒΕΝΕΤΟΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

32.   ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ  ΕΥΔΟΞΙΑ  του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΜΑΡΙΤΣΑ)

33.   ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

34.   ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΣΚΙΝΟΥ)

35.    ΛΟΥΠΠΟΥ KΛΕΟΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΣΣΑΡΙ)

36.   ΚΟΥΤΡΟΣ  ΣΑΒΒΑΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΑ)

37.   ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  (ΡΟΔΟΣ)

38.   ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ  ΚΑΡΛ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ)

39.   ΑΤΣΙΔΗ  ΕΛΠΙΔΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ)

40.   ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ (ΠΛΑΤΑΝΙΑ)

41.   ΛΟΥΛΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΠΕΡΙΦ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)

42.   ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΟΠΙΚΟ ΡΟΔΟΥ)

43.   ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ( ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ)

44.   ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΥΘΙΕΣ)

45.   ΣΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΨΙΝΘΟΣ)

46.   ΠΟΚΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

47.   ΦΕΣΙΛΙΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗ ΠΙΤΣΑ ( ΡΟΔΟΣ)

48.   ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΣ)

49.   ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΡΟΔΟΣ)

50.   ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

51.   ΤΣΙΧΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

52.   ΝΙΚΟΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

53.   ΨΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (ΑΦΑΝΤΟΥ)

54.   ΝΙΚΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΦΑΝΤΟΥ)

55.   ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ(ΑΡΧΙΠΟΛΙΣ)

56.   ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΡΧΙΠΟΛΙΣ)

57.   ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΧΙΠΟΛΙΣ)

58.   ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ)

59.   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΨΙΝΘΟΣ)

60.   ΛΟΥΠΠΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ (ΜΑΣΣΑΡΙ)