Εκδήλωση βράβευσης των μαθητών που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς διαγωνισμούς

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, για να τιμήσει τους μαθητές που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς του σχολικού έτους 2013 – 2014, θα διοργανώσει εκδήλωση βράβευσης. Η εκδήλωση έχει προγραμματιστεί να διεξαχθεί στις 30 Μαρτίου 2014 ημέρα Κυριακή, στο Δημοτικό Θέατρο Ρόδου, στις 11:00 π.μ. Οι μαθητές που θα βραβευτούν είναι αυτοί που διακρίθηκαν στους Πανελλήνιους διαγωνισμούς «ΘΑΛΗΣ» και «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» καθώς και στους Δωδεκανησιακούς Διαγωνισμούς «ΕΥΔΗΜΟΣ» και «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Στους πίνακες που ακολουθούν αναφέρονται τα ονοματεπώνυμα των μαθητών αυτών. Παρακαλούνται οι Διευθυντές των σχολείων να ενημερώσουν τους μαθητές του σχολείου τους για την εκδήλωση αυτή.

A/A

ΤΑΧΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

2

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

3

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

4

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΞΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

5

Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

6

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

7

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

8

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

9

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΚΙΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

10

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΣΤΕΛΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

11

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΖΑΪΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

12

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΖΗΦΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

13

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

14

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

15

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

16

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΑΣΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

17

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ

18

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΜΑΡΩ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

19

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

20

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

21

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

22

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΧΕΤΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

23

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΖΑ ΣΥΛΒΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

24

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΖΕΛΙ ΑΛΜΠΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

25

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

26

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

27

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

28

Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

29

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

30

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

31

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΕΣΙΩΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

32

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

33

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

34

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΚΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

35

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

36

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΙΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

37

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

38

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΕΓΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

39

Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΕΙΧΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΣΑΜΙΡ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

40

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

41

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

42

Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

43

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΥΛΟΧΑΡΑΚΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

44

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

45

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

46

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

47

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑ ΡΗΓΩ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

48

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

49

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΥΡΓΙΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

50

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

51

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

52

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

53

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΙΑΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

54

Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

55

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

56

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

57

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

58

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

59

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΔΑΜ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

60

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

61

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΜΙΚΕΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

62

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

63

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΙΓΚΟΥΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)

64

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΣΙΝΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

65

Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

66

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

67

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

68

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

ΑΡΝΙΚΙΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

2

ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

3

ΣΚΙΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΟΛΥΜΠΟΥ

4

ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

6

ΜΑΛΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

7

ΜΕΡΣΙΝΑ ΑΛΜΠΡΕΧΤ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

8

ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

9

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ 3o ΓΥΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

10

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

11

ΝΟΥΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

12

ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

13

ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΗΛΙΑΚΟΥ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

14

ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

15

ΝΙΚΟΣ ΠΑΧΟΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

16

ΕΙΡΗΝΗ ΣΚΥΛΛΑ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

17

ΧΑΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΤΕΛΛΗ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

18

ΣΚΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

19

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

20

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΛΙΚΑ 6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

21

ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

22

ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΘΕΜΕΛΙΝΑ 1o ΝΙΚΗΦΟΡΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

23

ΛΙΝΑΡΔΟΥ AΝΝΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

24

ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

25

ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

26

ΣΑΒΒΑΣ ΔΟΝΤΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

27

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

28

ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

29

ΧΑΡΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

30

ΜΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

31

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ-ΠΛΑΤΩΝ 6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

32

ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

33

ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

34

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

35

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΦΙΛΙΔΗ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

36

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΟΥΓΚΡΟΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

37

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές.

Για τη Διοικούσα Επιτροπή

           Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                                Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ                                                          ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ