Τα αποτελέσματα του 11ου Διαγωνισμού «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για το νομό Δωδεκανήσου


Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώνει τα αποτελέσματα του 11ου Διαγωνισμού «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για το νομό Δωδεκανήσου. Αναλυτικά με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι:

 

ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΜΗΜΑ        ΣΧΟΛΕΙΟ
CHEN JIA IONJ ΣΤ2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Ε  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤ  ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΛΦΙ ΑΛΛΑ ΣΤ1  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤ1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΒΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΒΑΡΔΕΛΛΗΣ ΠΑΡΗΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Ε1  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΒΟΛΑΚΑΣ ΧΑΛΗΛ ΣΤ1 4ου ΚΩ
ΒΟΥΛΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Ε2 6ου ΚΩ
ΒΥΖΕΝΤΙΝΗ ΑΝΝΑ Ε2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΥΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΚΙΖΕΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΙΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΟΥΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΟΥΓΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ3  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Ε1 7ου ΚΩ
ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε1 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΡΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ Ε1  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Ε2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε1 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΥΖΑΝΑ ΣΤ2  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΤΖΕΪΝ ΣΤ2  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΡΑΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ Ε2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ Ε2  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ  ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ  ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΠΛΙΩΤΗ Ε  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΑΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΖΑΜΑΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΖΑΝΝΕΤΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΖΙΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ ΜΑΡΙΑ Ε1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΥ ΟΛΓΑ ΣΤ  ΚΑΣΟΥ
ΖΩΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε1 4ου ΚΩ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε1  ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ  ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤ1  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΙΝΤΡΙΖΑΙ ΕΡΙΣΙΕΛΝΤ ΣΤ1  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΖΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤ2 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Ε  ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ  ΦΑΝΩΝ
ΚΑΛΟΤΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤ1  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε  ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ
ΚΑΝΑΤΣΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΤ1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ε2 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε  ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤ1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε  ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ
ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ- ΚΥΡΑ ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗ Ε  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΚΕΛΟΓΛΟΥ-ΚΕΦΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ1  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Ε3  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΑΔΗ ΜΙΝΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΟΖΟΚΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΙΧΑΪ ΣΤ 6ου ΚΩ
ΚΟΝΔΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΝΟΜΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤ1  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Ε2 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤ  ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ
ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΥΚΙΑ ΛΑΟΥΡΑ Ε2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΥΜΠΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Ε  ΦΑΝΩΝ
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε  ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΤ2  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΛΟΥΝΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε  ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΛΥΡΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤ1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΜΑΝΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΤΖΑΡΑΠΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΚΩΝΑ ΣΤ1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε1 2ου ΚΩ
ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤ2 7ου ΚΩ
ΜΑΧΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΕΝΕΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΗΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΜΟΥΔΑΤΣΟΥ ΑΥΓΗ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 7ου ΚΩ
ΜΟΥΣΑΚΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΝΑΖΟΣ ΣΩΖΩΝ ΣΤ  ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ Ε1 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΚΙΑΔΕΝΗ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΝΤΑΛΛΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ Ε2  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΝΤΕΝΤΑ ΝΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΝΤΟΣΤΙ ΠΑΟΛΑ Ε1  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΥΣΤΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε  ΑΡΚΑΣΑΣ
ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΠΑΝΑ ΕΡΒΙΣΑ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 2ου ΚΩ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΚΑΛΙΔΩΝΗΣ ΣΤ  ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ2 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ  ΚΑΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤ2  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε2  ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Ε1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΛΩΡΑ ΣΤ2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΚΥΠΡΙΑΝΗ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΑΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ Ε Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΤΟΥΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ Ε  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΠΑΤΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΥΗ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΠΕΡΝΕΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝ Ε2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε1 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ3 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε1  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΠΙΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΤΑΡΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ3  ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1 7ου ΚΩ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤ1 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΡΑΓΙΕΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΡΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΡΑΝΤΕΒΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΤ2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ1  ΛΑΚΚΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ε2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΑΡΚΙΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΣΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε1  ΠΥΛΙ ΚΩ
ΣΕΪΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΛΙΜΑΙ ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΙΑ ΣΤ  ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΣΙΑΚΑΜΠΕΝΗ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΤ2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΚΕΜΠΙ ΣΑΜΠΙΝΑ ΣΤ2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΤ1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΜΑΛΙΟΥ ΝΙΚΗ Ε1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ  ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΣΜΙΘ ΚΑΓΙΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΟΥΛΜΙΝΑ ΜΠΡΙΣΕΛΝΤΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΤ2 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤ  ΜΑΣΑΡΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1  ΚΕΦΑΛΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΤ2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΣΤΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΟΙΒΗ Ε2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΣΤΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Ε2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΡΑΒΕΛΗ ΣΥΛΙΑ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε1 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1  ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΤΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε  ΚΑΣΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ  ΣΟΡΩΝΗΣ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Ε2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΝΓΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΛΛΑΪ ΕΜΙ ΣΤ  ΑΡΚΑΣΑΣ
ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΕΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ1 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΤΣΙΤΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Ε1  ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Ε1 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε  ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΕΙΖΙΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΦΕΪΜΟ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΤ2 4ου ΚΩ
ΦΛΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΧΑΪΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Ε2 4ου ΚΩ
ΧΑΝΚΟ  ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΣΚΑΣΑ ΚΛΑΡΑ Ε2  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΑΡΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ Ε1 6ου ΚΩ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Ε2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΗΣ Ε2  ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ3 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ2  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ  ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ3 2ου ΚΩ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και διακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται καλή πρόοδο. Πληροφορίες για την απονομή των επαίνων θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.  

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

Αφήστε τα σχόλια σας

σχόλια

7 Shares
Share7
Tweet
Share
+1
Pin
Stumble