Για προεκλογικές σκοπιμότητες εξυπηρετούνται συγκεκριμένες γειτονιές μεταφέροντας και ξεφορτώνοντας τα ογκώδη αντικείμενα στον χώρο εργασίας του εργατικού προσωπικού , δημιουργώντας σκουπιδότοπο – εστία μόλυνσης στην καρδιά της Ιαλυσού όπου βρίσκεται το εργοτάξιο της Δημοτικής Κοινότητας , τρία σχολεία , ( Γυμνάσιο , Λύκειο , 1ο δημοτικο ) ,η Δευαρ ,οι πρόσκοποι και το νέο γήπεδο λυκείου Ιαλυσού …
![](https://rodosreport.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG-66c300f8e9b3bdf1eefeb2b1b4d5d16c-V-1200x989.jpg)
![](https://rodosreport.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG-8859e515a4e51b23b7e66d75d7df717f-V-1200x900.jpg)
Δεν είχα ποτέ καμία ενημέρωση και δεν είχα δώσει ποτέ καμία σύμφωνη γνώμη .
Λυπάμαι για τους εργαζόμενους μας που συστεγάζονται εκεί με τις γνωστές επιπτώσεις .
Τα συμπεράσματα δικά σας.
Η πρόεδρος της Δ.Κ. Ιαλυσού Στεφανία Στάγκα
Ποιον Θεωρείτε Καταλληλότερο Για Δήμαρχο Ρόδου; (6η Έρευνα) – Ψηφίστε !
Διαβάστε επίσης: 10 Χρόνια Rodosreport – 10 χρόνια σταθερά στην κορυφή !