Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο ποδηλατικός αγώνας ατοµικής χρονοµέτρησης – Αποτελέσματα & Φωτορεπορτάζ

Την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2014, µε τη συµµετοχή 65 αθλητών, διεξήχθη  διασυλλογικός ποδηλατικός αγώνας ατοµικής χρονοµέτρησης απόστασης 40Km στον επαρχιακό δρόµο Γενναδίου – Κατταβιάς, που συνδιοργανώθηκε από τον ∆ΟΠΑΡ και τον σύλλογο τριάθλου “Απόλλων Ρόδου”. Ο σχετικά καλός καιρός και η πολύ καλή και διάθεση όλων των αθλητών, βοήθησαν στο να διεξαχθεί ένας όµορφος και συναρπαστικός αγώνας.

Πρώτος στην γενική κατάταξη, αλλά και στην κατηγορία των ανδρών, τερµάτισε ο ποδηλάτης Παπασταµατάκης Κυριάκος του Ροδηλίου µε χρόνο 56 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα. ∆εύτερη στη γενική κατάταξη, αλλά και στην κατηγορία γυναικών, τερµάτισε η πρωταθλήτρια Ελλάδος Τσαβαρή Ελένη του Α.Ο. Μεσόγειος µε χρόνο 59 λεπτά και 17 δευτερόλεπτα. Την τριάδα των νικητών συµπλήρωσε ο Τσώκος ∆ηµήτριος του Ροδηλίου µε χρόνο 59 λεπτά και 29 δευτερόλεπτα.
Ο σύλλογος τριάθλου “Απόλλων Ρόδου” θέλει να ευχαριστήσει όλους όσους βοήθησαν στη διεξαγωγή της εκδήλωσης και ειδικότερα:

1. την εταιρία Χατζηλαζάρου Παναγιώτης & Υιοί, για την πολύτιµη βοήθειά τος στην διευθέτηση του χώρου εκκίνησης και τερµατισµού στην είσοδο του Γενναδίου,
2. τον κ. Αττιτή Φωτεινό για την ευγενική χορηγία των τροπαίων και τον µετυαλλίων τερµατισµού των αθλητών,
3. το ιατρικό κέντρο Γενναδίου για την παροχή ασθενοφόρου και τον ιατρό κ. Βαρβέρη Ευάγγελο που µερίµνησε για την ασφάλεια των αθλητών,
4. τον Αλυτάρχη του αγώνα κ. Τάντη Σπύρο που µερίµνησε για την άριστη διεξαγωγή του αγώνα,
5. τον βοηθό Αλυτάρχη και κριτή αναστροφής κ. Φειζίδη Παντελή που επίσης µερίµνησε για την άριστη διεξαγωγή του αγώνα,
6. την κ. Κελεπέρα Μίκα για την γραµµατειακή υποστήριξη του αγώνα,
7. τον κ. Παρασχάκη Ευάγγελο για την χρονοµέτρηση του αγώνα και την έκδοση των αποτελεσµάτων.

Ακολουθούν αναλυτικά τα αποτελέσµατα της γενικής κατάταξης, αλλά και των επιµέρους κατηγοριών.

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 0:56:16
2 ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 0:59:17
3 ΤΣΩΚΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 0:59:29
4 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 0:59:51

5 ΚΑΛΑΝ∆ΡΑΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:00:20
6 ΚΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:00:23
7 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΟPEN 1:00:47
8 ΚΟΛΙΑ∆ΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:01:05
9 ΕΡΩΣ ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΝ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:01:08
10 ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:01:10
11 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:02:16
12 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:02:52
13 ΚΥΠΡΙΑ∆ΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:03:17
14 ΠΕΤΡΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:03:41
15 ΠΟΤΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:04:29
16 ΡΕΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:04:53
17 ΠΟΖΙ∆ΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:04:53
18 ΚΑΛΑΝ∆ΡΑΝΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:05:11
19 ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:05:33
20 DAVID LEW IS ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:05:52
21 ΓΕΩΡΓΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:07:29
22 ΜΠΟΥΣ∆ΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:07:35
23 ΓΚΟΥΤΖΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:08:14
24 ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:08:35
25 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:08:47
26 ΠΕΤΡΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:09:06
27 ∆ΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:09:16
28 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:09:41
29 ∆ΡΑΚΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:10:49
30 ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:10:56
31 ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:10:57
32 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΣ ∆ΙΑΓΟΡΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1:11:09
33 ΚΟΜΙΤΑ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΘΡΑΚΑ ΙΠΠΕΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:11:13
34 ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:11:31
35 PAGANI PAOLO ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:12:27
36 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:12:39
37 ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:13:17
38 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:13:18
39 ΧΙΝΤΖΙΑ∆ΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:13:29
40 ∆ΡΙΒΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:13:34
41 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:13:57
42 ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:14:06
43 ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:14:19
44 ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:14:22

45 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:14:32
46 ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:14:34
47 ΣΠΑΝΟΣ Ι. ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:14:35
48 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:15:05
49 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:15:11
50 ΚΟΥΤΕΛΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:16:01
51 ΤΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1:16:43
52 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:16:44
53 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΣ ∆ΙΑΓΟΡΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:17:02
54 ΚΡΑΝΙ∆ΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:17:28
55 ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:17:39
56 ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:18:25
57 ΓΡΗΓΟΡΙΑ∆ΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:18:27
58 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:18:53
59 ΖΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:19:17
60 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1:20:04
61 ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:22:00
62 ΣΠΑΝΟΣ Γ. ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:22:28
63 ΚΡΟΜΥ∆ΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΣ ∆ΙΑΓΟΡΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:26:05
64 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:30:49
65 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟPEN 1:41:36

ΑΝ∆ΡΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 0:56:16
2 ΤΣΩΚΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 0:59:29
3 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 0:59:51
4 ΚΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:00:23
5 ΚΟΛΙΑ∆ΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:01:05
6 ΕΡΩΣ ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΝ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:01:08
7 ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:01:10
8 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:02:16
9 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:02:52
10 ΠΕΤΡΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:03:41
11 ΠΟΤΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:04:29
12 ΠΟΖΙ∆ΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:04:53
13 ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:05:33
14 ΜΠΟΥΣ∆ΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:07:35

15 ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:08:35
16 ∆ΡΑΚΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:10:49
17 ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:10:56
18 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:13:18
19 ΧΙΝΤΖΙΑ∆ΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:13:29
20 ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:14:06
21 ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:14:22
22 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:14:32
23 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:16:44
24 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝ∆ΡΕΣ 1:30:49

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 0:59:17
2 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΣ ∆ΙΑΓΟΡΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1:11:09
3 ΤΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1:16:43
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ EΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΟ ΑΘΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1:20:04

ΜΑΣΤΕΡΣ 30 – 39
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΛΑΝ∆ΡΑΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:00:20
2 ΚΥΠΡΙΑ∆ΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:03:17
3 ΚΑΛΑΝ∆ΡΑΝΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:05:11
4 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:08:47
5 ∆ΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:09:16
6 ΚΟΜΙΤΑ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΘΡΑΚΑ ΙΠΠΕΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:11:13
7 ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:11:31
8 ΣΠΑΝΟΣ Ι. ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:14:35
9 ΚΟΥΤΕΛΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:16:01
10 ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:17:39
11 ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:22:00
12 ΣΠΑΝΟΣ Γ. ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:22:28

ΜΑΣΤΕΡΣ 40 – 49
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΡΕΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:04:53
2 ΓΕΩΡΓΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:07:29
3 ΓΚΟΥΤΖΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:08:14
4 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:09:41
5 ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:10:57
6 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:12:39
7 ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:13:17
8 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:13:57
9 ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:14:19
10 ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:14:34
11 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:15:11
12 ΚΡΑΝΙ∆ΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:17:28
13 ΓΡΗΓΟΡΙΑ∆ΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:18:27
14 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:18:53

ΜΑΣΤΕΡΣ 50+
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 DAVID LEW IS ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:05:52
2 ΠΕΤΡΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:09:06
3 PAGANI PAOLO ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:12:27
4 ∆ΡΙΒΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΠΟ ΠΑΤΡΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:13:34
5 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:15:05
6 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΣ ∆ΙΑΓΟΡΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:17:02
7 ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:18:25
8 ΖΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟ∆ΗΛΙΟΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:19:17
9 ΚΡΟΜΥ∆ΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΣ ∆ΙΑΓΟΡΑΣ ΜΑΣΤΕΡΣ 1:26:05

OPEN
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ 1:00:47
2 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:41:36

Pin It on Pinterest

Share This