Οι επιτυχόντες μαθητές από τα Δωδεκάνησα στον μαθηματικό διαγωνισμό “ΕΥΔΗΜΟΣ”

Tο Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α΄ Γυμνασίου στον τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ». Ο διαγωνισμός αυτός πραγματοποιήθηκε την 1η Νοεμβρίου 2014 και συμμετείχαν 119 μαθητές της Α΄ Γυμνασίου από τα Γυμνάσια του Νομού. Συνολικά 54 μαθητές από αυτούς διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 17 Ιανουαρίου 2015, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» ο οποίος  διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» με αλφαβητική σειρά δίνονται στον παρακάτω πίνακα.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗ
1 ΑΝΑΝΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΔΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
3 ΒΡΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
4 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΣ
6 ΓΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
7 ΓΛΥΝΟΥ ΣΕΣΙΛΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
8 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝ. ΛΕΡΟΥ ΛΕΡΟΣ
9 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
10 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΔΟΣ
11 ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
12 ΚΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
13 ΚΑΡΑΚΙΖΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
14 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
15 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
16 ΚΟΥΤΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
17 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
18 ΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
19 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
20 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
21 ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
22 ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
23 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
24 ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
25 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
26 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
27 ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
28 ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΣ
29 ΜΠΑΤΗ ΠΟΘΗΤΗ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
30 ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
31 ΠΑΜΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
32 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΣ
33 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
34 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΣ
35 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΡΟΔΟΣ
36 ΠΕΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
37 ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
38 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
39 ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
40 ΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΓΥΜΝ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
41 ΣΠΑΧΙΑ ΡΑΦΑΕΛ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
42 ΣΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
43 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
44 ΤΑΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
45 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
46 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
47 ΤΣΩΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
48 ΤΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
49 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
50 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
51 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝ. ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΣ
52 ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΥΜΝ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
53 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
54 ΨΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ