Αποτελέσματα του 13ου μαθητικού διαγωνισμού “Παιχνίδι και Μαθηματικά” για το νομό Δωδεκανήσου

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώνει τα αποτελέσματα του 13ου μαθητικού διαγωνισμού “Παιχνίδι και μαθηματικά” για το νομό Δωδεκανήσου. Αναλυτικά, με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι: 

 Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΜΗΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

ΑΓΓΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε1

3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

2

ΑΓΓΟΥΣΗ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΝΑ

ΣΤ3

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

3

ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ2

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

4

ΑΛΑΦΑΚΗ ΘΕΑΝΩ

ΣΤ1

3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 

5

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

Ε1

2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

6

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

Ε

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

7

ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

8

ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΑ

ΣΤ1

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

9

ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

3\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

10

ΑΝΑΜΟΥΡΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

11

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΥΡΤΩ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

12

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Ε1

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

13

ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΣΤ

2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

14

ΑΝΤΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

15

ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

16

ΑΝΤΩΝΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ

17

ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ

Ε

11o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

18

ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΣΤ1

1o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

19

ΑΡΓΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ

Ε

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

20

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

21

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Ε

12o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

22

ΒΕΡΒΕΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ

23

ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

Ε1

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

24

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Ε3

15o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

25

ΒΡΟΥΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤ

7o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

26

ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ε2

2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

27

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

28

ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Ε1

2o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

29

ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΕΤΤΑ

Ε

11o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

30

ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ

31

ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

32

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ

ΣΤ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ

33

ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

34

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΤ1

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

35

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ

Ε

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

36

ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

37

ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

ΣΤ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ

38

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΣΗΦΙΝΑ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

39

ΓΙΑΝΝΗΚΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

Ε

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

40

ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

41

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΣΤ

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

42

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

43

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Ε

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

44

ΓΚΙΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ

45

ΓΚΙΝΤΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

Ε1

1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

46

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

47

ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ε1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 

48

ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

49

ΔΑΝΙΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

50

ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Ε1

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

51

ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ

52

ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ

53

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ε1

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

54

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 

Ε1

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

55

ΔΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

Ε

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

56

ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΤ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

57

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

ΣΤ1

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

58

ΕΛ ΛΑΟΥΕΝΤΗ ΑΜΠΝΤΟΥΛΛΑΧ

Ε1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

59

ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ

60

ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ε

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

61

ΖΑΓΚΟΣ ΕΦΡΑΙΜ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

62

ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

63

ΖΑΡΓΑΒΑΤΣΑΚΗ ΕΥΗ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

64

ΖΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ

65

ΖΙΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑ-ΓΙΑΝΝΙ

Ε

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

66

ΖΝΤΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΟ

Ε1

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

67

ΖΟΤΑΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ

Ε

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

68

ΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ

69

ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

70

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

71

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

72

ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ1

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

73

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

74

ΙΛΣΙΑΝ ΣΤΕΝΑ

Ε1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

75

ΙΝΤΡΙΖΑΝ ΑΜΑΝΤΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

76

ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

77

ΚΑΛΑΊΤΖΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ

78

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Ε1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

79

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄

80

ΚΑΛΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

81

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ε1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

82

ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ

Ε1

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

83

ΚΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

84

ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΗ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ

85

ΚΑΡΑΒΙΑ ΔΑΝΑΗ

ΣΤ1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 

86

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

87

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

88

ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

89

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ

Ε

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

90

ΚΑΡΕΜΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ

91

ΚΑΡΠΕΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

92

ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

93

ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΤΟΤΑ

Ε1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

94

ΚΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

95

ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

96

ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

Ε2

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

97

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΣΤ1

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

98

ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ

ΣΤ2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

99

ΚΕΛΕΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ-ΑΝΝΑ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

100

ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

101

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ

ΣΤ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

102

ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

103

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

104

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

105

ΚΟΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ

Ε3

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

106

ΚΟΛΑ ΟΛΙΒΙΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ

107

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Ε2

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

108

ΚΟΣΣΥΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

109

ΚΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΣΤ2

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

110

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

111

ΚΟΥΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

ΣΤ3

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

112

ΚΟΥΚΙΑ ΜΑΡΙΝΑ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

113

ΚΟΥΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

114

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΣΤ1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

115

ΚΟΥΡΟΣ ΜΙΚΕΣ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

116

ΚΟΥΡΤΙ ΑΛΜΠΑΝ 

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄

117

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΣΤ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

118

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

119

ΚΥΓΑΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

Ε

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

120

ΚΥΠΙ ΜΑΡΙΑ

Ε

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

121

ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ε1

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

122

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΞΕΝΙΑ

Ε1

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

123

ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Ε2

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

124

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ

125

ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ

Ε2

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

126

ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

127

ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

128

ΛΙΑΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ2

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

129

ΛΙΝ ΤΣΕΝ ΤΣΙ

Ε1

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

130

ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

Ε1

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

131

ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

132

ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ1

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

133

ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

134

ΜΑΚΧΛΟΥΦ ΕΜΕΛΥ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

135

ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

Ε2

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

136

ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

Ε2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 

137

ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

138

ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΣΤ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

139

ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ

140

ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΤ1

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

141

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΣΑΒΒΑΣ

Ε

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

142

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ

143

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ

Ε1

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

144

ΜΑΤΣΗ ΦΙΛΙΑ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

145

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ-ΘΑΔΔΑΙΟΣ

ΣΤ

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

146

ΜΑΥΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ2

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

147

ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

148

ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

149

ΜΕΙΜΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

ΣΤ2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150

ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Ε2

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

151

ΜΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

6\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ

152

ΜΙΤΡΟΦΑΝ ΡΟΞΑΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΤ2

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

153

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

154

ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Ε

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

155

ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

156

ΜΟΥΣΚΑΙ ΝΑΝΤΙΑ

ΣΤ2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 

157

ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΤ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

158

ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΣΤ2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

159

ΜΟΥΤΣΕΚΟΥ ΑΛΝΤΟ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ

160

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Ε1

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

161

ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΤ2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

162

ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΑΙΜΙΛΙΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

163

ΜΠΙΛΙΑΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

164

ΜΠΟΕΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΤΕΟΝΤΟΡΟΒΑ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

165

ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ

166

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Ε2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

167

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Ε

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

168

ΝΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ

169

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

170

ΝΙΚΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

171

ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΒΑΓΙΑ

ΣΤ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

172

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

173

ΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

174

ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ

175

ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

176

ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

177

ΝΤΟΥΛΕ ΑΛΕΣΙΑ

Ε

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

178

ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΤ

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

179

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

Ε1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

180

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ

181

ΠΑΝΑ ΕΡΣΙΝΤΑ

ΣΤ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ

182

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ

183

ΠΑΝΙΕΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΣΤ1

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

184

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

185

ΠΑΠΑΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Ε3

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

186

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

187

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΤ2

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

188

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

189

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΦΡΑΙΜ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

190

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

191

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ

Ε2

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

192

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ

ΣΤ1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

193

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

194

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

195

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

196

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

197

ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ

198

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΜΑΡΙΑ

Ε2

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

199

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

Ε3

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

200

ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε3

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

201

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄

202

ΠΑΥΛΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ε

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

203

ΠΕΠΑ ΚΛΑΡΕΝΣ

ΣΤ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ

204

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

205

ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε

6\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ

206

ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Ε

3\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

207

ΠΙΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ

ΣΤ1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

208

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε3

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

209

ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

210

ΠΟΔΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

211

ΠΟΥΓΟΥΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

212

ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ

ΣΤ1

1ο1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

213

ΠΥΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 

ΣΤ2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

214

ΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

215

ΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

216

ΡΟΔΙΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

Ε1

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

217

ΡΟΥΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

218

ΡΟΥΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Ε

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

219

ΡΟΥΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ

Ε1

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

220

ΣΑΒΒΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

Ε2

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

221

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

222

ΣΑΒΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Ε2

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

223

ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

224

ΣΑΛΑΜΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε3

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

225

ΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

226

ΣΚΕΜΠΕ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

227

ΣΚΟΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 

ΣΤ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

228

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΣΤ

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

229

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

Ε3

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

230

ΣΤΕΛΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

231

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Ε

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ

232

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ

233

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤ

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

234

ΣΤΟΓΙΑΝΟΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ

ΣΤ1

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

235

ΣΥΦΩΝΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ

Ε

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

236

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

237

ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ1

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

238

ΤΑΒΟΥΛΑ ΚΑΒΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Ε

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ

239

ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

240

ΤΖΗΝ ΑΪΣΕ 

Ε2

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

241

ΤΖΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

ΣΤ3

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

242

ΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄

243

ΤΟΥΣΣΑ ΕΒΙΤΑ

ΣΤ

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ

244

ΤΡΕΠΣΕΝΙΣΤΙ ΝΤΑΝΙΕΛ

ΣΤ2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

245

ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ

246

ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

247

ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΤ2

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

248

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

249

ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

250

ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε3

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

251

ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

252

ΤΣΙΓΚΟΥ ΞΕΝΙΑ

ΣΤ2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ

253

ΤΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΙΛΙΑ

Ε

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

254

ΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ε

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

255

ΤΣΙΝΤΣΙΚΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤ2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ

256

ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΝΟΛΙΑ

Ε2

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

257

ΤΣΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

258

ΤΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Ε1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

259

ΦΕΪΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤ1

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

260

ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ3

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

261

ΦΡΑΖΗΣ ΦΡΑΖΗΣ

ΣΤ2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

262

ΦΥΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

263

ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ

Ε2

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

264

ΧΑΙΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

265

ΧΑΛΚΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΤ3

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

266

ΧΑΛΚΙΑ ΔΩΡΑ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

267

ΧΑΝΙ ΑΡΗΣ

ΣΤ1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ

268

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΛΙΝΤΑ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

269

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε3

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

270

ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ε

3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ

271

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

ΣΤ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

272

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

273

ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ

Ε2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

274

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ

ΣΤ2

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

275

ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ε1

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ

276

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ

277

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε2

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ

278

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΠΟΠΗ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ

279

ΧΑΤΖΟΠΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Ε1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

280

ΧΙΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΚΑΛΥΨΩ

ΣΤ3

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

281

ΧΟΤΖΑ ΡΕΙ

Ε

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

282

ΧΟΧΛΑΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ

283

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΤ2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

284

ΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ‘ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ’

285

ΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει όλα τα παιδιά που συμμετείχαν καιδιακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται καλή πρόοδο.  Η εκδήλωση βράβευσης των διακριθέντωνμαθητών και μαθητριών του 13ου μαθητικού διαγωνισμού “Παιχνίδι και μαθηματικά” για το νομό Δωδεκανήσου θα πραγματοποιηθεί στις αρχές του επόμενου διδακτικού έτους (Σεπτέμβριος 2019). Η ακριβής ημερομηνία και ο τόπος διεξαγωγής θα ανακοινωθούν σε επόμενο δελτίο τύπου.

ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ