«Φάιναλ Φορ» του πρωταθλήματος μπάσκετ Κατηγορίας Εφήβων περιόδου 2015-2016

FINAL FOUR poster

Στο κλειστό Γυμναστήριο του Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ θα πραγματοποιηθεί αυτό το Σαββατοκύριακο, 26 και 27 Μαρτίου 2016, το «Φάιναλ Φορ» του πρωταθλήματος μπάσκετ Κατηγορίας Εφήβων περιόδου 2015-2016.

Συμμετέχουν οι ομάδες ΑΕ Δικαίου, ΑΣ Ιπποκράτης, ΓΑΣ Ιάλυσος και Γ.Σ. Διαγόρας (διοργανωτής του τελικού τουρνουά).

Το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-03-2016

-5μ.μ.: Διαγόρας-ΑΕ Δικαίου

-7μ.μ.: Ιπποκράτης-Ιάλυσος

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-03-2016

-12μ.: Μικρός Τελικός

-2μ.μ.: Μεγάλος Τελικός

Τα ρόστερ των ομάδων:

AE ΔΙΚΑΙΟΥ

1. ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1998 1-2-3-4

2. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 2-3-4

3. ΤΣΟΥΝΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ 1998 1-2

4. ΧΑΤΖΗΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1999 1-2-3-4

5. ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 1-2

6. ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 1999 3-4

7. ΤΣΑΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 2-3

8. ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 3-4

9. ΔΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 2-3

10. ΚΑΡΑΘΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 1-2-3

11. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2001 4-5

12. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 1-2

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

-ΒΟΗΘΟΣ : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

-ΈΦΟΡΟΣ: ΕΨΙΜΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Α.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ 1998 1.95

2. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 1.93

3. ΚΑΝΤΑΡΕΓΙΑ ΕΝΡΙΚ 1999 1.92

4. ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 1.87

5. ΧΑΤΗΥΠΥΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 1.70

6. ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 2001 1.90

7. ΒΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 1.88

8. ΜΠΟΔΟΥΡ ΟΝΟΥΡ 2000 1.95

9. ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2000 1.93

10.ΠΑΠΟΥΤΣΑΛΑΚΗΣ ΧΙΛΜΗΣ 1999 1.85

11. ΝΤΙΝΕΒ ΡΑΝΤΟΣΤΙΝ 1999 1.87

12. ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1998 1.85

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

-ΒΟΗΘ.ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

-ΕΦΟΡΟΣ: ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

1. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 4-5

2. ΛΩΛΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 1998 3-4

3. ΓΙΑΝΑΚΟΣ ΤΖΕΙΜΙΣ 1998 2-3

4. ΠΟΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 2-3

5. ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 1-2

6. ΚΑΙΖΕΡΛΗ ΝΤΑΝΙΕΛ 1999 3-4

7. ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΕΛΤΡΟΥΛ 1999 1-2

8. ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΤΖΕΛΑΛ 2000 2-3

9. ΣΥΚΟΦΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 3-4

10. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 1-2

11. ΓΙΑΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 1-2

12. ΝΟΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 4-5

13. ΜΠΟΖΙΤΣ ΣΤΕΦΑΝ 2001 2-3

14. ΦΛΕΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 3-4

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΘΩΜΙΔΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ

-ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΑΒΕΚΛΟΥΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

-ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1. ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 1-2

2. ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 1998 1-2

3. ΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 2-3

4. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 2-3

5. ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1998 2-3

6. ΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 4-5

7. ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 1999 4-5

8. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 4-5

9. ΚΑΛΙΒΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 4-5

10. ΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 1999 3-4

11. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1999 3-4

12. ΤΣΙΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2000 2-3

13. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 2-3

14. ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 2000 1-2

15. ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 1-2

-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

-ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΜΙΡΟΣΑΒΙΤΣ ΤΣΑΚ

 

FINAL FOUR poster