Δείτε αν είστε στις εφορευτικές σε Ρόδο, Κάρπαθο, Χάλκη, Σύμη, Κάσο και Μεγίστη

eforeytikes-epitropes

Ανακοινώθηκαν σήμερα όλα τα ονόματα των μελών των εφορευτικών επιτρόπων

ΔΗΜΟΣ  ΜΕΓΙΣΤΗΣ

Δημοτική Ενότητα Μεγίστης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΓΙΣΤΗΣ (139)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αμύγδαλού Κωνσταντίνα του Ιωάννη
Ασβεστής Νικόλαος του Δημητρίου
Αφαντενού Άννα του Δημητρίου
Αχλαδιώτης Δημήτριος του Θεοδώρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Δούλος Χρήστος του Σταματίου
Καββίδας Λάζαρος – Νικόλαος του Ελευθερίου
Καλογερόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου
Λελέκη Ειρήνη του Θεοδώρου

ΔΗΜΟΣ  ΡΟΔΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
140.  ΠΡΩΤΟ (1ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ     

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Αθανασίου Γεώργιος – Τσαμπίκος του Γεωργίου

2.Αλεξίου Σταυρούλα – Βαλασία του Αχιλλέα

3. Αναστασά Τσαμπίκα του Μιχαήλ

4. Ανθούλας Θεόδωρος – Νεκτάριος του Μιχαήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Αργυράκη Κυριακούλα του Αντωνίου

2. Αχιολά Άννα του Νικολάου

3. Βάϊλας Αντώνιος του Σπύρου

4.Βαρέλης Τσαμπίκος του Γαβριήλ

141.  ΔΕΥΤΕΡΟ (2ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ     

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Γιαννιάς Κωνσταντίνος – Τσαμπίκος του Εμμανουήλ

2. Γιαννικάκης Στέφανου του Θεοδώρου

3. Γούρλα Αικατερίνη – Μιχαλίτσα του Σάββα

4.Δαριδιανάκη Χαριστούλα του Ιωάνη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Διακονικολάου Εμμανουήλ του Γεωργίου

2. Δοξάκη Μαρία του Ανδρέα

3. Ζανέσης Στέφανος του Σάββα

4. Καλαεζή Τσαμπίκα του Στεφάνου

142.  ΤΡΙΤΟ (3ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καρά Μαρία του Θάνου

2. Καρακατσάνης Παναγιώτης του Τσαμπίκου

3. Καραντάνη Μαρία του Νικολάου

4. Καραολάνης Μιχαήλ του Παναγιώτη

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καριώτης Νικολάου του Ιωάννη

2. Κάττη Δήμητρα – Τσαμπίκα του Δημητρίου

3. Κολιάδη Ανθούλα του Νικολάου

4. Κολιού Στεργούλα του Νικολάου

143.  ΤΕΤΑΡΤΟ (4ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ     

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κρητικός Εμμανουήλ του Πανορμίτη

2. Κωνστάντουρας Κωνσταντίνος του Αριστείδη

3. Λαμπριανού Γεωργία του Νικολάου

4. Λεβέντη Ζανέτα του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Λινάρδου Μελπομένη του Λιναρδή

2. Μαγιώγλου Δήμητρα του Αναστασίου

3. Μακιάρης Παναγιώτης του Σάββα

4. Μαυριός Γεώργιος του Εμμανουήλ

144.  ΠΕΜΠΤΟ (5ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ     

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Μπαρμπαντώνης Υψηλάντης του Μιχαήλ

2. Μπέρδη Κυρούλα του Παναγιώτη

3. Νικολού Νεκταρία του Αναστασίου

4. Ντάκας Σταμάτιος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ξετρίχης Γεωργίος του Τσαμπίκου

2. Οίκουτα Κυρά του Στυλιανού

3. Παγκά Ανθούλα του Αντωνίου

4. Παπαπαναγιώτου – Γέροντας Αναστάσιος του Στεφάνου

 145.    ΕΚΤΟ (6ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ   

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Παραγυιός Τσαμπίκος του Κωνσταντίνου

2. Παρδαλός Μιχαήλ του Στέργου

3. Πατσάη Σταματία του Μιχαήλ

4. Πετραλά Αντωνία του Πέτρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Πινίκα Φλώρα του Γεωργίου

2. Πλατή Χρυσάνθη του Γαβριήλ

3. Ρούσος  Γεώργιος του Μιχαήλ

4. Σακελλάρης Εμμανουήλ του Γεωργίου

146.  ΕΒΔΟΜΟ (7ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σαντορινιός Κυριάκος του Νικήτα

2. Σαρικά Μαρία του Γεωργίου

3. Σερασκέρη Χαριστούλα του Παύλου

4. Σκοινίτου Χαριστούλα του Αλεξάνδρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σταυριανού Παναγιώτα του Χαραλάμπους

2. Συμίου Αντώνιος του Μιχαήλ

3. Σωτήρη – Γέροντα Ήβη του Αντωνίου

4. Τζουβαλάς Δημήτριος – Μιχαήλ του Ξενοφώντος

147.  ΟΓΔΟΟ (8ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ     

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Φέγγου Ειρήνη – Παρασκευή του Εμμανουήλ

2. Φουτούλη Μαρία του Νικολάου

3. Φράγκος Σπύρος του Αργυρού

4. Χατζηνικόλα Αικατερίνη του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Χατζηνικόλα Ευστρατία – Ραφαέλα του Βασιλείου

2. Χατζηνικόλας Ιωάννης του Εμμανουήλ

3. Χατζηνικολού Αναστάσιος του Μιχαήλ

4. Ψαράς Κωνσταντίνος του Αντωνίου

148. ΠΡΩΤΟ (1ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Βλάμος Νικόλαος του Θεοδοσίου

2. Γαζέπη Γεωργία του Ιωάννου

3. Βογιατζής Αντώνιος του Ιωάννη

4. Γιαννέλης Φίλιππος του Μόσχου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Διακοσταμάτη Ειρήνη του Κυριάκου

2. Κάκαλος Αριστοτέλης – Μιχαήλ του Σάββα

3. Κακούλης Μιχαήλ του Στεφάνου

4. Καλαμπίχη Αναστασία του Ιωάννη

149. ΔΕΥΤΕΡΟ (2ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κιουτσούκης Γεώργιος του Ιωάννη

2. Κοτσώνη Παναγιώτα του Ξενοφώντος

3. Κούκουλα Μαρία του Κωνσταντίνου

4. Λαερμενός Εμμανουήλ του Σάββα και της Αγλαϊας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Λουλούς Μιχαήλ του Εμμανουήλ

2. Μανταδάκη Ευτέρπη του Μάρκου

3. Μαχραμάς Άρης του Ιωάννη

4. Μόσχου Λαμπρινή του Χριστοφή

150.  ΤΡΙΤΟ (3ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Πατούδη Τσαμπίκα – Σταυρούλα του Γεωργίου

2. Πετράκης Νικήτας του Εμμανουήλ

3. Πόνια Αναστασία του Εμμανουήλ

4. Σκυλαράκης Ανάργυρος του Νικολάου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σπυρίδη Μαρία του Εμμανουήλ

2. Στεφάνακη Ελένη – Ειρήνη του Σάββα

3. Τηλιακός Εμμανουήλ του Γεωργίου

4. Χατζηγιάννη Ειρήνη του Αντωνίου και της Ευτυχίας

151. ΠΡΩΤΟ (1ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ανδρεαδάκη Κωνσταντίνα του Νικολάου

2. Γιωργά Σταύρος του Παντελεήμονος

3. Ευαγγελούλη Θεοδώρα του Χρήστου

4. Θολιώτης Ιωάννης του Ανέστη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καστρουνής Μιχαήλ του Κωνσταντίνου

2. Κουλουχέρας Νεκτάριος – Αναστάσιος του Άγγελου

3. Λίλου Γεωργία του Παύλου

4. Λούππος Μιχαήλ του Πάχου

152. ΔΕΥΤΕΡΟ (2ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Μαστροσαββάκη Ειρήνη του Παναγιώτη

2. Μπαφίτη Μαρία – Τσαμπίκα του Ζαννέττου

3. Νέσγος Κυριάκος του Αυγερινού

4. Ξίπας Μιχαήλ του Σάββα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Παπαϊακώβου Γεωργίος του Τσαμπίκου

2. Πιζάνη Τσαμπίκα του Μιχαήλ

3. Ρεϊση Βασιλεία – Ειρήνη του Τσαμπίκου

4. Σταυρουλάκης Νικόλαος του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ (153)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΛΑΦΑΚΗ Τσαμπίκα – Ελευθερία του Γεωεργίου
ΒΟΝΑΚΗΣ Ευστάθιος του Σάββα
ΓΕΩΡΓΑ Στυλιανή Μαρία του Μιχαήλ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ Ιωάννης – Βαλάντης του Νικολάου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΕΩΡΓΑΣ Βασίλειος του Σάββα
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Αναστασία του Σταματίου
ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗ Μαρία του Αχιλλέα
ΚΑΛΑΕΝΤΖΗΣ Μιχαήλ – Κώστας του Σάββα

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ (154)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΑΚΡΑ Τάνια του Ηλία

2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Μαριάνθη – Μιχαέλλα του Ιορδάνη

3. ΣΑΡΑΝΤΗΣ Κυριάκος του Γεωργίου

4.ΦΩΤΕΙΝΗΣ Γεώργιος του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΦΩΤΕΙΝΗΣ Εμμανουήλ του Παναγιώτη

2. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ Παναγιώτα του Κυριάκου

3. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ Βασιλεία του Γεωργίου

4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ Σταμάτιος του Θεοδώρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ (155)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Γεώργιος του Ανδρέα
ΑΝΤΩΝΑΚΗ Αθανασία του Κωνσταντίνου
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ευάγγελος του Στέργου
ΒΕΝΕΤΗ Παναγιούλλα του Ηλία

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΙΑΣΙΑΡΑΝΗ Παναγιούλλα του Παναγιώτη
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ Αναστασία του Νικολάου
ΖΙΑΚΗΣ Σταύρος του Δημητρίου
ΘΑΡΡΕΝΟΣ Σταμάτης του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ (156)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ Αναστασία – Ειρήνη του Κωνσταντίνου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ Αλέξανδρος του Νικολάου
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Νίκη του Λεωνίδα
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ιωάννης του Ελευθερίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗΣ Χρήστος του Ιωάννη
ΜΑΡΙΝΑΚΗ Φωτεινή του Ηλία
ΜΑΡΤΑΚΗ Χρύσα του Κυριάκου
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ (157)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Αικατερίνη του Εμμανουήλ
ΠΕΖΟΥΒΑΝΑΚΗΣ Αντώνιος του Σταύρου
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Διονυσίου
ΠΟΤΣΑΚΗΣ Χριστόφορος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΡΟΥΣΑΚΑΚΗ Αλεξία του Παναγιώτη
ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ Αφροδίτη του Εμμανουήλ
ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ Σταύρος του Παναγιώτη
ΣΦΥΡΑΚΗΣ Ελευθέριος του Αλέξανδρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ-ΜΑΝΔΡΙΚΟ (158)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ
ΘΕΟΥΛΑΚΗ Αναστασία – Ελένη του Γεωργίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Μιχαήλ του Εμμανουήλ
ΚΑΡΝΑΒΑ Μαρία – Αγάπη του Μιλτιάδη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Αντωνίου
ΚΟΛΛΕΤ Φώτιος – Ανδρέας του Ζαν Λουί
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Ειρήνη του Ηλία
ΠΡΟΒΑΤΑΚΗ Κωνσταντίνα του Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ (159)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ζωή – Τζέσικα του Ιωάννη
ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗ Αναστασία του Γεωργίου
ΖΙΓΡΩΤΑΚΗΣ Πανορμίτης – Βασίλειος του Νικολάου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος του Σταματίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΡΕΛΛΑΚΗ Δάφνη του Ιωάννη
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ Δέσποινα του Αναστασίου
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Πάρις- Ανδρέας του Ανδρέα

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ (160)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ Άγγελος του Κωνσταντίνου
ΜΠΑΚΗ Γεωργία του Αναστασίου
ΜΠΕΚΡΗ Αγγελική – Παναγιώτα του Μιλτιάδη
ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ Παναγιώτης – Τσαμπίκος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΠΑΚΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου
ΠΑΣΧΑΚΗ Δέσποινα του Γεωργίου
ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ Αντώνιος του Ιωάννη
ΤΣΙΡΑΚΟΥ Εριόνα του Ύλλι

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ (161)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΙΑΚΟΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Σταματία του Αναστασίου
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ Μαρία του Σαράντη
ΗΡΩΝΙΑΣ Θεόδωρος του Αρίστου
ΚΟΚΙΑΝΤΩΝΗΣ Σπυρίδων του Χρήστου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΝΙΣΣΗΣ Ιωάννης του Διαμαντή
ΚΟΥΤΡΗ Ευδοκία του Ευαγγέλου
ΚΥΜΜΑΣ Ιωάννης του Ηλία
ΜΑΧΑΙΡΑΚΗ Μαριάνθη – Τσαμπίκα του Σάββα

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΙΑΝΝΩΝ (162)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΒΡΟΝΤΟΥ Άννα του Γεωργίου
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ Αντώνιος του Αιμιλίου
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου
ΛΕΩΝΙΔΑ Σαββίνα του Εμμανουήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Ιωάννη
ΚΡΗΤΙΚΟΥ Δέσποινα του Ηλία
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ Αικατερίνη του Σπύρου

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (163)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΓΡΙΟΣ Νικόλαος του Ιωάννη
ΑΝΑΣΤΑΧΑ Εμμανουέλα του Ελευθερίου
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γιασμίνα του Χανς Βίλχεμ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Νικόλαος του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μιχαήλ του Γεωργίου
ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ Ραφαέλα – Χριστίνα του Σωτήριου – Μιχαήλ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ Λεωνίδας του Ιωάννη
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Αλέξανδρος του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (164)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΚΟΥΜΑ Κωνσταντίνα του Γεωργίου
ΔΑΝΕΗΛΑ Δανιέλλα του Νικολάου
ΔΗΜΗΤΡΑΣ Παναγιώτης του Ελευθέριου
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σταμάτιος του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΙΑΚΙΔΗ Αναστασία του Νικολάου
ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Γέωργιος Χρήστος του Σταματίου
ΔΙΑΚΟΥ Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Γεώργιος του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (165 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΒΑΔΑ Δέσποινα του Αντωνίου
ΚΑΖΑ Κατερίνα του Αντωνίου
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Καλοτίνα του Παναγιώτη
ΚΑΛΙΒΟΥΡΗΣ Φιλήμων του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Γεώργιος του Κυριάκου
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Παρασκευή – Γεωργία του Ευαγγέλου
ΚΑΛΟΠΙΤΑΣ Παναγιώτης – Στέργος του Νικολάου
ΚΑΜΠΟΥΡΗ Ζωή του Εμμανουήλ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (166 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΤΣΕΛΑ Ελένη του Χαρίσιου
ΚΑΨΑΛΑΣ Σπυρίδων του Γεωργίου
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ Αθανάσιος του Ελευθερίου
ΚΟΙΛΙΑ Ιωάννα του Ελευθερίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ Φίλιππος του Παναγιώτη
ΚΟΥΜΝΑΚΗ Δέσποινα του Γεωργίου
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Αντώνιος του Εμμανουήλ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ιπποκράτης του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (167 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΣΤΗ Χριστίνα – Δέσποινα του Λουκά – Ελευθέριου
ΜΑΥΡΙΚΟΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου
ΜΑΧΡΑΜΑΣ Γεώργιος του Μιχαήλ
ΜΕΛΕΞΕΝΗ Δέσποινα – Ραφαέλα του Ελευθερίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΙΧΑΛΑ Αναστασία του Γεωργίου
ΜΟΣΧΟΥΣ Αναστασία του Γεωργίου
ΜΟΣΧΟΥΣ Παναγιώτης του Μιχαήλ
ΜΠΑΚΙΡΗΣ Βασίλειος του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (168)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Ανδρέας – Βασίλειος του Ιωάννη
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Καθολική του Νικολάου
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ Δέσποινα του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Ιωάννης του Φλουρίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ Γεώργιος του Κυριάκου – Μόδεστου
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Αντώνιος του Κυριάκου
ΠΑΠΑΝΘΙΜΟΥ Δέσποινα του Αναστασίου
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ Ελένη του Παύλου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (169)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ Σταμάτιος – Παντελεήμων του Γεωργίου
ΠΙΤΣΗ Μαρία του Γεωργίου
ΠΟΛΙΤΗΣ Ανδρέας του Βασιλείου και της Μαρίας
ΠΟΥΛΗ Αναστασία – Σωτηρία του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΥΛΩΝΙΤΗ Τσαμπίκα – Σωτηρία του Γεωργίου
ΠΥΡΓΙΟΓΛΗΣ Ιωάννης του Λουκά και της Ελένης
ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ Κατερίνα – Ελευθερία του Δημητρίου
ΣΕΝΤΗΣ Γεώργιος του Αναστασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (170)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΑΒΑΡΗΣ Βασίλειος του Γεωργίου – Σωτηρίου
ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ Βαρβάρα του Σπυρίδωνος
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ Βασίλειος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΦΑΣΑΚΗΣ Γεώργιος του Δημητρίου
ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ Αντώνιος του Νικολάου
ΦΙΛΙΠΠΟΥ Αναστασία του Δημητρίου
ΦΩΤΑΡΑ Καθολική του Κυριάκου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (171)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΟΥΚΙΣΣΗ Εστέλ του Δημητρίου
ΙΣΚΑΣ Μιχαήλ του Βασιλείου
ΚΑΛΟΥΔΗΣ Φίλιππος του Γεωργίου
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ Μελίνα – Μικαέλα του Μιχαήλ,

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΕΦΑΛΑΣ Νικόλαος του Χαράλαμπου
ΚΟΥΦΑΛΑΚΗ Ελευθερία του Αντωνίου
ΚΡΕΚΟΥΚΙΑΣ Δημήτριος – Παντελεήμων του Ιωάννη
ΜΑΚΡΗ Δημητρία του Σάββα

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (172)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΛΛΑΣ Βλάσιος του Μιχαήλ
ΠΑΠΑΝΘΙΜΟΥ Ειρήνη – Τσαμπίκα του Σταύρου
ΠΟΤΗΡΗ Κωνσταντίνα του Τσαμπίκου
ΣΑΛΑΚΕΝΟΣ Θωμάς του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ελευθέριος του Παναγιώτη
ΣΤΕΛΛΑ Ειρήνη του Παναγιώτη
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ Βασιλεία του Ιωάννη
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Εμμανουήλ του Στέργου

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (173)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΛΥΦΑΝΤΗ Αικατερίνη – Τσαμπίκα του Γεωργίου
ΑΜΠΕΛΑ Κωνσταντίνα του Ιωάννη
ΑΝΑΝΙΑΣ Τσαμπίκος του Μελετίου
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Ζαχαρίας του Ανδρέα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Θεόδωρος του Σωτηρίου
ΑΤΣΑΣ Αντώνιος του Νικολάου
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ Άννα του Εμμανουήλ
ΒΕΖΟΥΛΗ Γιορίντα του Θωμά

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (174)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ Ειρήνη του Κωνσταντίνου
ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Παρασκευάς του Νικολάου
ΓΙΩΡΓΙΟΥ Μαριέττα του Γεωργίου
ΓΚΛΑΒΑΣ Σάββας του Αθανασίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΚΟΡΙΤΣΑ Μανιόλα του Βασίλη
ΔΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος του Γεωργίου
ΔΑΝΟΥΣΗ Δέσποινα του Δημοσθένη
ΔΡΑΚΟΥ Εμμανουήλ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (175)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική του Δημητρίου
ΘΩΜΟΥ Κωνσταντίνος του Ιωάννη
ΙΩΑΝΝΟΥ Βαλασία του Γεωργίου
ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΟΣ Ανδρέας του Γαβριήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΒΟΥΡΑ Ζαφείρα – Μαριέττα του Εμμανουήλ
ΚΑΪΛΛΗ Χαβά του Ιχσάν
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Μιχαήλ του Δημητρίου
ΚΑΝΕΛΛΟΣ Γεώργιος του Σπυρίδωνα – Ιακώβου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (176)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΡΕΚΛΑΣ Μάρκος του Νικολάου
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ Αναστάσιος του Μιλτιάδη
ΚΙΟΥΡΔΗ Μαρία του Στέργου
ΚΟΚΚΑ Ευαγγελία του Βασιλείου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΛΑΔΙΤΗ Χρυσοκοκόνα του Λαζάρου
ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗ Ειρήνη του Γεωργίου
ΚΕΦΑΛΑΣ Αλέξανδρος του Γεωργίου
ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ Ιωάννης του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (177)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ Γεώργιος του Χρήστου
ΚΟΝΤΑΚΗ Ειρήνη – Μαργαρίτα του Ανάργυρου
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης του Ηλία
ΚΟΥΚΟΥΡΑ Ειρήνη του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΥΛΑΟΥΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος του Σωτηρίου
ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ Σάββας του Παύλου
ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ Βασίλειος του Γεωργίου
ΚΟΥΡΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (178)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ευαγγελία του Χρήστου
ΚΩΣΤΑΛΙΑ Ελισάβετ – Έλλη του Κωνσταντίνου
ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Μιχαήλ του Εμμανουήλ
ΛΙΤΣΚΟΛΛΑΡΙ Μιρέλα του Λάζη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΛΟΥΡΙΔΑ Χαρίκλεια – Μαρία του Μιχαήλ
ΜΑΓΙΑΦΗΣ Βάλσαμος – Άγγελος του Μιχαήλ
ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗΣ Αναστάσιος – Στυλιανός του Ευάγγελου
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (179)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΕΡΤΣΑΡΗΣ Αριστείδης του Μιχαήλ
ΜΙΑΟΥΛΗ Αγγελική – Εύχαρις του Κωνσταντίνου
ΜΟΝΤΙΑΔΗ Αναστασία του Ανδρέα
ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ Ιωάννης του Χρήστου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΠΟΥΖΗ Αθηνά του Μιχάλη
ΝΑΚΟΣ Αριστείδης του Αθανασίου
ΝΑΤΣΙΚΑ Χριστίνα του Κωνσταντίνου
ΝΕΣΓΟΣ Αντώνιος του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (180)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ Μαρία του Εμμανουήλ
ΠΑΓΑΝΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου
ΠΑΚΑΚΗΣ Αλέξανδρος του Ελευθερίου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Κατερίνα του Αλέξανδρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Ανδρέα
ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ Μαρία του Ιωάννη
ΠΑΠΑΓΟΥΡΑΣ Δημήτριος του Μιχαήλ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ του Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (181)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τσαμπίκος – Χρυσοβαλάντης του Σταύρου
ΠΗΛΙΟΥ Φαίδρα – Μαρία του Μιχαήλ
ΠΟΛΙΤΗ Μιχαηλίτσα του Νομικού
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Χαράλαμπου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΡΗΓΑΚΟΣ Σπυρίδων – Τσαμπίκος του Άγγελου
ΡΟΔΙΤΗ Έλλη του Δημητρίου
ΣΑΡΡΗ Αγγελική του Ευαγγέλου
ΣΙΒΡΗΣ Γεώργιος του Ανάργυρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (182)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΤΑΣΙΝΟΣ Ευστάθιος του Διαμαντή
ΣΤΑΥΡΑΣ Σεβαστιανός του Γαβριήλ
ΣΤΑΥΡΗ Μαρία του Ιωάννη
ΣΩΤΗΡΑΚΗ Ελένη του Μιχαήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΕΜΕΡΖΗΣ Νικόλαος – Φανούριος του Σάββα
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας του Βαλεντίνου
ΤΟΠΑΛΙΔΗ Χριστίνα του Παναγιώτη
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Σεβαστή του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (183)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ Εμμανουήλ του Φιλήμονα
ΤΣΟΚΟΣ Δημήτριος του Αναστασίου
ΦΑΚΑ Ευθυμία του Γεωργίου
ΦΑΝΑΡΗ Έμμυ του Νικολάου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΦΩΤΑΡΑ Αικατερίνη του Δημητρίου
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη του Αντωνίου
ΧΑΛΚΙΑΣ Σταμάτης – Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γεώργιος του Μιχαήλ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (184)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΒΟΓΔΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (185)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΕΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΖΟΥΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ
ΚΑΦΟΥΡΟΣ  ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (186)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΕΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΕΣΕΡΤΖΗ ΣΕΜΙΧΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΑΙΣΙΛΙΕ-ΜΑΡΘ
ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΝΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΛΑΜΠΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (187)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑΣ
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΣ
ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΝΙΚΟΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ
ΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΤΟΥ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΤΑΚΜΑΡ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ-Μ.

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (188)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ
ΣΑΒΒΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΚΛΕΝΤΑ-ΜΑΡΙ
ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΠΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΛΑΣ
ΣΦΗΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (189)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
ΤΟΚΟΥΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΟΥΕΝΤΥ-ΜΑΙΡ
ΤΣΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΙΑΤΗ ΜΙΜΟΖΑ ΤΟΥ ΠΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (190)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΞΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΜΙΔΟΣ
ΑΤΤΙΤΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ
ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΜΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΕΩΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΡΟΣΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΖΩΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΗΛΙΑΔΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΚΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (191)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΚΑΛΙΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΙΤΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΛΑΟΥΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΙΔΡΑΣ
ΛΟΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΓΚΑΦΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΑΝΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (192)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΝΩΛΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΩΣΙΑΣ
ΜΑΝΩΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΜΟΛΟΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΝΤΙΝΟΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΑΣΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (193)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΡΕΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΣΤΑΠΠΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΤΣΑΜΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΜΟΝΙΑΣ
ΦΩΤΟΥΛΗ ΔΙΑΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΨΙΝΘΟΥ (194)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΣΟΥΑΖ-Π.
ΙΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΙΟΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ-ΑΙΚ.
ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΧΑΛΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΤΟΜΝΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΨΙΝΘΟΥ (195)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΟΔΙΑΣ
ΜΠΑΤΕΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΦΗΜΙΑΣ
ΜΠΟΡΡΟΜΕΟ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΛΟΥΙΤΖΙ ΚΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΜΠΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑΣ
ΣΑΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

Δημοτική Ενότητα  Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ (196)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΞΑΝΘΟΥΛΛΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΟΥΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΟΥΤΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ (197)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΙΤΤΩΡΙΑΣ
ΛΑΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΞΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΡΑΤΖΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
ΠΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ-ΒΙΚΤ.
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ (198)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΟΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ  ΜΑΡΙΑΣ
ΠΟΤΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΛΩΡΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ
ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΟΜΑΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (199)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ
ΙΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΙΝΑΣ
ΚΑΖΟΥΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΖΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΖΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟΥΛΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΙΜΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (200)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΞΟΥΛΕΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΠΑΛΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
ΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΠΙΣΣΑ ΜΙΧΑΛΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ (201)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΛΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΕ
ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΙΛΧΕΜΙΝΑΣ-Μ.
ΓΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ
ΠΑΡΤΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΚΟΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΣ
ΤΟΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ (202)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΒΕΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΘΟΥΛΑΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ
ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΡΔΑΚΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ (203)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΙΑΚΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΣΥΚΙΩΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ (204)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΕΤΡΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΠΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ
ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΑΛΑΚΟΥ (205)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΕΞΙΑΣ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΚΑΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑΣ
ΚΑΡΙΚΑ ΖΑΝΕΤΤΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ
ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΑΛΑΚΟΥ (206)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ
ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΦΑΝΩΝ (207)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΖΕΡΒΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΙΑΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
ΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ
ΛΕΣΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΦΑΝΩΝ (208)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΤΑΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ  ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΗΜΕΝΑΣ
ΣΟΥΡΒΑΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΑΣΙΑΣ
ΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΝΔΟΥ (209)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αναστασιάδης Αναστάσιος  του Γεωργίου και της Μαρουλίτσας
Αποστολά Φαίδρα του Ιωάννη και της Μαριέττας
Γανωτάκη Αικατερίνη του Χριστοφόρου και της Δημητρίας
Δεματά Αθανασία του Γεωργίου και της Αγγελικής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Διάκουλα Δέσποινα του Βασιλείου και της Παναγιώτας
Δουλγάρογλου Χαρίλεια του Ηλία και της Αναστασίας
Ιακωβίδης Ιάκωβος του Κων/νου και της Βαλασίας
Καραμαρίτης Γεώργιος του Ευαγγέλου και της Μαριέττας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΝΔΟΥ (210)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κελεπέρα  Τσαμπίκα του Ιωάννη και της Φλώρας
Κολιάης Αθανάσιος του Απόστολου και της Μαρίας
Λαζαράκη Μαρία του Γεωργίου και της Βαλασίας
Λάμπη Τσαμπίκα του Αναστασίου και της Ευφροσύνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μακρής Παναγιώτης του Αλέξανδρου και της Φλώρας
Μαυρίκος Μιχαήλ του Βασιλείου και της Βαλασίας
Μίγκου Φαίδρα του Κων/νου και της Αναστασίας
Ντονικιάν  Μαρία του Νουμπάρ και της  Σμαράγδας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΝΔΟΥ (211)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Παγώνης Ιωάννης του Νικολάου και της Παρασκευής
Πάλλα  Παναγιώτα του Στεφάνου και της Σμαράγδας
Παπαποστόλου Ευαγγελία του Γεωργίου και της Αναστασίας
Πουλής Γεώργιος του Αχμέτ και της Ουμαχάν

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σαββαίδης Νικόλαος του Κων/νου και της Αννας
Σομπακάρ Βιτάλης του Ολεξάντρ και της Όλγας
Ταργάκη Πελαγία του Χρήστου και της Βαλασίας
Ταχήρ Νουριέ του Μεμέτ και της Γκιονούλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΑΘΟΥ  (212)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Βασιλάκη Χρυσάνθη του Τσαμπίκου και της Πολυξένης
Γαλανού Μαρία του Φωτίου και της Ελένης
Κανύχης  Στέφανος του Γεωργίου και της Κλεάνθης
Λουκαράς Εμμανουήλ του Λουκά και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαρίνου Τσαμπίκα- Νομική του Μιχαήλ και της Μιχαλίας
Πακκίδης Ιωάννης του Παύλου και της Ελένης
Σακκά Ελευθερία του Αθανασίου και της Βασιλικής
Τσικόλας Κυριάκος του Νικολάου και της Ελένης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΕΡΜΩΝ  (213)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αντωναράκη Δέσποινα του Εμμανουήλ και της Παρασκευής
Γιακουμάκη Αγάθη του Βασιλείου και της Μαρίας
Καλογερής Σάββας του Ιωάννη και της Μαρίας
Κουφός Αντώνιος του Κων/νου και της Στεργούλας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μόσχου Γεώργιος  του Νικήτα και της Σταυρούλας
Λάρου Αννα του Αντωνίου και της Τσαμπίκας
Κουτσομανώλη Κων/να του Φιλίππου και της Δέσποινας
Καττούση  Γεωργίου του Εμμανουήλ και της Αννας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΕΡΜΩΝ  (214)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ορφανός Αντώνιος του Ανέστη και της Χρυσής
Παπαδούλης Σταμάτιος του Δημητρίου και της Βαλασίας
Πατούνα Σταματία του Αντωνίου και της Χρυσάνθης
Πίττας Σάββας του Εμμανουήλ και της Αναστασίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σαράντη Σεβαστή του Κων/νου και της Μαρίας
Στεργάκης Αγαπητός-Μερκούριος του Στέργου και της Μαρίας
Τριγένη Διαμαντούλα του Αντωνίου και της Δημητρίας
Χατζηκωνσταντάκη Αναστασία του Αυγουστή και της Δέσποινας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΔΟΥ  (215)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αγριανίδης Αρειστίδης του Ιωάννη και της Ελένης
Αθανασάκη Γεωργίου του Αλεξίου και της Κυράνιας
Αμπελάς Μιχαήλ του Κων/νου και της Αννας
Γαλανού Αναστασία του Γεωργίου και της Μαρίας

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Γιαννούρη Σμαράγδη του Εμμανουήλ και της Δικαίας
Δερμάτη Δωροθέα του Χρήσου και της Σοφίας
Διακολουκά Αναστασία του Αργυρίου και της Αγλαίας
Θαρρενός Αγγελής του Νικολάου και της Παρασκευούλας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΔΟΥ  (216)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καζάκης Ελευθέριος του Σάββα και της Φιλίτσας
Καλανδράνης Σάββας του Νικολάου και της Ειρήνης
Καντοιμίρης Στέργος του Δανιήλ και της Σοφίας
Κανύχη Λουκία του Αναστασίου και της Βασιλικής

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καραμαρίτης Ιωάννης του Παναγιώτη και της Τσαμπίκας
Κασίμη Αναστασία του Θεοδωσίου και της Παναγιώτας
Καστανίδη Μαρία του Πέρου και της Σοφίας
Κλωναρίδου Αγγελική του Νικολάου και της Δέσποινας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΔΟΥ  (217)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαρκέτος Αντώνιος του Γεωργίου και της Ιωάννης
Μαυρίδου Δέσποινα του Ιωάννη και της Ελένης
Νικηταράς Εμμανουήλ του Πέρου και της Σοφίας
Παπαδημητρίου Βασιλεία του Παναγιώτη και της Ειρήνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Παππάς Γεώργιος του Ηλία και της Διαμαντούλας
Πελέλα Δέσποινα του Ιωάννη και της Αναστασίας
Στάτη Μαρία του Τσαμπίκου και της Αναστασίας
Τσαπαλής Δημήτριος του Ιωάννη και της Σοφίας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΥΛΩΝΑΣ (218)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αντωνακλάς Τσαμπίκος του Γεωργίου και της Μαριέττας
Δρακονάκη Σεβαστή του Εμμανουήλ και της Κυριακούλας
Καραμαριά Θαρρενή του Λουκά και της Μαριάνθης
Κούρτης Γεώργιος του Στέργου και της Κυριακούλας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λαδικού Δήμητρα του Ιωάννη και της Παναγιώτας
Μαγκαφάκης Γεράσιμος του Παναγιώτη και της Ειρήνης
Παπαιωάννου Μαγδαλινή του Μιχαήλ και της Μαρίας
Φάκκα Τσαμπίκα του Σάββα και της Χρυσαφίνας

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ (219)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ακκούρη  Σεβαστή του Κανάρη
Γεωργατζή Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
Ζαίρη Ζωή του Ποσειδών
Κάπρος Στέργος του Δημητρίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αντωναρά Ελευθερία του Εμμανουήλ
Κασίμης Χριστόδουλος του Μιχαήλ
Κρητικός Βασίλειος του Ζαχαρία
Λεβαντάκης Γεώργιος του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ (220 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μακρυλλός Γεώργιος του Ηλία
Μανωλάκης Γεώργιος του Λάμπρου
Μανώλογλου Ειρήνη του Κωνσταντίνου
Μπαιράμη Δήμητρα του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπαρμπάκη Δέσποινα-Ειρήνη του Θωμά
Μυρσιλής Σπυρίδων του Αχιλλέα
Παρασκευάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Πιλάτος Εμμανουήλ του Παντελέων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ (221 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καρελλά Ευαγγελία του Νικολάου
Αρνικκιού Γεώργιος του Χρήστου
Κανάρης Αθανάσιος του Εμμανουήλ
Ζαράρης Δημήτριος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καραγιάννη Αθηνά του Μιχαήλ
Διαμαντής Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Κρητικός Γεώργιος του Μιχαήλ
Κουσουρνά Μαρία του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ (222)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μακρή Αναστασία του Κωνσταντίνου
Περούλλης Ιωάννης του Ευσταθίου
Στρεβλός Σάββας του Εμμανουήλ
Τριανταφύλλου Θεμιστοκλής του Ευσταθίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Χαριστής Μιλτιάδης του Γεωργίου
Χατζηγιαννάκη Χρυσάνθη του Αποστόλου
Χούλλης Χρήστος-Νεκτάριος του Ελευθερίου
Χριστοδούλου Δημήτριος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΝΙΘΑΣ (223)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ασπρής Φιλήμων του Χαράλαμπου
Ζαχαροπούλου Νίκη-Χριστίνα του Γεωργίου,
Κώστας Θωμάς του Ευσταθίου,
Λέργου Αμαραντη του Ηλία

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μανουσάκης Φώτιος του Εμμανουήλ
Ομέρ Χριστίνα του Ευθυμίου
Πόκκιας Νεκτάριος του Φιλήμων
Σάρλης Νικόλαος του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ (224)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αγγελής Αθανάσιος του Στέργου
Αλεξίου Μαρία του Γεωργίου
Αμάδης Γεώργιος – Νεκτάριος του Αγαπητού
Αντριά Σεβαστή του Εμμανουήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Γαιτάνος Στέργος του Χρήστου
Γεωργά Αντριάννα του Τσαμπίκου
Ζανεττούλλη Ειρήνη του Δημητρίου
Λαουδίκος Πέτρος του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ (225)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Νικολαίδης Αλέξανδρος του Χουρμουζη
Παπαβασιλείου Αλέξιος του Σταματίου
Παπαεμμανουήλ Βαγιανή του Αντωνίου
Στεργάκη Κυρανιά του Αγαπητού

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Στουπάκη Μαρία του Σωτηρίου
Χαραλάμπους Αχιλλέας του Μιχαήλ
Χατζηζαχαρίου Σταμάτιος του Ζαχαρία
Χατζημανώλη Ειρήνη του Ελευθερίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΒΑΤΙΟΥ (226)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καμπούρης Τηλέμαχος του Ιωάννη
Νικηταράς Νικήτας του Αθανασίου
Παρδαλού Μαρία του Νικολάου
Παπαγεωργίου Χρυσοβαλάντης Ιωάννης του Σταύρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Παπαγεωργίου Στεργούλα του Μιχαήλ
Χατζηκώστα Μαρία του Μιχαήλ
Αλ χουρι Ιωσήφ του Μπαργουμ
Μαστρογιάννη Μαρία του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΣΤΡΙΟΥ (227)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ανδρεαδάκη Αναστασία – Καλλιόπη του Εμμανουήλ
Αυγουστάκης Βασίλειος του Εμμανουήλ
Βούκκη Χρυσοβαλάντου του Παντελεήμων
Καζώνης Φιλήμων του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λάππας Μιχαήλ του Παναγιώτη
Μανουσάκης Ευστάθιος του Ιωάννη
Πακάκη Κωντσαντίνα του Ευαγγέλου
Πόκκια Άννα του Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ (228)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αναστασιάδης Σάββας του Αλεξάνδρου
Αραβίδη Αντελίνα του Αριστοτέλη
Αρνάς Ιωάννης του Νικολάου
Γιαννά Ασημένη του Στέργου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ζαγοριανού Πηνελόπη του Κωνσταντίνου
Ζαμαντάκης Μουσταφάς του Ισμαήλ
Ζωγραφάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
Καραπέτσα Ελένη του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ (229)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μερκούλη Σταυρούλα του Νικήτα
Μιαρής Νικόλαος του Ελευθερίου
Μούγκρου Άννα του Πέτρου
Παπαγεωργίου Εμμανουήλ-Μαρίνος του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Πιννής Σταμάτιος του Ιωάννη
Ρίζας Εμμανουήλ-Χρυσοβαλάντης του Μιχαήλ
Ροδίτης Παναγιώτης του Γεωργίου
Σταμπελου Κονδυλία του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣ (230)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ανδρουτσοπούλου Θεοδώρα του Ανδρέα
Γιαννόπουλος Λάμπρος του Σωτηρίου
Κρητικού Μαρία – Άννα του Ιωάννη
Λυμπέρη Μαρία του Φιλίππου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαζαράκη Βαρβάρα του Ιωάννη
Μιχαήλ Βασίλειος του Αθηναγόρα
Παπαγεωργίου Βιργινία του Ιωάννη
Σαββάκη Αναστασία του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ (231)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Βαλασάκη Ειρήνη του Πλάτων
Γεωργαντζής Νεκτάριος του Κωνσταντίνου
Μιχαήλ Αναστάσιος του Παντελέων
Μπαιράμης Σκεύος του Εμμανουήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπίλλης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Πιλλήρης Εμμανουήλ του Ευαγγέλου- Τσαμπίκου
Σταματάκη Καθολική του Μιχαήλ
Χατζηιώαννου Ελισάβετ του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΡΟΦΥΛΙΑ (232)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Βασιλείου Σταματία του Σταύρου
Διακοσταμάτης Σάββας του Μιχαήλ
Καρασάββα Κωνσταντίνα-Φερονίκη του Μιχαήλ
Κωνσταντινίδη Σεβαστή του Ευσταθίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Παπασσάβα Παρασκευή του Μιχαήλ
Πετρίδη Ειρήνη του Κωνσταντίνου
Συγαμβρής Νικόλαος του Δημητρίου
Σφακιός Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (233)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΓΓΕΛΗΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Κ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΒΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ
ΓΙΑΧΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΔΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ  (234)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΖΕΡΕΜΕ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΚΑΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΑΓΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΛΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΝΙΚΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ  (235)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
|ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΜΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΓΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΥΡΟΥΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΜΕΤΣΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΚΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (236)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΠΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΜΠΟΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΑΤΑΣΑΣ Κ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΜΠΑΚΑ-ΣΕΙΜΕΝΗ ΑΛΕΞΙΑ-ΚΩΝ/ΝΙΟΒΗ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΗΘΛΕΕΜ
ΠΑΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΣΟΥΑΖ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (237)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΕΤΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ
ΠΙΤΣΗ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ
ΠΟΝΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΑΡΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (238)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ
ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ
ΤΣΙΑΜΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΙΒΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ
ΤΣΙΣΙΜΟΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΤΣΟΡΔΙΚΙΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΒΑΡΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ  (239)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΙΖΕΛΟΤΕ

ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΚΑΣ

ΚΑΛΛΙΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ  (240)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΜΑΝΤΑ ΤΖΕΗΝ

ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ  (241)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΑΧΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ

2. ΜΟΥΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑΣ

3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑΣ

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΣΤΑΥΡΙΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

2. ΣΤΟΥΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

3. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΕΛΕΝΗΣ

4. ΤΣΑΛΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΜΑΡΑΓΔΟΥΛΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ  (242)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

3. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

4. ΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

2. ΓΙΑΝΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

3. ΓΕΩΡΓΑΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

4. ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ  (243)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΑΣ

2. ΚΟΡΤΣΑΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

3. ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

4. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΟΙΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΟΥΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

2. ΚΟΥΦΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΣ

3. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

4. ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΠΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ  (244)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΞΥΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗΣ

2. ΠΑΛΑΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΣ

4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΛΟΥΔΙΤΣΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ

2. ΠΑΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

3. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑΣ

4. ΠΙΣΚΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ (245)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ

2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΕΜΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΤΕΣΤΙΝΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΡΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΑΣ ΜΑΡΙΑΣ

2. ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

3. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

4. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ (246)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

3. ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΙΑΣ

4. ΚΑΛΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

2. ΚΑΛΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΓΗΣ

3. ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

4. ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ  (247)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

2. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

3. ΝΕΣΦΥΓΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

4. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΑΓΚΟΥ ΘΩΜΑΪΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ

2. ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

3. ΝΙΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΘΥΜΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

4. ΜΑΡΙΟΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ  (248)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

3. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ

4. ΠΙΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

2. ΠΑΧΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

3. ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ

4. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ  (249)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΣ

2. ΤΡΙΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΖΩΟΠΗΓΗΣ

3. ΦΙΡΟΓΛΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

4. ΧΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

2. ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

3. ΦΩΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

4. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΟΔΑΝΘΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ  (250)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

2. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΝΓΚΕΡ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

4. ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΤΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

2. ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

4. ΚΑΣΣΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ  (251)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑΣ

2. ΛΑΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ

3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

4. ΜΑΝΩΛΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΟΥΛΛΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗΣ

2. ΛΙΓΚΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

3. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

4. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ  (252)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΤΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ

2. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

3. ΣΥΚΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ

4. ΤΣΑΚΤΣΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΣΚΟΡΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ

2. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

3. ΤΣΑΠΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

4. ΦΩΤΕΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (253)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αγαπητάκης Αντώνιος του Ευαγγέλου και της Καλλιόπης
Αιβαλής Αναστάσιος του Δημητρίου και της Φωτεινής
Αποστόλου Πρόδρομος του Μιχαήλ και της Μαρίας
Αναμουρλή Ευαγγελία-Στέλλα του Γεωργίου και της Αγγελικής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ανθόπουλος Γεώργιος του Κυριάκου και της Ελισάβετ
Αντώνογλου Φωτεινή του Γεωργίου και της Σταματίας
Αθανασίου Κοσμάς του Λεωνίδα και της Σοφίας
Αντωνόπουλος Ιωάννης του Ιορδάνη και της Αικατερίνης

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (254)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Βελη Ογλου Ερνταλ του Βελή και της Ζερρήν
Βενετούλης Ιωάννης του Μιχαήλ και της Βαρβάρας
Βογιατζής Σάββας του Γεωργίου και της Καλλιόπης
Βλαχάκης Νικήτας του Μάρκου και της Γεωργίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Βογιατζής Θέμελης του Ιωάννη και της Φωτεινής
Βουλή Φανερωμένη του Θεοδώρου και της Νεκταρίας
Βιέρρου Άννα του Γεωργίου και της Γεωργίας
Βράζος Παρασκευάς του Ιωάννη και της Σοφίας

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (255)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Δανάς Γεώργιος του Παναγιώτη και της Δώρας
Δεδεθάτος Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Ελένης
Δεσποτάκης Φώτιος του Εμμανουήλ και της Αικατερίνης
Διακοστεργάκης Μιχαήλ του Ιωάννη και της Άννας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Διαμαντόπουλος Μιχαήλ του Θεοδώρου και της Μαρίας
Δρακόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη και της Φλώρας-Μαρίας
Ελένη Ειρήνη του Παναγιώτη και της Καλλιόπης
Ζαγορά Ιωάννα-Ραφαέλα του Γεωργίου-Θεοφάνη και της Ειρήνης

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (256)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καλαμάς-Αβούρης Κοσμάς του Βίκτωρος και της Καλλιόπης
Καλαφάτη Στεργούλα-Φανερωμένη του Παύλου και της Θεώνης
Καντούνια Σταματία του Πέτρου και της Ανθής
Κάππας Γεώργιος του Ευαγγέλου και της Αγγελικής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καντούνιας Φανούριος του Πέτρου και της Ανθής
Καπτάνογλου Τζεμ του Νουρή και της Αϊνούρ
Καραγιάννη Ιωάννα-Αναστασία του Γεωργίου και της Μαρίας
Καραμπίνη Σεβαστή του Γεωργίου και της Δέσποινας

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (257)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καριάκη Αικατερίνη του Νικολάου και της Άννας
Καρίπης Ησαϊας του Ευαγγέλου και της Ιωάννας
Κασιώτης Χρυσοβαλάντης του Βασιλείου και της Κυραψηλής
Κάτρης Ιωάννης του Γεωργίου και της Ειρήνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κατσίλλης Πανορμίτης του Ιωάννη και της Πολυξένης
Κεραμέα Πελαγία του Νεκταρίου και της Δέσποινας
Κεφαλούκος Ιωάννης-Γεώργιος του Πανορμίτη και της Βασιλικής
Κλαδάκης Αρσένιος του Κωνσταντίνου και της Καθολικής

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (258)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κομινάτος Χρυσοβαλάντης του Κωνσταντίνου και της Τσαμπίκας
Κοντός Αθανάσιος του Στυλιανού και της Μαρίας
Κουλουμπράκης Δημήτριος του Νικήτα και της Αφροδίτης
Κουτσογιαννάς Νικόλαος του Παντελή και της Ευαγγελίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κρητικού Χρυσούλα του Κυριάκου και της Ευαγγελίας
Κύρη Μαρία του Γεωργίου και της Αικατερίνης
Λάζος Ιωάννης του Δημητρίου και της Χρυσάννας
Λυμπέρης Αθανάσιος του Μιχαήλ και της Κωνσταντίας

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (259)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μιχαήλου Άγγελος-Βαλάντης του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής
Μουσταφά Κεμάλ του Νασμή και της Σεβήμ
Νικολής Νικόλαος του Σωτηρίου και της Μαριάννε-Βε
Ντελλά Ειρήνη του Γεωργίου και της Αικατερίνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ  ΜΕΛΗ

Οικονόμου Ελευθέριος-Ντίλα του Νικολάου και της Τρέισι-Κάθριν
Πακάκης Σταύρος του Σπυρίδωνος και της Μαρίας
Παπαδόπουλος Ελευθέριος του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής
Παραπονιάρης Θεόδωρος του Εμμανουήλ και της Μαρίας

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (260)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σαρούκος Δημήτριος του Σπυρίδων και της Κατίνας
Σιδηρόπουλος Φώτιος του Νικολάου και της Ελευθερίας
Σταματάκη Άννα του Μιχαήλ και της Μαριάνθης
Συντυχάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Βαρβάρας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Τοπάλογλου Αχμέτ του Χαλήλ και της Γκιουλέν
Τσακίρογλου Σεϊμά του Μεχμέτ και της Εσμά
Τσίγκρας Νικόλας του Εμμανουήλ και της Έβα
Φασουλάκη Δέσποινα του Νικήτα και της Χριστίνας

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (261)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αγγελόπουλος Χαράλαμπος του Ιωάννη και της Παναγιώτας
Αγιακάτσικας Δημήτριος του Αντωνίου και της Αναστασίας
Άνγκελ Ιρίνα του Βασιλείου και της Εκατερίνα
Αντωνιάδης Νικήτας του Μιχαήλ και της Ανθής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ  ΜΕΛΗ

Αττιτής Δημήτριος του Κωνσταντίνου και της Τσαμπίκας
Βαλσαμίδη Πολυξένη του Μιχαήλ και της Γεωργίας
Βανγγελη Μανόλ του Βανγγέλη και της Ύλλκα
Βασιλάκης Ευστάθιος του Ιωάννη και της Ιωάννας

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (262)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Γκούντας Αριστείδης του Γεωργίου και της Αναστασίας
Δημητρούλης Αλέξανδρος του Εμμανουήλ και της Γκαμπριέλε
Δούβαλης Χρυσόστομος του Μιλτιάδη και της Αικατερίνης
Ελευθεριάδη Χριστίνα του Κωνσταντίνου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ευθυμίου Βασίλειος του Ηλία και της Μαρίας
Ζαχαριάδη Καλλιόπη του Δημητρίου και της Τσαμπίκας
Ηλιάκης Στυλιανός-Ανδρέας του Μιχαήλ και της Παρασκευής
Θεοφίλης Αργύρης του Αντωνίου και της Μαρίας

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (263)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κανταρζόγλου Γεώργιος του Αντωνίου και της Ελένης
Καραγιάννη Χαρίκλεια του Πέτρου και της Διονυσίας
Καστελλοριζός Νικόλαος του Βασιλείου και της Άννας
Κατσίβας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου και της Ειρήνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κιεζαρι Ηλίας του Γιώργου και της Άννας
Κλαδογένης Δημήτριος-Ιάκωβος του Παναγιώτη και της Γουέντι-Ρος
Κοζάς Ιωάννης του Δημητρίου και της Πανδώρας
Κοσμάς Λάμπρος του Σπυρίδωνος και της Δέσποινας

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (264)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κουτσάμπασης Αλέξανδρος-Ιγνάτιος του Χριστοφόρου και της Ειρήνης
Κουφού Κωνσταντίνος του Μάρκου και της Γεωργίας
Κρητικός Μιχαήλ-Θεοχάρης του Σταύρου και της Αικατερίνης
Κυπριώτης Νικόλαος του Γεωργίου και της Λαμπρινής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κυριακέας Αλέξανδρος του Ευαγγέλου και της Ελένης
Κωνσταντινίδης Περικλής του Κωνσταντίνου και της Αικατερίνης
Κωνσταντίνου Λαουρεντίνα-Γεωργία του Αριστοτέλη και της Ιβόν-Χριστίνας
Λαδικός Δημήτριος του Βασιλείου και της Ανθούλας

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (265)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαγκανάς Λάμπρος του Μιχαήλ και της Αντωνίας
Μαγκαφάς Ιωάννης του Ευαγγέλου και της Παρασκευής
Μαίρης Άγγελος του Ιωάννη και της Κόμισσας
Μαλανδρή Ασημίνα του Αναστασίου και της Ελένης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαλτέζος Ευάγγελος του Σταύρου και της Όλγας
Μαμουζέλος Αριστοτέλης του Μιχαήλ και της Χριστίνας
Μανιά Φαίδρα του Πέτρου και της Τσαμπίκας
Μανούσου Τάνι του Ευσταθίου και της Καρολ-Τζην

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (266)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαστόρου Μιχαήλ του Νικολάου και της Κάρλα
Μαυρομιχάλης Περίανδρος του Σπυρίδωνα και της Χρυσάνθης
Μεταξάς Ανδρέας του Ευριπίδη και της Κυριακής
Μπαλασκά Τσαμπίκα-Ειρήνη του Μηνά και της Καλλιόπης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπασονίδης Οδυσσέας του Αριστοτέλη και της Ναταλίας
Μπετσιαλή Σαπαετίν-Σάββας-Γαβριήλ του Ρετζέπ και της Ζαλιχέ
Μυλωνας Φραγκίσκος του Ηλία και της Ανθής
Ντελέκου Ευανθία του Δημητρίου και της Ασπασίας

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (267)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Πάμπαλη Αλεξάνδρα του Μιχαήλ και της Στυλιανής
Παπαγεωργίου Δανάη του Βασιλείου και της Δάφνης
Παπαμιχαήλ Παντελεήμων του Μερκουρίου και της Εύα-Μαρί
Παπουτσής Μιχαήλ του Ιωάννη-Ελευθερίου και της Άννας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Πατρός Σπυρίδων του Αντωνίου και της Ξένης
Παυλίδης Κομνηνός του Νικολάου και της Φούλας
Πετρίδης Ευστάθιος του Ιωάννη και της Μαρίας-Κλεαν
Ρουμελιώτης Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Χριστίνας

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (268)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σαμαρτζής Ευάγγελος του Στέργου και της Αλεξάνδρας
Σαρρή Άννα του Μιχαήλ και της Σταυρούλας
Σεϊτης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Αστερόπης
Σκορδής Νικόλαος του Χαραλάμπους και της Μαριάνθης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σοιχάν Χαλιντέ-Χαντάν του Εσρέφ-Αβνή και της Εμινέ
Στέλλα Αλέξανδρος-Γεώργιος του Λουϊτζι και της Ζωής
Στουππής Παναγιώτης του Παύλου και της Δέσποινας
Σωτρίλλη Αικατερίνη του Γεωργίου και της Ελένης

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (269)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Τσουκαλάς Ηλίας του Μιχαήλ και της Μαγκαφούλας
Φραγκάκη Καλλιόπη του Μιχαήλ και της Τσαμπίκας
Φωτάκης Φωκάς του Αντώνη και της Καλλιόπης
Χαλκίτου Θεώνη-Αριέτ του Βασιλείου και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Χαραλάμπους Εμμανουήλ του Ευαγγέλου και της Ζαχάρως
Χαρτερός Παναγιώτης του Νικήτα και της Δήμητρας
Χατζηγεωργίου Μαρία-Χριστίνα του Αντωνίου και της Νεκταρίας-Δη
Χριστοδουλάρας Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Ναυσικάς

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (270)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αγαπητίδης Ανδρέας-Αγαπητός του Σωτηρίου και της Ούλλα-Βιόλα
Αθανασίου Τσαμπίκα-Ελευθερία του Γεωργίου και της Παρασκευής
Αντωναράς Χάρης-Τσαμπίκος του Στεφάνου και της Σεβαστής
Αρφαράς Βασίλειος του Σπυρίδωνος και της Βρίττ-Μαρί-Ιρ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αυγέρης Γιώργος του Φώτου και της Χρυσάνθης
Βαλμάς Χαράλαμπος του Παντελή και της Μαρίνας
Βασιλείου Γεώργιος του Θεοδώρου και της Αναστασίας
Γεωργαρά Ιουλιέττα του Νικολάου και της Χρίτσε

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (271)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Δασκαλάκη Δήμητρα του Άνθιμου και της Παρασκευής
Διακονικόλας Αντώνιος του Ιωάννη και της Μαρίας
Ελευθεριάδης Γεώργιος του Νικολάου και της Πηνελόπης
Ζόνια Αλτίν του Θοδωράκη και της Λεονόρας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ζωάννου Μιχαήλ του Χαλίλ και της Γεωργίας
Θεολόγου Μαργαρίτα του Ιωάννη και της Τσαμπίκας-Ειρήνης
Καβαλιέρος Νικόλαος του Γαβριήλ και της Μαρίας
Καμάης Ανδρέας του Παύλου και της Τσαμπίκας

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (272)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κλαδογένη Αλεξάνδρα του Δημητρίου και της Γκαμπριέλλα
Κουμαντζιάς Σάββας του Χρήστου και της Ευθυμίας
Κούντρας Ηλίας του Μιχαήλ και της Μααρίτ-Χέϊντ
Κοψιάς Βασίλειος του Ιωάννη και της Κυριακής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κρίκης Σπύρος του Χρήστου και της Σοφίας
Κυπριώτης Δημήτριος του Ελευθερίου και της Δούκισσας
Κωστάκης-Παυλίδης Μιχαήλ του Νικολάου και της Αικατερίνης
Λάμπρου Παναγιώτης του Στυλιανού και της Ελευθερίας

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (273)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λυμουρας Άγγελος του Παναγιώτη και της Αγνής
Μαλλιάκας Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου και της Σοφίας
Μανωλάς Ιωάννης του Δημητρίου και της Άννας
Μαστροπαύλος Παναγιώτης του Εμμανουήλ και της Γεωργίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαυρής Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου και της Άννας
Μελιδώνη Ευδοκία-Αγγελική του Βασιλείου και της Γκέρντα-Ελίζ
Μητσινιώτης Χρυσόστομος του Νικολάου και της Κατίνας
Μίγκλη Σταματία του Μιχαήλ και της Μαρίας

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (274)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπακλαβατζή Αχμέτ του Σεφκέτ και της Λααχε
Μπαμπαλας Δημήτριος του Αλεξάνδρου και της Αμαλίας
Μπόνης Γεώργιος του Αντωνίου και της Μελίνας
Μπουχούνα Ηλιάνα του Χρήστου και της Χρυσάνθης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μύρτο Ντριτάν του Παναγιώτη και της Κατίνας
Ναπολεώνη Καλλιόπη του Λέωντος και της Δέσποινας
Νιανιάκης Αθανάσιος του Ζήση και της Αγνής
Ντάλιας Σάββας του Στεφάνου και της Μοσχούλας

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (275)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ντινόρης Εμμανουήλ του Ευστρατίου και της Πανορμίτας
Ξιαλινάς Παναγιώτης του Ιωάννη και της Κλάρα-Μπριτ
Ξύππας Φρατζής-Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Δέσποινας
Οικονόμου Άγγελος του Μιχαήλ και της Σταματίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ορφανός Κωνσταντίνος του Γεωργίου και της Αικατερίνης
Οτουσμπίρ Σουκρού του Μπεκίρ και της Καμερ-Σεμά
Πάλλας Σταμάτιος του Τσαμπίκου και της Βασιλείας
Παναγόπουλος Ιωάννης του Σωτηρίου και της Αικατερίνης

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (276)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Παπανικολάου Δημήτριος του Αντωνίου και της Τσαμπίκας
Παπαπαναγώτης Άγγελος-Κωνσταντίνος του Ιωάννη-Αλεξ και της Μοσχούλας
Παραδείσης Χρυσοβαλάντης του Εμμανουήλ και της Φανής
Παρασκευόπουλος Άγγελος του Δημητρίου και της Καλλιόπης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Πατσαβούδη Αγαθή-Μαρία του Κωνσταντίνου και της Αριστέας
Πελεκάνος Ιωάννης-Παντελής του Εμμανουήλ και της Ειρήνης
Περούλης Διονύσιος του Γεωργίου και της Αγγελικής
Πετράς Μιχαήλ του Ιωάννη και της Άννας

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (277)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Πουτούρης Αθανάσιος του Ηρακλή και της Μαρίας
Πυράκη Αρμονία του Νικολάου και της Ελένης
Ρεμπελάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Ερατούς
Ρούσσος Βασίλης του Μιχαήλ και της Μαρκεσίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σαββάκη Μαρία-Ελευθερία του Σπυρίδωνος και της Κυριακούλας
Σακελλαράκη Παντελίτσα του Σωτηρίου και της Ελένης
Σαμαράς Χρήστος του Τσαμπίκου και της Υπαπαντής
Σερμπέσης Αργύριος του Κωνσταντίνου και της Μαρίας

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (278)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Τόμπρας-Βλάχος Παναγιώτης του Χαραλάμπους και της Ανθής
Τρικοίλης Νικόλαος του Γεωργίου και της Μιχαλίας
Τρίπης Νικόλαος του Γεωργίου και της Ευαγγελίας
Τσακμάκης Νικόλαος του Θεοδώρου και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Τσιτσεκλής Γεώργιος του Δημητρίου και της Χριστίνας
Φανιός Βασίλειος του Νικολάου και της Ελένης
Φρουζάκης Γεώργιος του Ιωάννη και της Γεωργίας
Χαβιαράς Αναστάσιος του Πανορμίτη και της Ελένης

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (279)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αγγελής Αργύρης-Σταύρος του Αντωνίου και της Δέσποινας
Αλευροφά Κρυσταλλιώ του Σταύρου και της Καλλιόπης
Αναστασιάδης Νικόλαος-Νεκτάριος του Αναστασίου και της Βασιλείας
Αρτίκης Λάζαρος του Βασιλείου και της Ελένης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Βάβαλος Αθανάσιος του Αγγέλου και της Κυριακούλας
Βαλάκης Αντώνιος του Βασιλείου και της Αυγερούλας
Βάσιλας Βασίλης του Στυλιανού και της Χρυσαφένιας
Βενετούλης Πανορμίτης-Ευάγγελος του Γεωργίου και της Ηλιάδας

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (280)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Γερουτσής Χρύσανθος-Νεκτάριος του Κωνσταντίνου και της Άννας
Γεωργίου Ελευθέριος του Μάρκου και της Αικατερίνης
Γιαννάς Παναγιώτης του Κωνσταντίνου και της Αικατερίνης
Γιαννούρης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου και της Νικολέττας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Γκούτσιας Γεώργιος του Ευθυμίου και της Τσαμπίκας
Γλυνάτση Γεωργία του Νικολάου και της Ιωάννας-Αριστ
Δακούτρος Δημήτριος του Βασιλείου και της Αλεξάνδρας
Δηλμπεράκης Παναγιώτης του Πέτρου και της Βασιλείας

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (281)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ζαφειρόπουλος Χρήστος του Ζαφειρίου και της Λαμπρινής
Ζερβός Γεώργιος του Ιωάννη και της Βίλχε Λμινε-Μ
Ζωάννου Βασίλειος του Γεωργίου και της Ειρήνης
Ηλιού Νικόλαος του Εμμανουήλ και της Παρασκευής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Θεοχάρης Στυλιανός του Δημητρίου και της Μαριάνθης
Ίλτσιος Φιλοκτήμων του Κωνσταντίνου και της Σταματίας
Ιωαννίδης Αχιλλέας του Αναστασίου και της Μαρίας-Αγγελικής
Καλημεράκη Καθολική του Κωνσταντίνου και της Φωτεινής-Σκια

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (282)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καριώτης Μιχαήλ του Διονυσίου και της Ελένης
Καρυδάκης Στέφανος του Παναγιώτη και της Μαργκίτ-Ανδρ
Καστρουνή Μιχαλίτσα του Φιλήμωνος και της Άννας
Κατσαμπα Χριστίνα του Σταματίου και της Τσαμπίκας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καψή Αναστασία του Ιωάννη και της Καθολικής
Κεράτσης Αναστάσιος του Ιωάννη και της Τσαμπίκας
Κετεντζόγλου Κωνσταντίνος του Αβραάμ και της Παναγιώτας
Κίκας Μιχαήλ του Σπύρου και της Ταρσία

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (283)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κουμπιός Ιωάννης του Σωτηρίου και της Τσαμπίκας
Κουρμαδιάς Παναγιώτης του Μιχαήλ και της Αναστασίας
Κουτούζος Μιχαήλ-Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Αγγέλας
Κουτσούκος Δημήτριος του Ανδρέα και της Ευαγγελίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κρεμλή Αναστασία του Μιχαήλ και της Ευαγγελίας
Κρητικού Ευφροσύνη-Μαρία του Αναστασίου και της Αμαλίας
Κυπριάδης Γεώργιος του Ιωάννη και της Ευτυχίας
Κωβαίος Ευθύμιος του Μιχαήλ και της Βασιλείας

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (284)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μακαρούνης Λυκούργος-Αλφρέδος του Σταύρου και της Ιωάννας
Μαλτέζος Ορέστης-Κωνσταντίνος του Νικολάου και της Μαρίας
Μανιάς Γεώργιος του Στεφάνου και της Κριστέλ
Μανούσος Θωμάς του Ιωάννη και της Ραιπα-Χελεν

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαντικός Σωτήριος του Μιχαήλ-Ευστρατίου και της Αναστασίας
Μανωλακιού Χρυσούλα του Μιχαήλ και της Αργυρώς
Μαρκιού Ιωάννης-Αναστάσιος του Παναγιώτη και της Μαρίας
Ματθαίου Μάριος του Ηλία και της Δήμητρας

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (285)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μοσχοβάκος Νικόλαος του Βασιλείου και της Καλλιόπης-Μα
Μουστάκας Ιωάννης του Παράσχου και της Αικατερίνης
Μπάμπης Κωνσταντίνος του Πάρη-Νικολάου και της Θεοδοσίας
Μπούκσα Μαρτσέλ του Ντουμίτρου και της Σβετλάνας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπούσιου Δέσποινα του Σταύρου και της Άννας
Μυσιρλάκη Μαριάννα του Παρασκευά και της Παιβίκκι
Νεοφύτου Αναστάσιος του Δημητρίου και της Βαλασίας
Νικολακόπουλος Βασίλειος του Αναστασίου και της Βασιλικής

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (286)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΑ Στυλιανή του Γεωργίου και της Χρυσούλας
ΠΑΝΑΓΟΣ Παναγιώτης του Ιωάννη και της Ειρήνης
ΠΑΝΑΓΟΥ Χριστίνα – Λίζα του Μιχαήλ και της Οιλι – Ορβόκκι
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ Ιωάννης του Νικολάου και της Μαργαρίτας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΝΤΙΔΟΣ Δημήτριος του Ηλία και της Καλλιόπης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Ελένης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σιμώνη του Γεωργίου και της Έλλης
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Γεώργιος του Κωνσταντίνου και της Σοφίας

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (287)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ Μαρία του Αντωνίου και της Ειρήνης
ΡΑΔΟΣ Μιχαήλ – Τσαμπίκος του Ιωάννη και της Μαρίας
ΡΙΖΟΣ Μιχαήλ του Αριστοκλή της Εμβούλης
ΡΟΧΑΝΙ – ΣΑΡΒΕ ΣΤΑΝΙ Λουα του Μπιζαν και της Ναγμε

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΑΙΤΗΣ Μιχαήλ – Νεκτάριος του Νικήτα και της Ανθούλας
ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη και της Ειρήνης
ΣΙΑΠΟΣ Κυριάκος του Γεωργίου και της Καλλιόπης
ΣΚΑΡΟΣ Αντώνιος του Μιχαήλ και της Ευαγγελίας

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (288)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΥΡΜΟΣ Ηλίας του Πέτρου και της Μαρίας
ΣΩΤΗΡΑΚΗ Ξανθή του Σταματίου και της Άννας
ΤΖΕΛΛΟΣ Παναγιώτης – Φοίβος του Ευαγγέλου και της Χριστίνας
ΤΣΑΛΛΑΣ Σπυρίδων του Γεωργίου και της Χαρίκλειας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΑΠΑΛΗ Αικατερίνη του Κωνσταντίνου και της Ελένης
ΤΣΙΑΒΕΛΗ Σταμάτω του Δημήτρη και της Ευθυμίας
ΤΣΙΦΤΗ Μαρία του Ιωάννη και της Αθηνάς
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ Κρυστάλλω του Ιωάννη και της Αικατερίνης

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (289)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΦΡΑΓΚΟΣ  Γεώργιος του Μιχαήλ και της Μαρίας
ΦΤΑΚΛΑΚΗΣ Χρυσόστομος του Παναγώτη και της Ιωάννας
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Φωτεινή του Ιωάννη και της Χαριτωμένης
ΧΑΛΑΡΗΣ Γεώργιος του Παναγιώτη – Πα. και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ζήσης του Λεωνίδα και της Μαρίας
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Μιχάηλ του Δημητρίου και της Χριστίνας
ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ Δήμητρα του Κωνσταντίνου και της Μαρίας
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗ Ειρήνη του Γεωργίου και της Καλλιόπης

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (290)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΓΓΕΛΑΚΗ Καλλιόπη του Βασιλείου και της Χρυσούλλας
ΑΓΓΕΛΟΥ Βιργινία του Μιχαήλ και της Φανουρίτσας
ΑΓΡΙΟΣ Νικόλαος του Χαράλαμπου και της Ντιάνα
ΑΛΑΒΕΡΑΣ Φίλιππος του Κωνσταντίνου και της Δέσποινας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΜΑΛΛΟΥ Καρολίνα – Μαρία του Γεωργίου και της Ελίζαμπεθ – Φ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ Μαρουλία του Εμμανουήλ και της Διαμαντίας
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Βαγιανός του Παναγιώτη και της Μαρίας
ΑΝΤΙΦΙΛΙΩΤΗ Ελένη του Μιχαήλ και της Νομικής

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (291)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΒΑΛΣΑΜΗΣ Μιχαήλ του Πέτρου και της Ελένης
ΒΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Δημητρίου και της Μαρίας
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ειρήνη – Τσαμπίκα του Μιχαήλ και της Ελευθερίας
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ Γεώργιος του Στυλιανού και της Τσαμπίκας – Κυρ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ιωάννης του Μενελάου και της Τσαμπίκας – Μα
ΒΟΥΛΗΣ Λυκούργος του Ιωάννη και της Μαριγώ
ΓΑΛΑΝΑΚΗ Μαρία – Άννα του Σπυρίδωνα και της Ειρήνης – Σωτηρ
ΓΑΝΤΑΡΗ Ιορντάνα – Φλορεντίνα – Χριστίνα – Τριανταφυλλιά του Μιχαήλ και της Τσαμπίκας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (292)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΙΑΚΛΟΣ Ανδρέας του Εμμανουήλ και της Αντωνίας
ΓΙΑΝΝΙΑ Αικατερίνη του Στυλιανού και της Αρεντπε – Ιακ
ΓΚΙΝΝΗΣ Ιωάννης – Χρυσοβαλάντης του Παντελή και της Αικατερίνης
ΔΑΝΑΣ Μιχαήλ του Ελευθερίου – Δα και της Ελευθερίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΙΑΝΝΟΥ Δήμητρα – Ευαγγελία του Ιωάννη και της Φωτεινής
ΓΙΩΡΓΑ Δικαία του Αντωνίου και της Ειρήνης
ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ Όλγα του Βασιλείου και της Βασιλικής
ΔΕΔΕ Άννα – Ειρήνη του Διονυσίου και της Μαρίας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (293)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΖΑΓΟΡΑ Θεοδώρα του Σωτηρίου και της Σωτηρίας
ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗ Ευαγγελία του Αναστασίου και της Νεκταρίας
ΖΟΥΡΑΡΑΚΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Σταματίας
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Ιωσήφ του Κωνσταντίνου και της Πάολα – Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΖΑΡΑΚΗ Ελένη του Σταύρου – Πανορ και της Νικολέττας
ΖΕΡΒΟΣ Βασίλειος του Φωτίου και της Χριστίνας
ΗΛΙΟΥ Αθανασία – Παουλίνα του Αναστασίου και της Σαιλα – Ιουλικκ
ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ Νίκη του Σακελλάριου και της Μαρίας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (294)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΛΕΑΣ Κωνσταντίνος του Χριστοδούλου και της Κυριακής
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Εμμανουήλ – Χρυσοβαλάντης – Τσαμπίκος του Σκεύου και της Ευδοκίας
ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗΣ Ευάγγελος του Εμμανουήλ και της Φωτεινής
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ Αργυρώ του Γεωργίου και της Άννας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΛΟΓΛΟΥ Χρυσοβαλάντης του Διαμαντή και της Ειρήνης
ΚΑΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα και της Αικατερίνης
ΚΑΠΠΟΣ Αναστάσιος του Σταύρου και της Ανδριανής
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δημήτριος – Νεκτάριος του Αντωνίου και της Ιωάννας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (295)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΤΡΗΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ και της Παρασκευής
ΚΕΛΕΣΟΓΛΟΥ Χουσαμεττίν του Ιμπραήμ – Χακκή και της Χουριέ
ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ Τσαμπίκα – Χρυσοβαλάντη του Εμμανουήλ και της Ειρήνης
ΚΟΝΤΟΣ Κωνσταντίνος του Νικήτα και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΤΤΙΔΕΝΙΟΥ Ευαγγελία του Δημητρίου και της Σεβαστής
ΚΕΦΑΛΑ Μαρία του Θεοδώρου και της Ειρήνης
ΚΟΔΕΛΛΑ Θεοδώρα του Ηλία και της Ανδρονίκης
ΚΟΛΙΑΔΗ Άννα του Γεωργίου και της Δικαίας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (296)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΥΝΕΛΛΕΣ Κωνσταντίνος – Μιχαήλ του Δημητρίου και της Δέσποινας
ΚΟΥΣΤΑΣ Αλέξανδρος του Κλεομένη και της Αρμαρίτα
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ανδρέας του Παντελεήμονος και της Νίκης
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΑΙΔΟΣ Μιχαλίτσα – Ειρήνη του Γαβριήλ και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΚΟΥΡΟΥ Χρυσοβαλάντη – Χρυσούλα του Εμμανουήλ και της Αλεξάνδρας
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ Άννα του Πέτρου και της Αικατερίνης – Α
ΚΟΥΦΟΣ Ευστράτιος του Ιωάννη και της Μαρίας
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Ελισάβετ του Γεωργίου και της Κωνσταντίας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (297)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΛΑΤΟΣ Πέτρος του Ιωάννη και της Αικατερίνης
ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ Ειρήνη – Χρυσοβαλάντω του Γεωργίου και της Αναστασίας
ΛΩΛΟΣ Νικόλαος του Δημητρίου και της Χρυσάνθης
ΜΑΖΑΡΑΚΗ Ειρήνη – Χρυσοβαλάντη του Ιωάννη και της Μιχαλίτσας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΛΟΙΖΟΣ Γεώργιος – Φανούριος του Νικήτα και της Ασπασίας
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Μιχαήλ του Δημητρίου και της Φωτεινής
ΜΑΓΚΛΗΣ Νικόλαος του Φραγκίσκου και της Αγκνες
ΜΑΙΛΑΚΑΚΗΣ Μιχαήλ του Νικολάου και της Θέμιδος

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (298)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Αθανασίας
ΜΑΥΡΟΜΑΓΟΥΛΟΣ Αθανάσιος του Μιχαήλ και της Αγγελας
ΜΕΝΟΥΧΟΣ Θέμελης του Γεωργίου και της Διονυσίας
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Βασίλειος – Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΑΡΚΟΝΙΟΣ Ελευθέριος του Νικήτα και της Νίκης
ΜΑΤΣΟΥΚΑ Μαργαρίτα – Ελισάβετ του Γεωργίου και της Φαμπια
ΜΑΧΛΗ Ειρήνη του Εμμανουήλ και της Ανδρονίκης
ΜΟΝΔΑΝΟΣ Παναγιώτης του Ελευθερίου και της Στυλιανής

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (299)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΠΑΡΙΑΝΟΥ Κονδύλω – Χρυσοβαλάντω του Κωνσταντίνου και της Μαρίας
ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ Παντελεήμων του Δημητρίου και της Ευδοκίας
ΜΥΛΩΖΗΣ Μάρκος – Αλέξανδρος του Ιωάννη και της Χριστίνα – Νται
ΝΙΚΟΛΗΣ Ιωάννης του Άνθιμου και της Σεβαστής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ Γεώργιος του Θεοδοσίου και της Αριστέας
ΜΠΟΥΜΠΑ Φλώρα του Παναγιώτη και της Νομικής
ΝΑΛΜΠΑΝΤ – ΣΑΡΙΚΑΚΗ Δάφνη του Με την και της Παναγούλας
ΞΥΠΠΑΣ Φραντζής του Νικολάου και της Γιασεμή

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (300)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Μιχαήλ του Ιωάννη και της Παναγιώτας
ΠΑΛΛΙΕΡΑΝΗΣ Θεόδωρος του Χρήστου – Βιτσεν και της Παρασκευής
ΠΑΝΤΕΡΗΣ Δημήτριος του Χαραλάμπους και της Δέσποινας
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος του Ιωάννη και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη του Αθανασίου και της Κάρολιν
ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ Σωτηρία του Γεωργίου και της Μαρίας
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  Δημήτριος του Γεωργίου και της Καλλιόπης
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Γεώργιος του Στέργου και της Ειρήνης

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (301)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Παναγιώτης του Θεοδώρου και της Αλεξάνδρας
ΠΕΛΑΡΔΗ Ελευθερία του Φιλίππου και της Γεωργίας
ΠΕΤΡΙΔΗΣ Νικόλαος του Νικολάου και της Τσαμπίκας – Ευρ
ΠΙΖΑΝΙΑΣ Εμμανουήλ του Αντωνίου και της Χρυσάνθης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΠΑΤΛΑΚΑ Μελπομένη του Παναγιώτη και της Σεβαστής
ΠΟΛΙΤΗ Χριστίνα – Ευθυμία του Σάββα και της Τζεορτζέτα
ΡΗΓΑΚΗΣ Ευστάθιος του Ανδρέα και της Μαρίας
ΡΟΔΙΤΗ Αγγελική του Κωνσταντίνου και της Ελευθερίας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (302)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΑΒΙΓΚΟΥ Μαριάνθη του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής
ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ Γεώργιος του Χρήστου και της Όλγας
ΣΕΙΤΗΣ Αντώνιος του Σταύρου και της Μαρίας
ΣΚΟΥΡΤΗ Πολυξένη του Σπυρίδωνος και της Μερσίνα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΑΛΙΧΟΣ Παναγιώτης του Στυλιανού και της Καρίνα – Λιλλε
ΣΕΡΒΟΥ Ναταλι του Αθανασίου και της Αννίτα
ΣΙΜΕΡΤΖΑΚΗΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ και της Μαρίας
ΣΚΟΝΗ Αθηνά – Τσαμπίκα του Ελευθερίου και της Χαρίκλειας

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (303)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΤΑΝΤΖΟΣ Εμμανουήλ του Σταματίου και της Καλλιόπης
ΣΤΡΕΒΛΟΥ Ζωγραφούλα του Ευαγγέλου – Αντ και της Δέσποινας
ΤΑΚΟ Εσμεράλντα του Λαζαρ και της Μαριε
ΤΕΡΝΕΖΗΣ Χρήστος του Ηλία και της Θεοδώρας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ Θωμάς του Χρήστου και της Ευαγγελίας
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Καλλιόπη του Μιλτιάδη και της Σταυρούλας
ΤΣΟΓΙΑ Γιασεμή του Κυριάκου και της Καθολικής
ΤΟΥΜΑΡΑ Τερέζα του Ηλία και της Τοβε – Μονικα

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (304)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΑΦΟΥΤΗΣ Γεώργιος του Χαράλαμπου και της Δημητρίας
ΤΣΙΑΒΟΣ Ιωάννης του Γεωργίου και της Τσαμπίκας
ΦΑΥΓΗΣ Ελευθέριος του Μιχαήλ και της Δέσποινας
ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ – Φιλήμων του Γεωργίου και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΤΣΙΚΟΥΡΗ Ευδοκία του Εμμανουήλ και της Μάρθας
ΤΣΙΡΙΓΚΑ Ασημίνα – Αναστασία του Γεωργίου και της Καθολικής
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ Καλλιόπη του Νικολάου και της Ελευθερίας
ΧΑΝΙΩΤΗ Άννα του Γεωργίου και της Ειρήνης

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (305)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιωάννης του Αντωνίου και της Ευαγγελίας
ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ Ειρήνη του Μιχαήλ και της Φωτεινής
ΧΑΤΖΗΚΑΛΦΑΣ Ανδρέας του Γεωργίου και της Μαρίας
ΨΥΛΛΟΥ Ασημίνα του Δημητρίου και της Ειρήνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ Μαρία του Λάζαρου και της Καθολικής
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Ευρυδίκη του Κυριάκου και της Αργυρώς
ΨΥΛΛΑΚΗ Κυριακή – Ιωάννα του Σπυρίδωνος και της Μαρίας
ΨΥΛΛΟΣ Γεώργιος του Σταύρου και της Ευαγγελίας

6ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (306)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΓΓΟΥΡΑΣ Ιωάννης του Στέργου και της Αικατερίνης
ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ Αλεβίζος του Παναγιώτη και της Σεβαστής
ΒΛΑΜΟΣ Σάββας του Αντωνίου και της Όλγας
ΓΕΩΡΓΑΡΑ Γεωργία του Νικολάου και της Τζοζεφιν – Βικ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΚΡΙΒΑ Ιωάννα του Βασιλείου και της Γεωργίας
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ Μαρία του Άνθιμου και της Ειρήνης
ΒΑΡΕΛΗ Στέλλα του Αναστασίου και της Αμαλίας
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ Αργύριος του Γεωργίου και της Σοφίας

6ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (307)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ Μιχαήλ του Χρήστου – Γεωργπ και της Πελαγίας
ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ Βασίλειος του Ελευθερίου και της Κυριακής
ΔΗΜΟΣ Δημήτριος του Λουκά και της Χάιδως
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Ηλίας του Χρήστου και της Αναστασίας – Χρ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Αναστασία – Τσαμπίκα του Σωτηρίου και της Αναστασίας
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ Μαρίνα του Γεωργίου και της Μαρίας – Τερέζας
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ Ιωάννης του Νικολάου και της Μαρίας
ΖΑΧΑΡΙΑ Ειρήνη – Θεοδώρα του Γαβριήλ και της Μπριγκιττα – Μ

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (308)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ζώης Κωνσταντίνος του Γεωργίου και της Ειρήνης
Θεοχαρίδης Χρήστος του Θεοχάρη και της Κασσιανής-Μαρ
Ιωάννου Μιχαήλ του Σταύρου και της Ειρήνης
Κακλιός Ανδρέας του Ιωάννη και της Καθολικής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καλαφατά Μαρία του Μιχαήλ και της Παρασκευής
Καλούδη Ειρήνη του Βασιλείου και της Μαρίας
Καμπέρη Σοφία του Άγγελου και της Ευγενίας
Καπαζάς Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ και της Αναστασίας

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (309)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κατσίλλης Πανορμίτης-Ραφαήλ του Ιωάννη και της Αναστασίας
Κετσές Ευάγγελος του Πανορμίτη και της Ειρήνης
Κινούς Μιχαήλ του Βασιλείου και της Πηνελόπης
Κοζάς Γεώργιος του Ιωάννη και της Αντωνίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κοντόσης Ευάγγελος του Γεωργίου-Θωμά και της Ελένης
Κορρού Δέσποινα του Στυλιανού και της Βαλασίας
Κουγκράς Στυλιανός-Αλέξανδρος του Δημητρίου και Ντάγκμαρ-Ελ
Κωνσταντίνου Σπυρίδων του Κωνσταντίνου και της Ελένης

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (310)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λιζάρδος Δημήτριος του Αριστόδημου και της Αντωνίας
Μαγουλιώτης Αθανάσιος του Χρήστου και της Σεβαστής
Μάλαμας Δημήτριος του Ιωάννη και της Χρυσούλας
Μαντικός Χαράλαμπος του Τσαμπίκου και της Γεωργίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μανώλακας Φιλήμων του Ιωάννη και της Καλλιόπης
Μανωλούκος Εμμανουήλ-Χρήστος του Ιωάννη και της Βασιλείας
Ματθαίου Κωνσταντίνα-Καθολική του Ιωάννη και της Τερψιχόρης
Μαυρικάκης Πατρικ-Αγαπητός του Χρήστου και της Άννε-Σαρλότ

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (311)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπαλαλή Σοφία του Ιωάννη και της Ειρήνης
Μπαρκανίκας Χαράλαμπος του Λουκά και της Μαρίας
Μπιζντάνη Κριστάκη του Ναούν και της Αγλαϊας
Μπόλη Ανδρέας του Χριστάκη και της Νατάσσας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπουρνή Χρυσάνθη του Ευτύχιου και της Ελευθερίας
Νικήτα Μαρία του Σπυρίδωνος και της Ευσταθίας
Νικηταράς Νικήτας του Σπυρίδωνος και της Δήμητρας
Ορμενάι Γκεντγιάν του Φάτος και της Μαιλιντα

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (312)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Παππούλης Πατρικ-Μαδώνης του Δημητρίου και της Χενριέττ-Λου
Παρασκουλάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Μαρίας
Πάχος Κυριάκος του Ευαγγέλου και της Δικαίας
Πετρίδης Γεώργιος-Νεκτάριος του Νικολάου και της Δέσποινας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Πήλιου Χριστίνα του Γιάννη και της Μήλω
Πιχιβέ Φετχί του Μεχμέτ και της Γκονούλ
Πόκκια Ιωάννα του Κωνσταντίνου και της Εστέλα-Στυλι
Ροδίτης Κωνσταντίνος-Παναγιώτης του Μιχαήλ και της Καλλιόπης

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (313)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σεράντης Δημήτριος του Κωνσταντίνου και της Καλλιόπης
Σιμαμπούκου-Ζαμπέλης Ουϊλιαμ του Ιακώβου και της Ρόζμαρι
Σιφωνιός Νικόλαος του Γεωργίου και της Ζωής
Σούλτσε Άλμπι του Στέφαν και της Ναζλιέ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σπανού Θεοδώρα του Νικολάου και της Κατίνας
Σπυρίδης Μάρκος του Παύλου και της Δααδ
Σπύρου Σταματία του Αθανασίου και της Σωτηρίας
Σταμάταρου Μαριάνα του Κωνσταντίνου και της Δικαίας

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (314)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Σωτηράκης Μιχαήλ του Αναστασίου και της Ροουζμαρυ-Κ
Ταντής Μιχαήλ του Γεωργίου και της Ειρήνης
Τέλιου Αντιγόνη του Βασιλείου και της Όλγας
Τζατζάκης Στέφανος του Δημητρίου και της Ιουλίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Τηλέμαχου Γεωργία του Χρήστου και της Άννας
Τριανταφύλλου Βασίλειος του Κωνσταντίνου και της Κατίνας
Τρικίλη Ειρήνη του Νικήτα και της Ελένης
Τρικοίλης Κωνσταντίνος-Νικήτας του Νικήτα και της Ευαγγελίας

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (315)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Τσίκκη Χριστίνα-Μαρία του Γεωργίου και της Ούτε-Χαιερμ
Τσινγκήρ Ιμπραήμ του Αχμέτ και της Σελμάν
Τυράκ Τζουνείτ του Μουσταφά και της Ασενέ
Φανίτσας Μηνάς του Κωνσταντίνου και της Ουρανίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Φανουράκης Ιωάννης του Στυλιανού και της Δέσποινας
Φασούλας Ευάγγελος του Μιχαήλ και της Μιχαλάκενας
Φιλίππου Φώτιος του Πέτρου και της Ευδοξίας
Φραντζιδάκη Νίκη του Γεωργίου και της Σταματίας

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (316)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Χατζηγεωργίου Ευάγγελος του Θεοδοσίου και της Μαρίας
Χατζηγρηγορίου Δημήτριος του Γρηγορίου και της Ελένης
Χατζηκώστας Αντώνιος του Δημητρίου και της Βακίνας
Χριστοφάκης Ιωάννης του Στέργου και της Δέσποινας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Χριστοφίδης Νικόλαος του Χρήστου και της Τσαμπίκας
Χρύσαλλου Φλωρεντία του Στεφάνου και της Αικατερίνης
Ψύλλα Ισμήνη του Ανδρόνικου-Αυ και της Ασημίνας
Ψαρός Γεώργιος του Παναγιώτη και της Ευαγγελίας-Πα

ΔΗΜΟΣ  ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (317)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αβραμίδου Μαρία  του Παύλου
Αγγιούς Μαριάνθη του Κωνσταντίνου
Αλεξόπουλος Πανορμίτης του Σάββα
Αντώνογλου Μιχαήλ – Φανούριος του Παύλου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ασφενταγάκη Χρυσάνθη του Ιωάννη
Βογιαζής Στέφανος του Κυριάκου
Βόλας Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
Γεωργάς Γεώργιος του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (318)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ζαχαριά Μαρία του Κωνσταντίνου
Ζερβάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Ζουρούδης Νικήτας του Κωνσταντίνου
Ηρακλής Κωνσταντίνος του Σταύρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κακακιός Γεώργιος του Αχιλλέα
Καλαιτζάκη Μαργαρίτα του Γεωργίου
Καλιάρος Νικόλαος του Πανορμίτη
Καραβαίλλη Αννέζα του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (319)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καψή Βασιλική του Αντωνίου
Κλαδίτης Ιωάννης του Μιχαήλ
Κόκκινος Αγαπητός του Μιχαήλ
Κουρδουμπά Αικατερίνη του Παναγιώτη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Κοτσιλαράς Δημοσθένης του Κωνσταντίνου
Κρανίδη Φωτεινή του Ελευθερίου
Κρητικός Μιχαήλ του Ευσταθίου
Κυπραίου Ειρήνη του Σταματίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (320)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λάμπρου Μαρία του Στέργου
Λεβεντέρης Γαβριήλ του Αλεξάνδρου
Λεριάς Αλέξανδρος του Βασιλείου
Λογοθέτη Ουρανία του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λούππης Γεώργιος του Πανορμίτη
Μακράκης Κοκκιμίδης-Αντώνιος του Μιχαήλ
Μακρή Αναστασία του Ιωάννη
Μανωλάκη Χαριστούλα του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (321)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μοντιάδης Κωνσταντίνος του Κυριάκου
Μοράρη Ευαγγελία του Στυλιανού
Μοσκιού Δημήτριος του Ιωάννη
Μποζα Χρυσοβαλάντου του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μπαλασκάς Πανορμίτης του Σταύρου
Μπροτζάκη Κωνσταντίνα του Χρήστου
Νικολακόπουλος Μιχαήλ του Αγγελή
Νικολέττου Κλεάνθη του Αλεξάνδρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (322)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Πετρίδη Ειρήνη του Ιωάννη
Πέτρου Δημήτριος του Μιχαήλ
Πηλιού Ειρήνη του Εέυθερίου
Ριζοπούλου Αννα του Ελευθερίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ρομπέσης Ελευθέριος του Αθανασίου
Σεμερζάκη Κωνσταντίνα του Δημητρίου
Σπανουδάκης Αλέξανδρος του Πανορμίτη
Τσαβαρή Ζωοπηγή του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (323)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Τσακίρης Κομνηνός του Νικολάου
Τσατταλιός Άνθιμος του Μιχαήλ
Τσατταλιού Ταρσία του Γεωργίου
Τσουβαλλά Φλώρα του Μερκουρίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Φασουλάρη Άννα-Χρυσοβαλάντου του Βασιλείου
Φουντουραδάκη Ευαγγελία του Ιωάννη
Φωτάρας Ιωάννης – Χρυσοβαλάντης του Γεωργίου
Χαζηστρατής Βασίλειος του Σωτηρίου

ΔΗΜΟΣ  ΤΗΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Τήλου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ (324)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αγγελιδάκης Μάριος του Γεωργίου
Γιαννοπούλου Αθανασία του Δημητρίου
Καζούλης Μιχαήλ-Χρυσοβαλάντης του Ιωάννη
Καφεντζή Δέσποινα του Διονυσίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λεοντίτση Χαραλαμπία του Σπυρίδων
Λογοθέτης Στυλιανός του Νικολάου
Παγκάς Κωνσταντίνος του Δημοσθένη
Χριστοφή Ελεούσα του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ (325)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Ανεμογιάννη Μαρία του Σπυρίδων
Διαμαντόπουλος Αντώνιος του Χρήστου
Ευσταθίου Μαρία του Μιχαήλ
Κουκάκης Δήμος του Ιωάννη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Λαρδούτσου Ελευθερία του Ευαγγέλου
Μοσχου Καθολική του Ιωάννη
Οικονόμου Ζαφείριος του Παναγιώτη
Σακελλαρίδης Γεώργιος του Τιμολέων

ΔΗΜΟΣ  ΧΑΛΚΗΣ

Δημοτική Ενότητα Χάλκης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΧΑΛΚΗΣ  (326)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Αναστάση Ευαγγελία του Μιχαήλ
Αργύρης Νίκος του Ιωάννη
Βελή Κατίνα του Πασιακου
Ζαμπετούλας Αλέξανδρος του Τριντή

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Καλούδης Ιωάννης του Νικολάου
Κουμπάρος Χρυσοβαλάντης του Μιχαήλ
Λιβανίου Καλλιόπη του Γαλαντή
Λώλη Ελίσα του Χριστάκη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΧΑΛΚΗΣ  (327)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Μαρκάκης Γλεντούσης του Νικολάου
Νικολαου Αρχιμήδης του Αναργύρου
Πατρος Σταμάτιος του Μιχαήλ
Φραγκάκη Μαρία του Μιχαήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Φερτεκλής Νικόλαος – Μιχαήλ του Μιχαήλ
Φαναράκη Ειρήνη του Ιωάννη
Σφυρίου Μενέλαος του Δημητρίου
Χειμωνέττου Μαρία του Νικολάου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (68)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Αθανασίου Άννα του Σπυρίδων

2. Αλαχούζος Γεώργιος του Εμμανουήλ

3. Αλεξίου Μαρία του Γεωργίου

4. Αυλωνίτης Χρήστος του Γεωργίου

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Βασιλακη Σοφία του Βασιλείου

2.  Βεργετάκης Γεώργιος του Ιωάννη

3.  Βιτωρούλη Ευδοξία του Γεωργίου

4  Γεραπετρίτης Κωνσταντίνος του Σταύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (69)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Θεοδότου Ευάγγελος του Θεοδώρου

2. Καβουκλή Άννα του Κωνσταντίνου

3. Καραναστάσης Μιχαήλ του Ιωάννη

4. Κατωγυρίτη Φραγκίτσα του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κομνηνός Χρήστος του Αναστασίου

2. Κωνσταντή Σοφία του Κωνσταντίνου

3. Λάμπρος Στέλιος-Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

4. Μαργαρίτη Δέσποινα του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (70)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Οικονομίδη Πόπη του Μιχαήλ

2.Μαρής Γεώργιος του Νικολάου

3. Μαυρίκου Σοφία του Σταματίου

4.Μπελούκα Ειρήνη του Ηλία

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Νιότης Ευάγγελος του Νικολάου

2. Παναγιώτου Μιχαήλ του Εμμανουήλ

3. Παπαδάκης Ηλίας του Κωνσταντίνου

4. Πολυχρόνη Μαρία του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (71)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ρουσάκη Αργυρούλα του Δημητρίου

2. Σακελλαρίδης Εμμανουήλ του Βασιλείου

3. Σάλτα Μαρία του Γεωργίου

4. Σαμιώτης Νικόλαος του Αντωνίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σεβδαλής Γεώργιος του Νικολάου

2. Σταμούλης Ιωάννης του Γιωργή

3. Τσαουσοπούλου Μαρία του Μιχαήλ

4. Φιλιππίδου Τίνα του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΕΡΙΟΥ  (72)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Βασιλαράς Ιωάννης του Ηλία

2. Γιαλλουράκης Κοσμάς του Κυριάκου

3. Κοντοπούλου Σοφία – Μαρία του Ευαγγέλου

4. Κωνσταντινίδου Πιπίτσα του Κωνσταντίνου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Λαμπρινού Βενετία του Εμμανουήλ

2Λάμπρου Σοφία του Γεωργίου

3. Λυτός Μηνάς του Εμμανουήλ

4.Μακρής Εμμανουήλ του Περικλή

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΕΡΙΟΥ (73)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Νάζου Αικατερίνη του Μάρκου

2. Νισύριος Θεμιστοκλής του Γεωργίου

3. Νισυρίου Σοφία του Μιχαήλ

4. Ορφανίδης Βασίλειος του Νικολάου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Παναγιώτου Μαρία του Εμμανουήλ

2. Ρουσάκη Ζωή του Δημητρίου

3. Φασουλέττος Ιωάννης του Βασιλείου

4. Φουντής Εμμανουήλ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΚΑΣΑΣ (74)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ασπρομμάτης Μηνάς του Κωνσταντίνου

2. Βασιλειάδης Βασίλειος του Εμμανουήλ

3. Γεραπετρίτη Ελευθερία του Εμμανουήλ

4. Εμίρη Αικατερίνη του Εμμανουήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ιωάννου Βασίλειος του Ευαγγέλου

2. Καμαράτος Μηνάς  του Γεωργίου

3. Λαμπρίδη Φωτεινή του Εμμανουήλ

4.  Μηλιού Φωτεινή του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΚΑΣΑΣ (75)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Νουαρού Μαρία του Ιωάννη

2. Ορφανού Ειρήνη  του Γεωργίου

3. Παραγυιός Μηνάς του Ιωάννη

4. Πυλιάρης Γεώργιος του Μιχαήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ταλιάκης Δαμνιανός του Γερασίμου

2. Τσουνάκος Αθανάσιος – Θωμάς του Σταματίου

 3. Φράγκου Μαρία του Ηλία

 4. Χατζήπαππα Ειρήνη του Σπυρίδωνα

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΒΟΛΑΔΑΣ (76)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ασήμογλου Θεοδόσιος του Δημητρίου

2. Βαρδαούλλη Ειρήνη του Ηλία

3. Βογιατζιδάκης Νικόλαος του Αθανασίου

4. Διάκος Νικόλας του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καπλάνογλου Βασίλειος του Μηνά-Παναγιώτη

2. Κωστή Ζωή του Μηνά

3. Λυτού Σοφία του Εμμανουήλ

4. Παπουτσάκης Ιωάννης του Αντωνίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΠΟΩΝ (77)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Αννούση Άννα του Εμμανουήλ

2. Βασιλαρά Σταματίνα του Κωνσταντίνου

3. Διακολιός Ιωάννης του Γεωργίου

4. Κουμπανιός Ιωάννης του Μιχαήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Λιγνός Γεώργιος του Κωνσταντίνου

2. Μενεάκης Γεώργιος του Θεοχάρη

3. Πάχος Βασίλειος-Μιχαήλ του Γεωργίου

4. Τσαμπουνιέρη Αναστασία του Ευάγγελου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΘΟΥΣ (78)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Βασιλάκης Ηλίας του Βασιλείου

2. Βλάχου Ελεάννα του Ιωάννη

3. Θεοχαρίδης  Ευστάθιος του Μιχαήλ

4. Κρητσιώτη Ευδοξία-Ειρήνη του Ηλία

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Λαγωνικού Άννα του Εμμανουήλ

2. Λυριστάκης Μηνάς του Ιωάννη

3. Οικονομίδης Φραγκίσκος του Εμμανουήλ

4. Παπαδοπούλου Καλλιόπη του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ (79)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Αργυρός Νικόλαος του Μιχαήλ

2. Καραμηνάς Αλέξανδρος του Γεωργίου

3. Κωνσταντινίδη Σοφία του Κωνσταντίνου

4.Νουαράκη Θεοχαρούλα του Εμμανουήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Παραγυιός Κωνσταντίνος του Ιωάννη

2. Περίδου Ειρήνη του Γεωργίου

3. Ρειση Αναστασία του Γεωργίου

4. Χαροκόπος Ιωάννης του Παύλου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΝΕΤΩΝ (80)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Αθανασίου Γεώργιος του Χρήστου

2. Βιττωρούλη Νίκη του Μηνά

3. Γραμμένη Σοφία του Ευστρατίου

4. Διμελλάς Δημήτριος του Εμμανουήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Εκιζόγλου Απόστολος του Βασιλείου

2. Ζαβολάκη Μαρία του Γεωργίου

3.  Ιωαννίδης Γεώργιος του Νικολάου

4. Καρελλά Κωνσταντίνα του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΝΕΤΩΝ (81)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Οικονομίδη Αλεξάνδρα του Μιχαήλ

2. Πίττας Στέργιος του Νικολάου

3. Ρουσάκη Σοφία του Βασιλείου

4. Σακελλάκης Μηνάς του Σπυρίδων

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σεβδαλής Ιωάννης του Εμμανουήλ

2. Σπανός Αθανάσιος του Γεωργίου

3. Χαλκιά Φραγκίτσα του Ηλία

4. Χατζηγεωργίου Μαρία του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΥΛΩΝ (82)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καμαράτος Ανδρέας του Αντωνίου

2. Κωνσταντινίδης Εμμανουήλ του Γεωργίου

3. Λαχανά Ευδοκία του Ιωάννη

4. Οικονομίδου Μαρία του Ηλία

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σκούλλος Εμμανουήλ του Γεωργίου

2. Φαρμακίδης Νικόλαος του Εμμανουήλ

3. Φρόνη Μαρία του Κωνσταντίνου

4. Χαψή Άννα του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΛΥΜΠΟΥ (83 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Αγαπίου Ανδρέας του Μηνά

2. Δράκος Ανδρέας του Μιχαήλ

3. Ζωγραφίδης Γεώργιος του Μιχαήλ

4. Κανάκη Ειρήνη του Βασιλείου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κωστάκης Μιχαήλ του Αντωνίου

2. Μιχάλη Μαρία του Βασιλείου

3. Πρωτόπαπα   Καλλιόπη του Νικολάου

4. Χαλκιάς Ιωάννης του Αντωνίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΛΥΜΠΟΥ-ΔΙΑΦΑΝΙ (84 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Βασιλειάδης Παναγιώτης του Νικολάου

2. Ερνιά Χρυσαφά του Μηνά

3. Κανάκη Καλλιόπη του Γεωργίου

4. Λεντής Νικόλαος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Μαστρομανώλη Καλλιόπη του Μηνά

2. Νιότης Νικόλαος του Γεωργίου

3. Ορφανού Μαρία του Νικολάου

4. Πρωτόπαπας Μηνάς του Μιχαήλ

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΣΟΥ

Δημοτική Ενότητα Κάσου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΣΟΥ (85)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Αλιμπέρτη Μαρία του Αντωνίου

2. Ασπρά Άννα του Αντωνίου

3. Βαρδαούλη Ευαγγελία του Βασιλείου

4. Βρετός Δημήτριος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Γεμελά Ειρήνη του Αντωνίου

2. Γλυτσής Φίλιππος του Ματθαίου

3. Γρηγοριάδης Μιχαήλ του Μηνά

4. Ζαχαρή Ευαγγελία του Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΣΟΥ (86)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καλαφατάς Δημήτριος-Ελευθέριος του Γεωργίου

2. Καμπούρη Μαγκαφούλα του Φιλίππου

3. Καπεταδημήτρης Μιχαήλ του Μάρκου

4. Κασιωτάκης Ιωάννης του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Λιοντάς Εμμανουήλ του Γεωργίου

2. Μαγιορκινός Κωνσταντίνος του Νικολάου

3. Μαυρουδή Κατίνα του Αναστασίου

4. Νικολακοπούλου Ευγενία του Διονυσίου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΣΟΥ (87)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Οικονόμου Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

2.  Παπαγεωργίου Αντώνιος του Εμμανουήλ

3. Παπαδημητρίου Ευαγγελία του Δημητρίου

4. Πέπης Δημήτριος του Εμμανουήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Περσελή Ποθητή του Εμμανουήλ

2. Ρήγα Θεοφανία του Παναγιώτη

3. Σκαρβελάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ

4. Φιλιππής Μηνάς του Φιλίππου

Ετεροδημοτών

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Πρώτο Εκλογικό Τμήμα (05 ) Αμιγές

Εκλογικής Περιφέρειας Α΄ ΑΘΗΝΩΝ

1. ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4. ΤΣΙΤΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ- ΑΛΕΞΙΟΥ

Δεύτερο Εκλογικό Τμήμα (06) Αμιγές

Εκλογικής Περιφέρειας Β΄ ΑΘΗΝΩΝ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

2. ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΔΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τρίτο Εκλογικό Τμήμα (49) Αμιγές

Εκλογικής Περιφέρειας Σερρών

1. ΠΑΡΑΠΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

2. ΠΕΝΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΔΕΛΙΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4. ΔΑΧΡΕΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Τέταρτο Εκλογικό Τμήμα (23 & 25) Μεικτό

Εκλογικών Περιφερειών Νομών Α’ Θεσσαλονίκης και Ιωαννίνων

1. ΑΣΒΕΣΤΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΣΤΑΜΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ