Επιτυχία σημείωσε η «Ημερίδα ποδηλασίας πίστας» για μικρές κατηγορίες που διοργάνωσε ο Γ.Σ. Διαγόρας

13701069_916019265194353_1992929257712770506_o

Επιτυχία σημείωσε η «Ημερίδα ποδηλασίας πίστας» για μικρές κατηγορίες, που διοργάνωσε ο Γ.Σ. Διαγόρας στο ποδηλατοδρόμιο του Δημοτικού Σταδίου Ρόδου στις 16 Ιουλίου 2016. Την εκδήλωση στήριξαν, ο ΔΟΠΑΡ και η ΤΕ ΕΟΠ Δωδεκανήσου. Έγινε για

τις μικρές Αναπτυξιακές κατηγορίες και έδωσε έτσι τη δυνατότητα σε πολλούς ποδηλάτες σωματείων της Ρόδου, να πάρουν γεύση από ποδηλασία πίστας.

Τα αποτελέσματα:

ΑΓΩΝΑΣ 200 Μ ΣΠΡΙΝΤ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

2. ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

3. ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

4. ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

5. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ

6. ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1. ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2. ΡΕΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

3. ΛΟΥΚΑΪΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

3. ΤΣΟΛΕΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

5. ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

6. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ

1. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

2. ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

3. ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

4. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

5. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

6. ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΓΩΝΑΣ LAP

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

2. ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

3. ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

4. ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

5. ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

6. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1. ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2. ΡΕΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

3. ΛΟΥΚΑΪΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2. ΤΣΟΛΕΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

3. ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

4. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

5. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΑΦΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ

1. ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

3. ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

4. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

5. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

6. ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΓΩΝΑΣ 200 Μ ΣΠΡΙΝΤ ΖΕΥΓΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΕΣ

1. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΑΦΟΣ

3. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ

4. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΑΦΟΣ