Θα βραβευθούν οι μαθητές που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς

sfg

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας θα διοργανώσει εκδήλωση βράβευσης των μαθητών που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς του σχολικού έτους 2014 – 2015.
Κεντρικός ομιλητής θα είναι ο Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών του νομού Δωδεκανήσου κ. Καραγιάννης Ιωάννης με θέμα «Συμμετοχή ή/και αριστεία; «. Τα μαθηματικά βρίσκονται στην επικαιρότητα είτε γιατί τα φετινά θέματα δυσκόλεψαν πολύ τους υποψηφίους είτε γιατί ο ρόλος τους γίνεται πιο σημαντικός στην εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση είτε γιατί το ενδιαφέρον των μαθητών για τη συμμετοχή στους μαθηματικούς διαγωνισμούς είναι ιδιαίτερα μεγάλο κάθε χρόνο είτε ακόμα γιατί η χώρα μας σημειώνει αρκετές και μεγάλες επιτυχίες σε διεθνείς διαγωνισμούς. Που βρίσκεται όμως η αλήθεια για το ρόλο των μαθηματικών σε όλα τα παραπάνω; Θα προσπαθήσουμε να απαντήσουμε στο ερώτημα αυτό αναλύοντας όλα τα στοιχεία των τελευταίων ετών λαμβάνοντας υπόψη όλες τις παραμέτρους
Η εκδήλωση έχει προγραμματιστεί να διεξαχθεί την Παρασκευή, 19 Ιουνίου 2015, στις 19:00 στα γραφεία του Παραρτήματος, Ερυθρού Σταυρού 35 (Ροδιακή Έπαυλη). Οι μαθητές που θα βραβευτούν είναι αυτοί που διακρίθηκαν στους Πανελλήνιους διαγωνισμούς «ΘΑΛΗΣ», «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» και «ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ» καθώς και στους Δωδεκανησιακούς Διαγωνισμούς «ΕΥΔΗΜΟΣ» και «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Στους πίνακες που ακολουθούν αναφέρονται τα ονοματεπώνυμα των μαθητών αυτών. Παρακαλούνται οι Διευθυντές των σχολείων να ενημερώσουν τους μαθητές του σχολείου τους για την εκδήλωση αυτή.

 

ΠΙΝΑΚΑΣ 1 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΧΙΜΗΔΗ
Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
Γ ΓΥΜ
ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΙΝΑΚΑΣ 2 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΚΛΕΙΔΗ
Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
Γ ΛΥΚ
ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
2
Γ ΛΥΚ
ΚΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
3
Β ΛΥΚ
ΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
4
Γ ΓΥΜΝ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΑΓΝΗ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
5
Γ ΓΥΜΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΙΝΑΚΑΣ 3 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΛΗ
Α/Α
ΤΑΞΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
Β’ ΓΥΜΝ
ΓΛΥΝΟΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
2
Β’ ΓΥΜΝ
ΘΕΟΦΙΛΙΔΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
3
Β’ ΓΥΜΝ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
4
Β’ ΓΥΜΝ
ΜΑΛΛΙΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
5
Β’ ΓΥΜΝ
ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
6
Β’ ΓΥΜΝ
ΝΙΚΟΛΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
7
Β’ ΓΥΜΝ
ΠΑΤΕΛΛΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
8
Β’ ΓΥΜΝ
ΣΚΟΥΜΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
9
Β’ ΓΥΜΝ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
10
Γ’ ΓΥΜΝ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΑΓΝΗ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
11
Γ’ ΓΥΜΝ
ΒΡΕΤΤΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ
12
Γ’ ΓΥΜΝ
ΖΕΡΒΟΥ
ΣΕΒΑΣΤΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ
13
Γ’ ΓΥΜΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
14
Γ’ ΓΥΜΝ
ΚΟΖΕΛΙ
ΑΛΜΠΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
15
Γ’ ΓΥΜΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
16
Γ’ ΓΥΜΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
17
Γ’ ΓΥΜΝ
ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
18
Γ’ ΓΥΜΝ
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
19
Γ’ ΓΥΜΝ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΑΔΑΜ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
20
Α΄ΛΥΚ
ΑΛΕΒΙΖΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
21
Α΄ΛΥΚ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ
ΝΙΚΟΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
22
Α΄ΛΥΚ
ΕΛΛΗΝΑ
ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΛΛΑ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
23
Α΄ΛΥΚ
ΖΕΡΒΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
24
Α΄ΛΥΚ
ΚΟΖΑ
ΣΥΛΒΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
25
Α΄ΛΥΚ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΕΛΛΑ ΠΗΓΗ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
26
Α΄ΛΥΚ
ΛΙΑΚΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΡΓΥΡΩ
ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
27
Α΄ΛΥΚ
ΜΙΣΣΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
28
Α΄ΛΥΚ
ΜΠΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
29
Α΄ΛΥΚ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
30
Α΄ΛΥΚ
ΝΙΚΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
31
Α΄ΛΥΚ
ΧΛΑΠΑΝΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
32
Β΄ΛΥΚ
ΑΞΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
33
Β΄ΛΥΚ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥ
34
Β΄ΛΥΚ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
35
Β΄ΛΥΚ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
36
Β΄ΛΥΚ
ΚΟΛΑΪΝΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
37
Β΄ΛΥΚ
ΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
38
Β΄ΛΥΚ
ΛΕΣΙΩΒΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
39
Β΄ΛΥΚ
ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
40
Β΄ΛΥΚ
ΜΠΟΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
41
Β΄ΛΥΚ
ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
42
Β΄ΛΥΚ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
43
Β΄ΛΥΚ
ΠΑΠΑΤΟΥΚΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
44
Β΄ΛΥΚ
ΠΑΠΠΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
45
Β΄ΛΥΚ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
46
Β΄ΛΥΚ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
47
Β΄ΛΥΚ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
48
Β΄ΛΥΚ
ΠΕΤΑΛΑΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
49
Β΄ΛΥΚ
ΤΣΙΝΝΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
50
Β΄ΛΥΚ
ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
51
Β΄ΛΥΚ
ΧΑΡΑΜΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
52
Β΄ΛΥΚ
ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
53
Β΄ΛΥΚ
ΧΡΥΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
54
Γ΄ΛΥΚ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
55
Γ΄ΛΥΚ
ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
56
Γ΄ΛΥΚ
ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
57
Γ΄ΛΥΚ
ΚΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
58
Γ΄ΛΥΚ
ΣΟΥΛΟΥΝΙΑ
ΦΑΙΔΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
59
Γ΄ΛΥΚ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ
ΑΙΜΙΛΙΑ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
60
Γ΄ΛΥΚ
ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΡΗΣ
ΜΙΚΕΣ
1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
61
Γ΄ΛΥΚ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ
62
Γ΄ΛΥΚ
ΧΑΤΖΗΦΑΝΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΙΝΑΚΑΣ 4 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΠΠΑΡΧΟ
A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
ΠΑΜΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ
Ροδίων Παιδεία
1ο ΒΡΑΒΕΙΟ
2
ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
6ο Γυμνάσιο Ρόδου
2ο ΒΡΑΒΕΙΟ
3
ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
6ο Γυμνάσιο Ρόδου
2ο ΒΡΑΒΕΙΟ
4
ΜΠΑΤΗ ΠΟΘΗΤΗ
Γυμνάσιο Κάσου
3ο ΒΡΑΒΕΙΟ
5
ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
2ο Γυμνάσιο Καλύμνου
ΕΠΑΙΝΟΣ
6
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1ο Γυμνάσιο Καλύμνου
ΕΠΑΙΝΟΣ
7
ΠΕΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
2ο Γυμνάσιο Καλύμνου
ΕΠΑΙΝΟΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ 5 ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΔΗΜΟ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΕΡΙΟΧΗ
1
ΑΝΑΝΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ
ΡΟΔΟΣ
2
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
3
ΒΡΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ
ΚΑΣΟΣ
4
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
5
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΥΜΝ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΡΟΔΟΣ
6
ΓΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
7
ΓΛΥΝΟΥ ΣΕΣΙΛΙΑ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΡΟΔΟΣ
8
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΥΜΝ. ΛΕΡΟΥ
ΛΕΡΟΣ
9
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΡΟΔΟΣ
10
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ
ΡΟΔΟΣ
11
ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ
ΚΑΣΟΣ
12
ΚΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΓΥΜΝ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ
ΚΩ
13
ΚΑΡΑΚΙΖΑ ΕΛΕΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
14
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
15
ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
16
ΚΟΥΤΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ
ΚΑΣΟΣ
17
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
18
ΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
19
ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
20
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΡΟΔΟΣ
21
ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
22
ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
23
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΡΟΔΟΣ
24
ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
25
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
26
ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
27
ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
28
ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΓΥΜΝ. ΑΦΑΝΤΟΥ
ΡΟΔΟΣ
29
ΜΠΑΤΗ ΠΟΘΗΤΗ
ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ
ΚΑΣΟΣ
30
ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
31
ΠΑΜΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΡΟΔΟΣ
32
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΥΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΟΣ
33
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
34
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΥΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΟΣ
35
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΥΜ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΡΟΔΟΣ
36
ΠΕΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
37
ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
38
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΡΟΔΟΣ
39
ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
40
ΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΓΥΜΝ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ
ΚΩ
41
ΣΠΑΧΙΑ ΡΑΦΑΕΛ
ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ
ΚΑΣΟΣ
42
ΣΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
43
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
44
ΤΑΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
45
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
46
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
47
ΤΣΩΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
48
ΤΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΡΟΔΟΣ
49
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ
ΚΑΣΟΣ
50
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΝΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ
51
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΥΜΝ. ΑΦΑΝΤΟΥ
ΡΟΔΟΣ
52
ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΓΥΜΝ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ
ΚΩ
53
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΝΑ
ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥ
ΚΑΣΟΣ
54
ΨΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΑΛΥΜΝΟΣ

sfg

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές.

Για τη Διοικούσα Επιτροπή
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ