Τα αποτελέσματα του 9ου Διαγωνισμού «Παιχνίδι και Μαθηματικά» στα Δωδεκάνησα

0_5c503_8f545c4a_orig.jpg

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία, στο πλαίσιο του περιοδικού «Μικρός Ευκλείδης» που εκδίδει υπό την αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας, διοργάνωσε την Παρασκευή 6 Μαρτίου 2015 τον 9ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «Παιχνίδι και Μαθηματικά». Στον διαγωνισμό αυτό συμμετέχουν μόνο μαθητές της Ε ́ και ΣΤ ́ τάξης Δημοτικού.

Ο διαγωνισμός διεξήχθη στις αίθουσες των τμημάτων της Ε’ και ΣΤ’ τάξης των σχολείων του νομού μας, τα οποία δήλωσαν συμμετοχή, υπό την επίβλεψη των δασκάλων τους.

Στον φετινό διαγωνισμό πήραν μέρος 175 τμήματα από 63 Δημοτικά Σχολεία του Νομού Δωδεκανήσου. Η συμμετοχή αυτή δείχνει το μέγεθος της αποδοχής του διαγωνισμού από τους μαθητές που φοιτούν στα σχολεία αλλά και από τους εκπαιδευτικούς που υπηρετούν σε αυτά.

(Θυμίζουμε ότι στον 8ο Διαγωνισμό τα σχολεία που συμμετείχαν ήταν 55, τα αντίστοιχα τμήματα ήταν 164 και πρώτευσαν 266 μαθητές.)

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας ανακοινώνει τα ονόματα των μαθητών που συγκέντρωσαν την μεγαλύτερη βαθμολογία σε κάθε τμήμα. Η βαθμολόγηση των γραπτών έγινε από τους δασκάλους του κάθε τμήματος. Σύμφωνα λοιπόν με τα βαθμολογικά στοιχεία που μας έστειλαν τα σχολεία, οι μαθητές που συγκέντρωσαν την μεγαλύτερη βαθμολογία ξεχωριστά σε κάθε τμήμα, είναι συνολικά 310. Ο μεγάλος αριθμός των παιδιών που διακρίθηκαν και πρώτευσαν στο τμήμα τους, δημιουργεί ελπίδες ότι θα είναι πολλά τα παιδιά που θα συνεχίσουν να διακρίνονται και στις επόμενες τάξεις. Νιώθουμε όμως την ανάγκη να συγχαρούμε όλους τους μαθητές που πήραν μέρος στον διαγωνισμό και να τους ευχηθούμε καλή συνέχεια στην μαθητική τους πορεία. Γίνεται αντιληπτό ότι λόγω του μεγέθους του ο διαγωνισμός αυτός δεν θα μπορούσε να υλοποιηθεί

αν δεν τον είχαν αγκαλιάσει οι μάχιμοι εκπαιδευτικοί της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στους οποίους το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας εκφράζει τις ευχαριστίες του.

Τα ονόματα των μαθητών που πρώτευσαν στο τμήμα τους είναι:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ «ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ»

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΜΗΜΑ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΝΟΜΟΣ

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ε ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΙΑΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΤ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΟΤΖΑΪ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΤ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΦΑΒΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΦΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ Ε2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΧΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΣΤ1 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΡΙΤΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ1 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΓΡΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΘΕΑΝΩ Ε ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΛΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΚΟΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΛΗ ΜΙΚΕΛΛΑ Ε ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΑΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ Ε ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΡΙΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΘΑΡΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε ΕΜΠΩΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε ΕΜΠΩΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ Ε2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΣΤ1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΕΤΕΙΝΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΚΟΥΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ3 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΞΑΝΘΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ Ε ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΞΑΝΘΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Ε ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΟΣΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΑ ΘΑΡΡΕΝΗ Ε2 ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΑΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε2 ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Ε2 ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε2 ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΕΠΟΥΡΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ε1 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΥΣΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ ΣΤ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΡΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΠΟΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΑΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΣΤ ΚΑΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΝΘΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ2 ΚΕΦΑΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 ΚΕΦΑΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2 ΚΕΦΑΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΟΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ2 ΚΕΦΑΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ε1 ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΡΕΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ1 ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ε1 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Ε1 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ Ε2 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Ε2 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

SMITH MILO Ε1 ΛΑΡΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΙΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ε1 ΛΑΡΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Ε2 ΛΑΡΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΙΤΣΙ ΡΑΚΙΠ ΣΤ1 ΛΑΡΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 ΛΑΡΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΛΙΝΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΩΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΛΙΝΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΥΡΙΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ ΛΙΝΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΛΗΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΡΖΑ ΝΤΑΡΙΑ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΟΥΛΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΤ ΜΑΣΑΡΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΛΟΝΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ Ε ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Ε ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΡΦΙΑ ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΤ2 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΟΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΘΑΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Ε2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε1 ΠΥΛΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΣΑΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Ε2 ΠΥΛΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΡΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 ΠΥΛΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤ2 ΠΥΛΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΑΥΙΔ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ2 ΠΥΛΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 ΣΟΡΩΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΞΑΝΘΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2 ΣΟΡΩΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΡΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΣΤ ΣΟΡΩΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ ΣΟΡΩΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ ΣΟΡΩΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε ΦΑΝΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΤ ΦΑΝΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε ΨΙΝΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΨΙΝΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΠΗ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΣΤΕΛΙΝΑ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΕΝΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΡΟΚΟ ΧΕΡΚΙ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΩΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΣΤ2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΕΡΝΑΡΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤ1 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΛΚΙΔΗ ΕΛΕΝΑ ΣΤ1 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤ2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΡΑΦΤΗ ΔΙΚΑΙΑ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΑΝΟΥ ΑΝΘΗ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΑΟΥΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΑΡΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΣΤ1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΚΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΥΠΟΥ ΦΑΙΗ ΣΤ1 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΩΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ2 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΒ ΑΛΕΞ ΣΤ 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΨΥΧΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΙΟΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΜΥΡΤΩ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΟΥΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΣΟΥΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Ε1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΡΔΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΗΣΗ ΔΑΝΑΗ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΤ1 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΡΓΕΡΙΚ ΕΝΤΓΚΑΡ ΣΤ2 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΜΑΝΟΣ ΣΤ2 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΡΕΪΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΥΡΙΚΟΣ ΦΡΑΖΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ Ε2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΟΠΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε1 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΝΑ Ε2 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΦΑΙΔΩΡΑ Ε2 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΣΙΤΣΕΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ε2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΤ1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤ2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΡΓΟΥΤΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΙΧΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤ1 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΟΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΕΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΒΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ε1 2ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ Ε2 2ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΙΜΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 2ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 2ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΛΙΒΙΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΥΡΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΚΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Ε2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΡΕΪΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΑΒΒΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΛΑΧΟΥΖΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΤΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΚΡΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΕΪΜΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Ε 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΙΔΕΡΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΣΤ 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΤ2 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΤΣΑ ΕΛΕΟΥΣΑ ΣΤ1 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ1 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΣΤ2 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΩ ΣΤ2 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΥΚΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΟΛΙΤΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΤ1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε1 4ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε2 4ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 4ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 4ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 4ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΑΜΜΑΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΒΟΥΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΚΑΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΟΥΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΤΗ ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Ε 5ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΝΗ Ε 5ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΛΕΥΡΟΦΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΤ 5ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΣΚΕΥΟΣ Ε2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΚΡΥΛΛΟΣ ΜΙΚΕΣ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤ2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΙΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ Ε1 6ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Ε2 6ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΡΟΥΜΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤ1 6ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΟΛΜΠΟΑΤΣΑ ΣΙΜΟΝΑ ΜΑΡΙΑΝΑ ΣΤ2 6ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 6ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΠΟΛΑΝΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΠΑΟΥΛΑ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΟΥΕΛΑ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΙΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΑΒΕΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΦΡΟΚΟΥ ΦΡΟΚ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΛΑΤΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΣΤ1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΟΛΤΣΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΣΤ2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

POPESCU RAZVAN ATHANASIS Ε1 7ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Ε1 7ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ Ε1 7ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 7ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΓΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ ΣΤ 7ου ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΤΣΑΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΛΟΥΪΖΙΔΗ ΘΕΑΝΩ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΣΙΚΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΦΡΟΚΟΥ ΠΑΤΡΙΚ ΣΤ2 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Ε1 ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΤ1 ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΚΟΥΜΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΣΤ2 ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Ε2 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΕΤΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε2 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΚΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΟΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΘΕΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΦΡΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ